"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Core 02 lut 2014, 19:05
Chciałbym żeby się skończył tlen, bo już nie mogę wytrzymać...

przez izaa 02 lut 2014, 19:06
Jeżeli chodzi o mnie to potrafię zjeść od 300 do 3000 kcal dziennie. Nie przyglądam sie temu, ale też mogę powiedzieć, że jem normalnie. Spróbuj wyliczyć ile tak naprawde jesz, licz np przez 2 tygodnie codziennie.
Jeżeli to stres to zwiększ zapotrzebowanie.
Jeżeli to nie stres a jesz ponad 2000 to zbadaj krew. Już podstawowa morfologia wskaże obecność pasożytów.

przez Indifference1 02 lut 2014, 19:10
Nie liczę bo pewnie wyjdzie za mało kalorii... Zawsze byłam niejadkiem i jakoś waga zawsze była taka sama. Nie jem wcale mniej niż zawsze. Tym bardziej, że pierwszy spadek wagi jaki zauważyłam był... po świętach -_- Ale do lekarza chyba i tak się przejdę
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez izaa 02 lut 2014, 19:18
Ja dawno przestałam martwić sie wagą. Mało mam problemów? Jak jem mało to trudno xD, kiedyś zaczne jeść wiecej, tak samo jest z wagą. Nie ważę sie, nie obchodzi mnie czy wskaże mi 50 kg czy 47. I żyje mi sie zdrowiej. ale u mnie to nie problem pasożytów. Problem w stresie. I co mi na to lekarz powie? -prosze sie nie denerwować. No i jeden stes mniej xD

przez SmutnaTęcza 02 lut 2014, 20:57
Kompletnie nic nie umiem na jutrzejszy egzamin! :why: Gdybym chociaż ogarniała teksty dodatkowe... Jedynie one mogłyby uratować moją grubą dupę przed niechybną zgubą... :-| :(

Chyba czas się pogodzić z myślą, że będzie to pierwszy w historii mojego studiowania niezdany egzamin. Gorzej, jak nie zdam poprawki... :?

przez ( Dean )^2 02 lut 2014, 20:59
Jestem cały w nerwach po prostu,a nie powinienem już brać leku na uspokojenie bo uzależnia;/
Najgorszy jest wiatr.

przez Peter88 02 lut 2014, 21:07
zwariuje chyba
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Midori 02 lut 2014, 22:06
Po prawie całym dniu sporządzania notatek na egzamin zaczęłam omijać całe linijki tekstu. :?
Midori

przez izaa 02 lut 2014, 22:09
Dean, jest taki lek, atenolol sanofi, obniża cisnienie i drżenie rąk. Może coś takiego powinieneś wypróbować? Po co leki na nerwy, byle serce nie kołatało i ręce nie latały.
Jakaś to zawsze alternatywa. Porozmawiaj z lekarzem o tym leku. pół, max jedną tabletke w nerwach sie bierze.

przez Pieprz 02 lut 2014, 22:12
Indifference1 napisał(a):Ja pierniczę... znowu schudłam. Boże kochany przecież tak nie można, za niedługo zniknę z tego świata. Z 50 kg (był okres że nawet 52) do 45,8. A jem normalnie!!!

:105: zamień się ze mną
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kupmitrumne 02 lut 2014, 22:13
Chce piwo a lodówka tak dalekoooo

przez Indifference1 02 lut 2014, 22:17
BEZNADZIEJA, BEZNADZIEJA, BEZNADZIEJA. Czuje się najchujowiej jak tylko można się czuć. Nie mam /cenzura/ nikogo, N I K O G O. Nie mam sił iść się wykąpać, nie mam sił się jutro rano pomalować i wyszykować, ani nie mam sił nawet iść jutro do szkoły. Po co jak i tak nic do mnie nie będzie docierało, nie mam ochoty na nikogo patrzeć ani z nikim rozmawiać. A co jest najśmieszniejsze pierwsze co to dostane pytaniem jak tam sytuacja z NIM. Wtedy położę się na jebanej podłodze i będę wyć tak długo aż mnie nie wywiozą do jebanego szpitala psychiatrycznego. W jeden wieczór całe moje życie straciło jakikolwiek sens i już go nie nabierze nigdy więcej. Chciałabym się zabić ale jestem zbyt wielkim tchórzem i będę się tak męczyć ch... wie ile. Chce umrzeć. Tak bardzo chcę umrzeć.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 02 lut 2014, 22:19
Czy ktokolwiek jest warty byś chciala umrzeć? Nie.

przez Candy14 02 lut 2014, 22:24
Candy14, to raczej po prostu stres bo nic poza bólami głowy mi nie dolega. Nie jest ze mną za dobrze. Właśnie dopadł mnie taki paniczny płacz... Mam jutro sprawdzian i nie wiem jak niby mam się czegokolwiek dzisiaj nauczyć :(

Indifference1, Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg