"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 02 lut 2014, 00:07
Aurora92, W czym potrzebujesz pomocy? :P
Steviear

przez SmutnaTęcza 02 lut 2014, 00:08
Steviear, we wszystkim, sporo tego... A jeśli nie pomocy, to chociaż rozmowy i ciepłego słowa, poczucia, że nie jestem do niczego...

Choć z drugiej strony nie wiem, czy coś takiego ma sens...
Ostatnio edytowano 02 lut 2014, 00:11 przez SmutnaTęcza, łącznie edytowano 1 raz

przez Decevante 02 lut 2014, 00:09
Czuję się okropnie i podle, nikt mnie nie kocha :( , nawet nikt mnie nie lubi. Nie mam nawet z kim porozmawiać o swoich problemach. Jestem nikim. Nie mam nikogo na świecie, żadnej bliskiej osoby ;( Moje życie nie ma sensu... ;(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 02 lut 2014, 00:11
Aurora92, Musisz w siebie uwierzyć, bo tylko Ty jesteś w stanie wpłynąć na swoje podejście :)
Wiesz ja dziś się zamartwiałam - z resztą jak zwykle ostatnio ale najlepiej jest po prostu olewać takie myśli.. Że - jestem do niczego itp..
Życie jest jedno :D Będzie dobrze. Jak coś to pisz na PW.

Decevante, Rozumiem ale nie możesz się nazywać- nikim :)
Też nie mam nikogo. Dziś się zastanawiałam czy ktokolwiek do mnie napisze a okazało się że jednak nie :P No ale trzeba żyć dalej ;)
No i próbować wykaraskać się z tej samotności, bo przebywanie przez dłuższy czas samemu chyba nie wpływa dobrze na nas :)
Steviear

przez mark123 02 lut 2014, 01:31
Mnie nawet, jeśli ktoś by polubił, to po pełnym poznaniu mnie, przestanie mnie lubić.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez vifi 02 lut 2014, 02:05
Ciri napisał(a):W lutym tamtego roku poszłam zeby się zwolnić, zaczął przepraszać, poprosił o drugą szanse, ze sie zmieni i nie bedzie nas tak podle traktować. Nie zmienił się na długo, moze przez jeden miesiąc, teraz jest jak było wczesniej, a ja już nie mam siły, juz mnie to przerosło.
Mam już dość, dłużej nie mogę tak żyć. Byłam pełna energii i optymizmu, a teraz jest coraz gorzej. Nie chce mi się już żyć.
Pomózcie.
To tym razem nie dawaj mu żadnej drugiej szansy i zmień pracę. On tylko ciebie tak traktuje czy innych też? Mobbing jest karalny.
Dziewczyny głowa do góry.
mark123 - najpierw to się sam poznaj.

przez mark123 02 lut 2014, 02:13
vifi napisał(a):mark123 - najpierw to się sam poznaj.

Myślę, że znam siebie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Shantipriya 02 lut 2014, 11:13
mark123 napisał(a):Mnie nawet, jeśli ktoś by polubił, to po pełnym poznaniu mnie, przestanie mnie lubić.

U mnie to samo ;/ dlatego zawsze rozkoszuję się tymi 2-3 tygodniami ''poznawania się''-zanim ta druga osoba zobaczy, że jestem powalona. Zawsze to jakaś namiastka relacji...nawet te 3 tygodnie... :(
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Decevante 02 lut 2014, 14:17
wada wzroku mi się pogarsza ;( a się zastanawiałam czemu mnie tak ciągle głowa i oczy bolą. to od tego komputera. niedługo będę mieć -10 :(

przez Indifference1 02 lut 2014, 14:20
Ja pierniczę... znowu schudłam. Boże kochany przecież tak nie można, za niedługo zniknę z tego świata. Z 50 kg (był okres że nawet 52) do 45,8. A jem normalnie!!!
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 02 lut 2014, 17:55
Nie waż się :). Ja przestałam sie ważyć, przestałam sie tym denerwować, mniej powodów do zmartwien, wiecej powodów by zjeść :)

przez Indifference1 02 lut 2014, 18:27
Nie ważyłam się z miesiąc aż do dziś... Zważę się znowu za miesiąc i będzie 35kg. Zważę się za kolejny miesiąc... nie, nie zważę się bo wcześniej umrę...

przez Candy14 02 lut 2014, 18:59
Indifference1, skoro jesz normalnie to moze zrob badania na pasozyty?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Indifference1 02 lut 2014, 19:02
Candy14, to raczej po prostu stres bo nic poza bólami głowy mi nie dolega. Nie jest ze mną za dobrze. Właśnie dopadł mnie taki paniczny płacz... Mam jutro sprawdzian i nie wiem jak niby mam się czegokolwiek dzisiaj nauczyć :(

Sortuj wg