"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez vundo 17 lut 2014, 00:59
Vett napisał(a):
vundo napisał(a):Gdybym miał pistolet, już dawno zastrzeliłbym się. Publicznie. Na oczach kilkudziesięciu przypadkowych osób.

Ja to wolę zamiast przypadkowych zrobić to na oczach tych, którzy się przyczynili do mojego stanu 8)
tylko nie wiem, czy potem by nie sapali do rodziców, że zabrudziłam szkolną podłogę :lol: :lol:

Miałem taką romantyczną (no co, czy to nie jest romantyczne? Zabić się na oczach ludzi, których się szanowało, dbało o nich?) ideę zabić się w klasie, nie wiem dźgnąć się nożem czy coś takiego, muszę stwierdzić - to byłoby COŚ.

przez Abbey 17 lut 2014, 01:37
vundo napisał(a):
Vett napisał(a):
vundo napisał(a):Gdybym miał pistolet, już dawno zastrzeliłbym się. Publicznie. Na oczach kilkudziesięciu przypadkowych osób.

Ja to wolę zamiast przypadkowych zrobić to na oczach tych, którzy się przyczynili do mojego stanu 8)
tylko nie wiem, czy potem by nie sapali do rodziców, że zabrudziłam szkolną podłogę :lol: :lol:

Miałem taką romantyczną (no co, czy to nie jest romantyczne? Zabić się na oczach ludzi, których się szanowało, dbało o nich?) ideę zabić się w klasie, nie wiem dźgnąć się nożem czy coś takiego, muszę stwierdzić - to byłoby COŚ.

Ja to mialam fantazje, żeby zrobic to w klasie od matmy, krew tryskajaca na ściany, symboliczna krew na rękach nauczycielki-psychicznego kata, och :105: ile to razy marzyłam o tych w różnych kombinacjach, ojejej :roll: :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez dar 17 lut 2014, 10:09
Podobno jestem poukładanym człowiekiem, konkretnym itp. - tak mówią mi dwie osoby z którymi się dobrze znam i mogę z nimi porozmawiać otwarcie. Wydaje mi się, że one chłodno oceniają sytuację więc nie mówią tego tylko aby zachować się uprzejmnie. Poza tym jakoś nie mam znajomych i to mnie wkur... A najbardziej fakt, że ostatnia znajoma którą znałem tyle lat okazała się beznadziejnym człowiekiem. Cały czas nie mogę się pozbyć tego uczucia że jestem zawiedziony i przestraszony tą jej głupotą.... Czekam tylko kiedy to minie. Podobno czas leczy rany... zobaczymy. :(
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 17 lut 2014, 22:31
CIĄGŁY brak kasy mnie dobija po prostu.Dodatkowo zawsze jest miesiąc opóźnienia w wypłatach stypendium socjalnego wiec nie wiem jak przeżyje marzec...
Najgorszy jest wiatr.

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 22:33
Chyba przyszedł czas żeby zwariować totalnie...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Indifference1 18 lut 2014, 15:14
To ja jeszcze tu ponarzekam. Miałam dzisiaj bilans u higienistki w szkole i oczywiście się przeraziła moją zbyt niską wagą. Mam uzupełnić też część sama i zastanawiam się czy jak zaznaczę wszystko zgodnie z prawdą (a są tam takie rzeczy jak zdenerwowanie, przygnębienie, trudności ze snem itd) to co powie lekarz. Pewnie wyśle mnie na tysiąc bezsensownych, marnujących czas badań -_-
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Decevante 18 lut 2014, 15:35
Jest okropnie. Czekam na koniec dnia tego. Tylko, że jutro będzie jeszcze gorzej. Nic mnie nie cieszy. Nic dobrego mnie już nie czeka. "Kocham śmierć, bo tylko ona na mnie czeka..."

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 18:04
Decevante napisał(a):Jest okropnie. Czekam na koniec dnia tego. Tylko, że jutro będzie jeszcze gorzej. Nic mnie nie cieszy. Nic dobrego mnie już nie czeka. "Kocham śmierć, bo tylko ona na mnie czeka..."

Śmierć to nie jest wyjście bo po śmierci też jest życie...Decevante a tak całkiem serio, przyjmujesz jakieś leki na depresję bo jeżeli nie, myślę, że warto udać się do Psychiatry po jakieś medykamenty, które pomogłyby Ci wyjść z tej matni...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez comatom 18 lut 2014, 18:08
mam dosc -kiedy to wszystko sie ułozy bym mógł normalnie zyc
comatom

przez cichyczlowiek 18 lut 2014, 18:22
Byłem dzisiaj na rozmowie w czasie pracy,wątpię żebym dostał się do niej ze względu na mój pech.

przez na_leśnik 18 lut 2014, 20:06
Ogólny marazm i Zuo między uszami. 27 lutego mam wizytę w poradni zdrowia psychicznego i nie wiem czy jest w ogóle sens tam iść. Po jaki uj to kontynuować, męczyć się. Z odbicia w lustrze żaden lekarz mnie nie wyleczy. Chciałbym, żeby to się już wszystko skończyło. Nawet nie wiem po co to pisze.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Variable 18 lut 2014, 21:40
Ogarnal mnie smutek z powodu braku wymarzonej pracy i dlatego, ze zawalilam jedna sprawe i przez to nie moge isc na kurs doskonalenia zawodowego :(
Variable

przez dar 19 lut 2014, 13:11
Cały czas denerwuję się i smucę jak jedna bliska mi osoba mogła mnie tak oszukać i k.... przepraszam nic nie pomoże bo czasu nie cofnie i jednego "pseudoprzyjaciela" mniej.
Teraz tylko czekam i cały czas czekam aż smutek minie podobno czas leczy rany. :bezradny:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez SmutnaTęcza 19 lut 2014, 14:13
Znalazłam na chomiku tyyyyyle ciekawych książek, a nie mam ich kiedy czytać. :why:

Sortuj wg