"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez smutna48 01 paź 2007, 15:47
TO prawda jak każdy cżłowiek ;) TY ROWNIEŻ :-)))))

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:47 pm ]
Z bethi ok chyba mam nadzieję była wczoraj na forum chwilkę pewnie zajrzy w wolnym czasie
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Zośka 01 paź 2007, 15:51
aż milo uslyszec:) szkoda ze nie kazdy tak sądzi.
A ja wciaz staram sie pogodzic z przeszloscia, ale z czasem jest coraz lepiej na szczescie
i dziekuje.
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez Jaśkowa 01 paź 2007, 15:56
ale mnie łeb boli :roll: co to jest, że wystarczy ból głowy i człowiek od razu doła łapie i głupie myśli ma :cry:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 01 paź 2007, 16:44
ja też tulę :smile:
Przyjaciel forum

przez <Mariusz> 01 paź 2007, 17:00
to ja was też tule, jestem tłusty to jest czym tulić ;)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez Zośka 01 paź 2007, 17:24
to ja sie przylaczam :)

przez smutna48 01 paź 2007, 17:31
i jaaaaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:32 pm ]
Jaśkowa napisał(a):ale mnie łeb boli

tez na to cierpię :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:45 pm ]
<Mariusz> napisał(a):jestem tłusty to jest czym tulić

ale masz o sobie zdanie :roll: :roll: :roll: zmien je :D ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez <Mariusz> 01 paź 2007, 19:14
a po co je zmieniać, jestem tłuściutki bo zasiedziałem się troche, ale mi ten stan strasznie nie przeszkadza. A od poniedziałku fizyczna praca.... miesiąc i będe jak młody Bóg... mam nadzieje że również psychicznie ;)))))
Tylko myśle że jak dojde do siebie z moim zdrowiem psychicznym to mnie nie pogonicie stąd, bo ja się całkiem zadomowiłem u was yyyyy u nas znaczy;)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez depresyjny86 01 paź 2007, 22:22
Ja też przytulam Was wszystkch ;)
:)

przez Jovita 01 paź 2007, 23:01
hej od przytulania jest osobny temat - zazdrosna ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Zośka 01 paź 2007, 23:18
to zapraszam do grona przytulaczy i przytulanych;)

oj tu szybko sie zadomawia;) nie ma czemu sie dziwic, przeciez jest tu tyle wspanialych ludzi :*

przez answer 01 paź 2007, 23:22
Kuuuuurde, co jest ze mną nie tak... Staram się myśleć na "tak", ale myśli na "nie" same przychodzą mi do głowy. Moim problemem jestem poprostu ja:(. Patrząc w lustro mam ochotę się zapaść pod ziemię, bowiem uważam iż w ogóle jestem brzydki i za dużo ważę (93kg/183cm). Kiedyś miałem ostre zapalenie opon mózgowych i lekarze nie dawali mi szans, ale ledwo przeżyłem i cieszyłem się jak głupi, że udało mi się, ale teraz śmiem żałować tego, bo tylko przyniosło mi to sporo cierpienia i komplikacji zdrowotnych. Teraz nie potrafię spojrzeć na siebie jak na kogoś wartego istnienia. Strasznie mało rozmawiam z ludźmi i cały czas czuję wewnętrzną panikę, że każdy o mnie źle myśli i to powoduje, że chcę się znaleźć daleko w samotności... Ratuje mnie cały czas muzyka na uszach, bo jak usłyszę jakiś śmiech, to odrazu w mojej głowie tworzy się wyborażenie, że to ze mnie się ktoś śmieje i odrazu serce zaczyna mi mocniej bić i tworzy się uczucie lęku :( Kontakt z drugim człowiekiem zastępuję sobie graniem na PS2 i oglądaniem filmów, tv i anime (wiem, wiem jestem żałosny :()... Gdybym jeszcze tylko potrafił normalnie z kimś porozmawiać bez strachu, że powiem coś niestosownego, albo zabraknie mi tematu do rozmowy i nastanie cisza, która spowoduje, że przez kolejne parę godzin będę rozmyślał różne warianty co o mnie mogła pomyśleć druga osoba, skoro tak się zachowałem. Dlatego właśnie poza wyglądem, kontakt z drugim człowiekiem to mój największy problem. Wszystko to wina mojej głowy, która tworzy mimowolnie te uczucia strachu i lęku. Niestety wpływa to też na moją koncentrację i pamięć, dlatego strasznie się boję, że za te dwa lata nie zdam przez to matury, albo co gorsza zawalę szkołę :(. Niby jest to naturalna kolej rzeczy, że Ci słabiej przystosowani muszą odpaść, na korzyść tych lepszych, ale.. ehhh czy ja nie mogę być normalny tak jak inni :(?
Niby w internecie jest anonimowość, ale nawet napisanie takiego posta, powoduje u mnie znowu negatywne myśli typu, "co oni sobie pomyślą o kimś takim jak ja", "ale on jest żałosny", "może powinieniem usunąć posta nim ktoś go przeczyta i sobie pomyśli coś złego o mnie"... ehhh to się chyba określa głęboką fobią społeczną, ale znając mnie to nigdy się nie wybiorę do lekarza, żeby to skonsultować, bo nawet tego się obawiam :/..
Dodam jeszcze, że bardzo się staram się zmienić, ale poprostu nie potrafię. Nie przynosi to żadnych efektów, a wręcz pogarsza sytuację.

przez Jaśkowa 02 paź 2007, 00:15
<Mariusz> napisał(a):jestem tłusty to jest czym tulić Wink

chyba przesadzasz widziałam Twoją fotkę ;)
answer po przeczytaniu Twojego posta ostatnią rzeczą jaką bym pomyślała to to, że jesteś żałosny skąd taki pomysł :?: Jesteś po prostu wrażliwym człowiekiem, który zbytnio przywiązuje wagę do swojego wyglądu i ma zbyt zaniżoną samoocenę. Tak sobie pomyślałam piszesz, że Twoim zdaniem jesteś za gruby ( w co osobiście wątpię bo przy wzroście 183cm waga 93 nie wydaje się być otyłością, no ale rozumiem ja też wiecznie się odchudzam i jestem niezadowolona) więc może zapisz się na siłownie, na pewno troszkę schudniesz a może dzięki ćwiczeniom fizycznym i poprawie wyglądu nabierzesz więcej pewności siebie skoro wygląd jest dla Ciebie taki ważny to może tędy droga, aczkolwiek ja osobiście uważam, że prawdziwe piękno leży w środku człowieka a fizyczność to sprawa subiektywna no i nie zapominajmy, że piękno fizyczne przemija.....
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 02 paź 2007, 01:00
A ja sobie przemyślalem to co mi dziś psycholog powiedział i czuje się dziwnie...właściwie to nie jest dól tylko taki dziwny stan,tak jakbym się wyłączył od świata ;).W każdym razie musze troche przemyśleć parę spraw :?.
Musze wiedzieć co dalej z sobą zrobić,jakie podjąc kroki wobec siebie,bo tak jak teraz być nie może....przede wszystkim musze jakoś żyć z ludżmi a nie obok nich..
:)

Sortuj wg