"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 04 lut 2014, 19:03
barikello, już wstałam! :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Maciek86 04 lut 2014, 21:49
To już dobre 5 lat od kiedy nie mogę uprawiać sportu i tańczyć. I to się nigdy nie zmieni :cry:

przez ( Dean )^2 04 lut 2014, 22:01
Jutrzejszy egzamin...80% zeby zaliczyć,tylko dwa terminy,nie zaliczysz to powtarzasz semestr....
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez koszykova 04 lut 2014, 22:50
Jutro tez mam to samo, egzamin w tym zadania, co z tego, że sie nauczyło jak zwykle da coś innego albo oczywiście się pomyle, albo bede się sugerować rozwiązaniem kolegi obok, bo zacznę panikować, że tego nie umiem... Nawet na egzaminie brak pewności siebie daje się we znaki.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez SmutnaTęcza 04 lut 2014, 23:18
Nie mam z kim porozmawiać, nikt mnie nie lubi i nie rozumie...

przez idle 05 lut 2014, 00:59
Zdałam sobie sprawę jakiś czas temu, że zawsze byłam i będę depresyjnym człowiekiem, taką czarną dziurą, z ponurego dziecka w ponurą dorosłość. Nieuleczalność tego wiecznego gargulca w mojej głowie mnie dobija, jak ja bym chciała choć raz w życiu nie analizować skrupulatnie wszystkiego co robię, tylko rzucić to wszystko w pizdu i iść przed siebie.
watch me disintegrate

przez dar 05 lut 2014, 10:09
To teraz ja coś dorzucę od siebie bo dawno mnie tu nie było ;) Ogólnie jest bardzo źle, zdrowie mi szwankuje przez nerwy. Zawsze miałem z nerwami problemy tylko zauważyłem, że to strasznie przez ludzi mi się to pogarsza. Najgorzej jak bardzo bliskie osoby mnie krzywdzą. Teraz wiem, że przez to mam takie problemy. Może na początek nie będę się tak rozpisywał. Wiem jedno będę szczerze o tym pisał i chyba do powtarzał bo to jest jedyna rzecz która mnie jakoś pociesza i powinienem być z niej dumny. Kazdy człowiek ma swoje słabości ale jak ktoś nie zachowuje jakieś chociażby jednej watości (zasady) w życiu niech da mi spokój bo tak naprawdę robi tylko mi i innym krzywdę. Przykro mi, że jakoś tak wyszło, że obecnie jestem osamotniony nie mam za bardzo nawet z kim pogadać.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Indifference1 05 lut 2014, 14:27
Ze 3 godziny dzisiaj spałam bo nie dało się zasnąć, a jak już zasnęłam to mnie 2 razy obudzili bo muszą się w środku nocy trzaskać po kuchni! No i nie zostaje mi nic innego jak iść odespać... jak co dzień :?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Synsa 05 lut 2014, 14:53
No nie! No cholera nie! Potrzebuje jednego dnia wolnego na uczelni i co? Akurat piątki są zawalone od góry do dołu a inne dni praktycznie wolne -.- Jak zwykle są w planie błędy więc wszystko się jeszcze może zmienić ale to oznacza tylko tyle że NICZEGO nie mogę teraz zaplanować. Ciekawe jak to wyjdzie. Piątki kategorycznie odpadają.
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

przez Peter88 05 lut 2014, 15:56
po chooy ja się urodziłem
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Bukowski 05 lut 2014, 16:15
Peter88 napisał(a):po chooy ja się urodziłem

:bezradny:
Bukowski

przez mark123 05 lut 2014, 16:26
Dostałem dzisiaj już bardziej jawne ostrzeżenie od uczelni, że jestem zagrożony pożegnaniem się z możliwością zdobycia wyższego wykształcenia; a wszystko przez to, że ani nie jestem zdolny ani nie umiem ściągać, a co najmniej jedną z tych dwóch cech trzeba mieć.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Rebelia 05 lut 2014, 16:33
Grr wrr.

Chyba zaczyna mnie dopadać jakiś popołudniowy kryzys, ściska w gardle i samopoczucie leci na łeb na szyję. Zastanawiam się, kiedy mi to przejdzie, ręce opadają. Kilka godzin dobrze-kilka źle. :bezradny:

przez Bukowski 05 lut 2014, 16:36
Rebelia napisał(a):Grr wrr.

Chyba zaczyna mnie dopadać jakiś popołudniowy kryzys, ściska w gardle i samopoczucie leci na łeb na szyję. Zastanawiam się, kiedy mi to przejdzie, ręce opadają. Kilka godzin dobrze-kilka źle. :bezradny:

to może idź w kimę.
Bukowski

Sortuj wg