"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kamenko 29 wrz 2007, 21:36
Nauczyciel sie we mnie bujnął, jestem wkurzona, wali mi głupie teksty przy całej klasie :?

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 21:39
Kamenko a jakie teksty np?
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Kamenko 29 wrz 2007, 21:42
- Jesteś boska
- Jesteś piękna jak róża
- Kasia jest moim człowiekiem
- Kasiu! Uśmiechnij się do mnie
- Co Ci się dzisiaj śniło?

:cry: :cry: :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 29 wrz 2007, 21:57
Nie wiem o powiedziec powiedz komuś o tym nie wiem naprawde roziwąz ten problem zgłoś się do kogoś o pomoc może nawet rodzicom jesli masz dobry kontakt najpierw nie zostawaj sama z tym
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 22:37
Kamenko a co Ty odpowiadasz na takie zaczepki??? czy te pytania są stawiane przy całej klasie czy na osobności? Mówiłaś o tym komuś?
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 29 wrz 2007, 22:45
Kamenko-musisz coś z tym zrobić bo to chyba jakiś zboczeniec jest.Powiedz o tym rodzicom albo komuś z dyrekcji.
Jak tacy ludzie mogą w szkole uczyć????
:)

przez Jaśkowa 29 wrz 2007, 22:47
człowiek nerwica napisał(a):Jak tacy ludzie mogą w szkole uczyć????

no niestety mogą :twisted: mało tego spora ilość osób nie widzi w tym nic zdrożnego :roll:
Przyjaciel forum

przez smutna48 29 wrz 2007, 22:50
mi to pod pedofilie podchodzi prawie no zagotowała sie ze mnie ze sama mam ochote rozerwac tego człowieka na strzepy :twisted: <tule> cie Kamenko
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 30 wrz 2007, 12:43
:shock: Nie można pozostawiać takich spraw. Obrzydliwy typ. Tobie może dać spokój, ale kogoś innego może skrzywdzić :!: :x
Pstryk

przez Kamenko 30 wrz 2007, 13:14
Jak odpowiadałam na zaczepki?
Uciekałam! On stawia te pytania czasem przy całej klasie, ale raczej na osobności. Nikomu tego nie mówiłam. Nikt nie zwraca uwagi. Śmieją sie ze mnie.

No i w ogóle gość był taki psychiczny, że myślał, że z nim chodzę ;/
Było to tak:
Ostatnia lekcja w roku. Graliśmy siatkówkę w kartofla. Gość stał w środku i trzeba go było zbić. Wkurzyłam się i walnęłam go w głowę, tak mocno, że się wywrócił.
Później podszedł do mnie i coś takiego:
- Czy z nami było aż tak źle?

Całe szczęście, że już mnie nie uczy. Niestety, co tydzień go widzę! Ostatnio jest strasznie smutny i załamany <dobrze mu tak>
Ale niestety wciąż do mnie coś gada ;/

przez Zośka 30 wrz 2007, 13:55
Przed chwila widzialam sie ze swoim byly. Ratunku!! dlaczego musialy mi sie tak trzasc nogi gdy tylko oddawalam mu jego rzeczy?? niestety takze musze go ogladac w szkole bo tam uczy ;(
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez Goplaneczka 30 wrz 2007, 13:56
Kamenko-do pedagoga szkolnego z tym! Do dyrektora, kuratorium!
Ten koleś nie powinien uczyć...

Ehh-ja nadal nie jem :cry: buuu... Nie wiem, czemu, nigdy nie miałam takich problemów (tzn miałam, ale jak się stresowałam, a teraz spokój).

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:58 pm ]
Zośka-miałaś prawo się zdenerwować! Spokojnie, jak go widzisz, wmawiaj sobie, że jesteś królewną. Metoda idiotyczna, ale działa. Jak go zobaczysz-"Jestem królewną, zachowuję się jak królewna". Nie wiem czemu, ale wtedy zawsze prostują się plecy a do głowy przychodzą grzeczne, lecz stylowe odpowiedzi ;)
Tulę bardzo mocno-zapomnisz o nim, nie martw się.
Goplaneczka

przez kaysha 30 wrz 2007, 14:23
Ja też uważam że musisz o tym powiedziec komuś w szkole.

Ja pamiertam taka sytuację jak chodziła do podstawówki, mielismy takiego zboczonego nauczyciela z języka angileskiego, co nas łapał za tyłki..i kiedy prawdził lekcje , to nie omieszkał zaczepić nas jakimś zboczonym tekstem czy kawałem...

Później dowiedziałam się od znajomej że juz przestał uczyć w tej szkole i przeniósł sie do technikum. Może w końcu tam zareagował jak się zachowuje do dziewczynek.
"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie" Franz Kafka

przez Zośka 30 wrz 2007, 14:59
Dzieki Goplaneczka , czasem tak robie;) ciekawy sposob;) sam jego widok podnosi mi cisnienie (moze to i dobrze bo mam za niskie ;) ) jest dobrze, coraz lepiej ;) Buziaki

Kamenko dokladnie jak juz zostalo napisane, musisz komus o tym powiedziec, bo milczeniem nic nie wskurasz. Pomysl, jak juz zostawi Cie w spokoju moze byc tak ze zanjdzie sobie inny obiekt ktory mu sie podda, a tak to pomożesz sobie i innym potencjalnym ofiarom tego czlowieka
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

Sortuj wg