"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Abbey 26 lut 2014, 15:56
Enii napisał(a):AddictGirl21, albo ''weż się za zycie'', ''przesadzasz'' lub co gorsza ''wez sie w garśc'' :evil:

albo "nie dramatyzuj" "inni mają gorzej [tu wymiana kalek itd], a ty dupy ruszyć nie chcesz"
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez grafii 26 lut 2014, 17:15
Nienawidzę tych myśli, dlaczego ciągle nie wiem od czego zacząć? Eeee......

przez Steviear 26 lut 2014, 19:55
Jestem tak leniwa,że nie chce mi się napisać CV.
Nie mówiąc o liczeniu PIT-a którego jeszcze nie dostałam :evil: Co oni sobie wyobrazają? Że ja to w 5 minut uzupełnię i od razu w 2minuty zaniosę?
Po miesiącu NFZ doprowadziło się do porządku.Już nie muszę co chwila głupich kartek podpisywać i wkur.. się. Ale co z tego, jak następne wizyty dopiero za miesiąc? Do wariatki która mnie wkurw...
Potem znowu do niej, a dopiero później do mojej. Oszaleć idzie. Odpowiadać na wkurw.. iające pytania, na które do końca sama nie wiem jak mam odpowiedzieć.
Staż oczywiście mogłabym podjąć. Nawet dostałam odpowiedź. Ale co z tego? Skoro mam za mało czasu i nie mogę się urywać z zajęć?
A mam nadzieję,że chociaż na weekend... Choć wątpię w to szczerze.
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez asl 26 lut 2014, 20:50
mąż nie rozumie mojej choroby, nie wie dlaczego dziś cały dzień ryczę i się wszystkiego boję
ciągle krzyczy że ze mną już nie wytrzymuje... przecież to nie moja wina że jestem chora
asl

przez Decevante 26 lut 2014, 21:22
Czuję się tak źle. Jestem taka biedna, że nie stać mnie nawet na psychologa. Wychodzi na to, że będę sobie cierpieć przez całe życie. :cry:

przez AddictGirl21 26 lut 2014, 23:54
A mi chce się siusiu a tyłka z kanapy podnieść nie mogę, przydałaby się kaczka............. :shock:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez SmutnaTęcza 27 lut 2014, 00:29
Kompletnie na niczym się nie znam. :cry:

przez Elend 27 lut 2014, 00:32
Decevante napisał(a):Czuję się tak źle. Jestem taka biedna, że nie stać mnie nawet na psychologa. Wychodzi na to, że będę sobie cierpieć przez całe życie. :cry:

A z funduszu?
Elend

przez Ziomal4321a 27 lut 2014, 00:38
Jak mnie wku... ludzie i całe te szpanerstwo na FB, co kto, gdzie, z kim i jak to zajebiście mu się żyje, bez problemy, same sukcesy i imprezy.
Jak mnie wku... że pracy znaleźć nie mogę, tylko liczą się znajomości zasrane i głupie szczęście...
Jak mnie wku... że nikt nie chce się ze mną zaprzyjaźnić pomimo moich usilnych starań, ciągle jestem odrzucany...
Jak mnie wku... życie i sytuacja, przez która mam ChaD gdyby to się tak nie potoczyło to pewnie byłbym na drugim roku studiów, a tak to ciągle się marnuję...
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

przez Sonka_85 27 lut 2014, 08:04
Myśli samobójcze wróciły, są ze mną już od rana. Znów będe obsesyjnie szydełkować, żeby je zagłuszyć. Jeszcze daję radę, ale jak długo. Muszę się za siebie wziąć, a nie mogę, może wyjdę z domu i nie wrócę, i będzie spokój. Jutro muszę zdzwonić do psychiatry. A jeśli pozna moje myśli? Powiedział, że jeśli "TE" myśli wrócą, to mnie wepchnie na oddział, żeby mnie chronić. Dobrze, że chociaż tutaj mogę się wygadać, bo tak chybabym już wybuchła, przez te emocje.

Nikt chyba tak naprawdę nie wie, jak bardzo jestem chora, jak bardzo cierpię, każdego dnia. Ale zamiast bólu fizycznego gnębi mnie ból psychiczny, który czasami jest tak silny, że zginam się w pół i nie mogę oddychać. Nawet chyba sama nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo potrzebuję pomocy
EFEVALON 75 mg 1-0-0
MIRTAGEN 0-0-1
ONIREX 0-0-1

I lecimy od nowa...

F32.1
F60.9

przez comatom 27 lut 2014, 08:12
błagam o siłe bym mógł dzis przezyc dzisiejszy dzien
mam dosc tych lęków
chcę życ do cholery
comatom

przez pink_hope 27 lut 2014, 08:32
Sonka_85, nie tylko Ty tak cierpisz..wiem o czym piszesz,ale słowa nie są w stanie tego oddac...tego wielkiego bólu psychicznego i myśli które wirują jak szalone...Boże jak to boli :(
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez comatom 27 lut 2014, 08:42
pink_hope napisał(a):Sonka_85, nie tylko Ty tak cierpisz..wiem o czym piszesz,ale słowa nie są w stanie tego oddac...tego wielkiego bólu psychicznego i myśli które wirują jak szalone...Boże jak to boli :(

racja
comatom

przez Decevante 27 lut 2014, 14:34
Jest strasznie! W następnym tygodniu mam próbne matury, a nic nie umiem. Nie poradzę sobie. Oby te ich wyniki do niczego się nie liczyły. :( Zepsuło mi to samopoczucie na kilka dni. Jakbym jeszcze była zbyt szczęśliwa.

Sortuj wg