"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez idle 14 lut 2014, 23:09
Steviear napisał(a):Wkurzył mnie znów widok chłopaka tak podobnego do mojego ''byłego''
Może naprawdę miałam obsesję? A raczej ''miłość'' to obsesja.
Nawet go nie lubię już. A mimo wszystko jest mi smutno, gdy przypomni mi się jakaś chwila :roll:

Mam podobnie, do tego ciągle mi się śni i jest w tych snach lepszym człowiekiem, niż naprawdę. :roll:

Ileż można tulić kibel, mam nadzieję, że teraz mam dobrze dobrane leki przynajmniej, bo jak się okaże, że to wszystko na nic, to ktoś oberwie. :shock:
watch me disintegrate

przez buka 14 lut 2014, 23:16
Ktoś oberwie jak dziś się jeszcze odważy napisać tutaj

Ja dziś musiałęm świecić dupą przy obcym typie który dobre 10min mi macał genitalia,a następnie dał skierowanie na operacje jaj która to będzie mnie kosztować parę tysiaków.
Wiem,brzmi jak żart,ale nie jest..

Wiec mnie nie wqurwiać,przynajmniej do 23.59

przez kupmitrumne 14 lut 2014, 23:19
buka, przejebane po całości ..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 15 lut 2014, 01:30
Ominęło mnie dzisiaj wyjście do kina tylko dlatego, że byłam zbyt dumna żeby zapytać tatę o pieniądze. Za każdym razem później tego żałuję ;/
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez guernone 15 lut 2014, 01:54
Znów śpię w ciemnym i zimnym pokoju, na kartonach ułożonych na podłodze. #@$#@$ rano wstanę i czuję się jakby mnie walec rozjechał :evil:

ale przynajmniej mogę sobie muzyki posłuchać jak tylko głośno mi się podoba! \m/
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez Harry Haller 15 lut 2014, 01:59
Musze sobie rzucić mięsem. Wkurwiony. I to ostro wkurwiony. To stan, w który się własnie wprawiłem. Chyba nie powinienem czegoś czytać. A może i powinienem... Nie rozumiem swoich emocji. Enigmatycznie? Tak musi być. Nie pytajcie mnie o nic. Krzyczeć nie potrafię, a chce mi się wyć. Idę zapalić. Spokojnej nocy. Na dziś mam dość.

przez Steviear 15 lut 2014, 02:17
idle, Dokładnie. '' zaleta'' wyobraźni.

Harry Haller, Na pewno nie? W końcu to jęczarnia ;)
Steviear

przez SmutnaTęcza 15 lut 2014, 02:36
Całe moje życie to jedna wielka maska...

Nikt tak naprawdę nie wie, jaka jestem. Moja mama widzi, że jestem cały czas smutna, niezadowolona. Widzi, że w przeciwieństwie do rówieśników siedzę cały czas w domu. Wie, że chciałabym kogoś mieć, kogoś bliskiego... Ale... nie wie wszystkiego. Nie ma pojęcia, jak źle jest, jak okropnie się czuję, jak samotna się czuję i jak mi z tym źle. Nie wie, o czym myślę, o czym marzę i czego się wstydzę. Nie wie, co się dzieje w moim życiu.
Nie bardzo interesują ją moje problemy ze zdrowiem... Owszem - widzi moje problemy ze zdrowiem fizycznym. widzi, że wstydzę się nosić krótkie spodenki, że wstydzę się swoich palców u rąk, widzi to wszystko i niby się tym przejmuje, ale po chwili zapomina...

Wie, że A. nie jest już moją przyjaciółką, że już się nie spotykamy, ale nie wie, z jakiego powodu.
Nie wie, że płaczę każdej nocy.
Nie ma pojęcia, że prawie w ogóle się nie uczę.
Pewnie myśli, że mam w pokoju taki bałagan, bo jestem leniwa.
Nie wie, gdzie byłam pewnego sobotniego kwietniowego popołudnia rok temu. Wcale nie byłam wtedy u koleżanki ze studiów.
Myśli, że pieniądze z abonamentu wydaję na smsy do znajomych (tak jak każdy normalny człowiek), bo tak jej powiedziałam.
Myśli, że na uczelni mam z kim rozmawiać. Zresztą nigdy nie wiedziała, że już od początku mojej przygody ze szkołą (od zerówki) byłam samotna... Że dzieciaki nie chciały się ze mną bawić, przezywały mnie, nie chciały mnie w drużynie na wfie (bo nie byłam dobra w grach), że nie chciały mnie grupie na lekcjach (bo byłam cicha i nie potrafiłam pracować w grupie)...
Mama nie wie, jak potraktowano mnie w gimnazjum... Nikt z klasy mi wtedy nie pomógł, nikt się nie wstawił... :cry: A przecież dziewczyny podobno mają więcej oleju w głowie, powinny być ze sobą solidarne... Nikt też nie wydał D., gdy ten popchnął mnie tak, że przewróciłam się na beton. Każdy udawał, że nie wie, "kto to zrobił"...

Zresztą jak mama ma wiedzieć, jaka jestem naprawdę, skoro nie wie nawet, jakiej muzyki słucham, jakie filmy lubię? Zresztą ta muzyka to też maska... Nic nie jest we mnie prawdziwe...

Dziś mama powiedziała mi "Byłaś taką pogodną dziewczynką".
Nieprawda. Nigdy taka nie byłam. Już zapomniała, jak wszyscy naokoło (w tym ona) powtarzali mi, że jestem niesamowicie poważnym jak na swój wiek dzieckiem? Nigdy nie byłam pogodnym, radosnym dzieckiem - odkąd pamiętam, siedział we mnie smutek... Już jako dziecko udawałam, że wszystko jest dobrze, że mam szczęśliwą rodzinę... Wszystko przez ojca. post1422171.html?hilit=%20za%20co%20kochamy#p1422171 Obrazek

Nikt mnie nie rozumie... Obrazek

przez TEUFEL 15 lut 2014, 02:38
buka, :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: Bardzo poważna sprawa????
TEUFEL

przez Steviear 15 lut 2014, 02:39
U mnie też nikt o niczym nie wie, Aurora92, .
Olej to i żyj swoim życiem :)

Kwietniowe popołudnie brzmi bardzo intrygująco ;)
Steviear

przez jolantka 15 lut 2014, 02:42
Aurorka kochanie, Ty chodzisz do jakiegoś psychologa, czy nie? :(
jolantka

przez guernone 15 lut 2014, 02:58
Aurora92, hej, nie wiem co napisać; po prostu doskonale Cię rozumiem, jestem DDA
ja chyba już dałem sobie spokój z tym, że chciałbym być bardziej zauważanym przez rodziców
nie są oni nawet w stanie określić jakie studia skończyłem, nie znają szczegółów z mojego życia
trudno, żyję dla siebie i żyję swoim życiem
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez mark123 15 lut 2014, 15:50
Steviear napisał(a):U mnie też nikt o niczym nie wie, Aurora92, .
Olej to i żyj swoim życiem :)

U mnie zaś rodzice wiedzą o moich problemach sfery życiowej; natomiast o większości moich problemów w sferze psychicznej, emocjonalnej nie wiedzą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez dar 15 lut 2014, 16:06
że wyleczyłem się z nerwicy którą miałem od lat. Może nie do końca ale w każdym razie ostatnio było i jest dużo lepiej. A jak na złość teraz wiele spraw prywatnych nieodwracalnie się popsuło i nie zdążyłem się nawet nacieszyć wyzdrowieniem. K... jak to wszystko niesprawiedliwe!
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg