"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez koszykova 16 lut 2014, 21:33
Vett, znajdziesz towarzycho co Cie bedzie szanować i bedzie dobrze, zobaczysz. Wyprowadzisz się z czasem z domu i odżyjesz. Niektorzy czuja sie spokojnie tylko wtedy kiedy uciekna z rodzinnego piekła. Musi byc dobrze.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Peter_Pan 16 lut 2014, 22:07
Dawno się tak źle nie czułem, nawet nie mam z kim o tym pogadać. Czuję się przyparty do ściany i nie widzę, żadnej drogi ucieczki. Najłatwiej by było skończyć wreszcie ze sobą, ale nawet na takie coś mnie nie stać. Totalna bezradność...

przez monk.2000 16 lut 2014, 22:29
Jest średnio, ale to akceptuję więc jakby tragedii nie ma.

A mogę ponarzekać chyba tylko, że nie jestem pewny co jest chorobą, a co zdrowiem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Little Red Fox 16 lut 2014, 22:33
sama już nie wiem jak powinnam się zmienić...
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez AddictGirl21 16 lut 2014, 22:36
Peter_Pan napisał(a):Dawno się tak źle nie czułem, nawet nie mam z kim o tym pogadać. Czuję się przyparty do ściany i nie widzę, żadnej drogi ucieczki. Najłatwiej by było skończyć wreszcie ze sobą, ale nawet na takie coś mnie nie stać. Totalna bezradność...

Peter nie martw się...Mi jest równie chujoVo jak Tobie. Te pokręcone myśli. Każda sekunda różni się od poprzedniej. Nowe schizy, nowe paranoje a ja wciąż taka sama, porypana do granic możliwości. Ta kurVica nerwica daje mi nieźle do żywej kości. Eh co za życie. Czemu akurat ja? Czemu akurat Ty? Tyle pytań a odpowiedzi brak. Gówniana matnia.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez vundo 16 lut 2014, 23:01
Gdybym miał pistolet, już dawno zastrzeliłbym się. Publicznie. Na oczach kilkudziesięciu przypadkowych osób.
Po co żyć, jeśli człowiek psychicznie cierpi i nikt go nie potrafi zrozumieć.

Składam Bogu reklamację na swoje życie. Jest kompletnie nieudane, bezsensowne i niepotrzebne. Można mnie po prostu zutylizować.

przez lukk79 16 lut 2014, 23:06
AddictGirl21, zmien ta kursywe bo zle sie czyta, rozumiem ze starasz sie byc oryginalna ale nic na sile
Pierwszy Romantyk Forum

przez AddictGirl21 16 lut 2014, 23:16
lukk79 napisał(a):AddictGirl21, zmien ta kursywe bo zle sie czyta, rozumiem ze starasz sie byc oryginalna ale nic na sile

Kiedy ja ją kocham. I nie zmienię. I kropka. Nie zadzieraj z Borderem bo i tak nic nie wskórasz :D

-- 16 lut 2014, 22:21 --

vundo napisał(a):Gdybym miał pistolet, już dawno zastrzeliłbym się. Publicznie. Na oczach kilkudziesięciu przypadkowych osób.
Po co żyć, jeśli człowiek psychicznie cierpi i nikt go nie potrafi zrozumieć.

Składam Bogu reklamację na swoje życie. Jest kompletnie nieudane, bezsensowne i niepotrzebne. Można mnie po prostu zutylizować.

Zawsze możesz pofrunąć z wieżowca. Pod koniec swojego życia będziem przynajmniej Batmanem. A tak całkiem serio...zmień nastawienie i wysil swoją psychikę żeby powolutku, małymi kroczkami przesterowała się na POZYTYW życiowy. Wiem, wiem....chora dusza, tak jak moja i prawdopodobnie większości z Nas tutaj....ale zawsze jest jakieś wyjście z potrzasku....ZAWSZE.....wiesz, samobójcy nie zaznają szczęścia w zaświatach więc żyj i oddaj swój los i własną śmierć w ręce Boga

przez Reiben 16 lut 2014, 23:27
A ja mogę nawet ze Sky Towera pofrunąć, to dopiero kurfa zaszczyt, najdłuższy miejski lot w Polsce 8)
Reiben

przez AddictGirl21 16 lut 2014, 23:28
Reiben napisał(a):A ja mogę nawet ze Sky Towera pofrunąć, to dopiero kurfa zaszczyt, najdłuższy miejski lot w Polsce 8)

Hahah................co racja to racja :D

przez Reiben 16 lut 2014, 23:31
i kto tu jest kutwa Batman co? Obrazek
Ostatnio edytowano 16 lut 2014, 23:31 przez Reiben, łącznie edytowano 1 raz
Reiben

przez MaszaMaszeńka 16 lut 2014, 23:31
Aurora92 napisał(a):Rezygnuję. Poddaję się.

Może i mam dystymię, zaburzenia osobowości, może i jestem niebezpieczną psychopatką (pozdrawiam pewnych forumowiczów :papa: ), może i wyglądam jak kudłaty szympans, umieram z bólu podczas okresu i mam PCOS, może i jestem niezaspokojoną nimfomanką-dziewicą, pasztetem, którego nikt nie chce i nie lubi, ale co z tego?

Nie chce mi się walczyć, bo nie będzie dobrze... Nigdy nie będzie dobrze... Nikt nie może mi pomóc... Obrazek

Aurora ja mam prawie dokładnie to samo. Całe dzieciństwo byłam nielubiana, smutna i wyśmiewana. Całe gimnazjum to dla mnie było piekło, a rodzice nic nie wiedzieli...Całe studia przeryczałam ( na 5 roku teraz jestem )Też jestem dziewicą i durne rzeczy mi przychodzą do głowy. Też umieram z bólów miesiączkowych i mam chyba ostre zaburzenia hormonalne bo mam cholerne wahania nastroju i okres mi zanika, a potem przychodzi po 50 dniach mega silny , a się wstydzę iść do gin bo nigdy nie byłam i to dla mnie jest za duży stres...Uzależniłam się od masturbacji mocno dość i mam cholerne problemy z akceptacją własnego ciała, swojej seksualności i otwarciem się na ludzi. Ryczę każdego dnia, nawet teraz jak to piszę...
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale wiedz , że Masza ma to samo, wie co czujesz kiedy tutaj piszesz ...
Trzymaj się mocno <tuli>

przez Abbey 16 lut 2014, 23:45
vundo napisał(a):Gdybym miał pistolet, już dawno zastrzeliłbym się. Publicznie. Na oczach kilkudziesięciu przypadkowych osób.

Ja to wolę zamiast przypadkowych zrobić to na oczach tych, którzy się przyczynili do mojego stanu 8)
tylko nie wiem, czy potem by nie sapali do rodziców, że zabrudziłam szkolną podłogę :lol: :lol:

-- 16 lut 2014, 23:50 --

MaszaMaszeńka napisał(a):Też umieram z bólów miesiączkowych i mam chyba ostre zaburzenia hormonalne bo mam cholerne wahania nastroju i okres mi zanika, a potem przychodzi po 50 dniach mega silny , a się wstydzę iść do gin bo nigdy nie byłam i to dla mnie jest za duży stres..

A jak pocieszam (a przynajmniej próbuję) Maszę, że Vett ma to samo :* praktycznie tylko dwa tygodnie PO czuję się bezpieczna, potem w każdej chwili ból może mnie ściąć z nóg... :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 00:43
...w olbrzymiej pustce zgubiłam się...

Sortuj wg