"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 00:24
Steviear, może się wyjaśni jeszcze o co jej chodziło. Jeżeli będzie więcej spotkań. No i to myślenie magiczne mnie ciekawi. Chyba nie wierzysz w jakieś czary mary, że np. jak o czymś będziesz myślała, to się to spełni, szczęśliwe słoniki czy lapmę z dżinem ;P

przez ewelka91 31 sty 2014, 00:28
1234qwerty napisał(a):ewelka91, Ojeja. A baba myśli tylko pizdą i poza tym leci na kasę.

Ciężko nie myśleć "pizdą" skoro od "pizdy" zależy cały system hormonalny kobiety-ciążę,miesiączki, owulacje, progestoron, estrogen.

Kobiety nie lecą na kasę, przecież patrzymy na wnętrze- rachunki? Jakie rachunki! Zapłacimy miłością. Dom? Po co to nam? Miłość wystarczy,nawet pod mostem. Czym wykarmić dzieci? Nieważne! Niech chodzą głodne, miłość i powietrze NA SZCZĘŚCIE są za darmo!

przez Steviear 31 sty 2014, 00:31
1234qwerty, Ależ skąd. To tylko zapodałam tak - jako objaw tego zaburzenia schizotypowego :P
Ale w cholerę jasną.. Ja nie wierzę w nic, więc jak można takie wnioski wysnuwać?
Tylko dlatego że powiedziałam że wydaje mi się coś..
Ale czy ja powiedziałam że coś widzę? że coś słyszę? Nie.

Oj wyjaśni. Przycisnę ją do tego i dam jej popalić na następnym za takie głupie wnioski -.-
Choć znając życie ochłonę do tego czasu i nici z tego

Będą jeszcze 2. Jakieś głupie wypełnianie durnych testów. Chociaż wolę wypełniać te testy, niż rozmawiać z nią. Po co jej moje dane osobowe? Po co tak dokładne pytania.. I jeszcze ona to wszystko notuje >.<
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewelka91 31 sty 2014, 00:35
Nie znam mężczyzny który w dzisiejszych czasach by nie pracował,więc stwierdzenie "leci na kasę" jest żenujące. Każdy zarabia żeby żyć.

przez SmutnaTęcza 31 sty 2014, 00:43
ewelka91 napisał(a):Kobiety nie lecą na kasę, przecież patrzymy na wnętrze- rachunki? Jakie rachunki! Zapłacimy miłością. Dom? Po co to nam? Miłość wystarczy,nawet pod mostem. Czym wykarmić dzieci? Nieważne! Niech chodzą głodne, miłość i powietrze NA SZCZĘŚCIE są za darmo!

W życiu większej głupoty nie czytałam. Oczywiście nie jest tak, że 100% kobiet leci na kasę, ale jednak jakieś pieniądze na życie trzeba mieć. W ogóle najlepiej, by to oboje rodziców zarabiało. A jeśli nie obchodzi Cię, czy Twoje ewentualne przyszłe dzieci będą miały co jeść i gdzie mieszkać, to tylko pogratulować. Jeśli uważasz, że w takim przypadku i Tobie, i Twojemu partnerowi, i dzieciom wystarczy wzajemna miłość, to jesteś w błędzie. Pora przestać żyć marzeniami i pięknymi myślami, bo są one nierealne. :roll:

:hide:

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 00:47
ewelka91,
Ciężko nie myśleć "pizdą" skoro od "pizdy" zależy cały system hormonalny kobiety-ciążę,miesiączki, owulacje, progestoron, estrogen.

To facet myślący fiutem jest be, a babka mysląca pizdą cacy?
Kobiety nie lecą na kasę, przecież patrzymy na wnętrze

Portfela ;)
stwierdzenie "leci na kasę" jest żenujące

Tak samo jak stwierdzenie, że faceci myślą jedynie fiutem i nadają się tylko do jednego.
No i taka mała podpowiedź, słowo klucz. Sarkazm.
Nie znam mężczyzny który w dzisiejszych czasach by nie pracował

Już znasz :P

przez TEUFEL 31 sty 2014, 00:47
ewelka91 napisał(a):Nie znam mężczyzny który w dzisiejszych czasach by nie pracował

To mało poznałaś jeszcze :mrgreen: Jest takich całkiem sporo :mrgreen:
TEUFEL

przez Candy14 31 sty 2014, 00:52
Ne kloccie sie :nono:
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 00:58
Candy14, :mrgreen:

przez mark123 31 sty 2014, 01:26
Candy14 napisał(a):Obrazek

Treść obrazka raczej jest stereotypowa.
Ostatnio edytowano 31 sty 2014, 01:28 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 01:28
mark123,
Treść obrazka raczej jest stereotypowa.

Na tym przecież polega dowcip :roll:

przez ewelka91 31 sty 2014, 10:58
1234qwerty napisał(a):ewelka91,

To facet myślący fiutem jest be, a babka mysląca pizdą cacy?
Kobiety nie lecą na kasę, przecież patrzymy na wnętrze

Portfela ;)
stwierdzenie "leci na kasę" jest żenujące

Tak samo jak stwierdzenie, że faceci myślą jedynie fiutem i nadają się tylko do jednego.
No i taka mała podpowiedź, słowo klucz. Sarkazm.
Nie znam mężczyzny który w dzisiejszych czasach by nie pracował

Już znasz :P

Dobra, rozumiem już Twoją frustrację. Nie masz pracy, więc wyżywasz się na dziewczynach, które spotykają się z mężczyznami, którzy pracują. Sory (cytując panią ministrę) taki mamy klimat - pieniądze są potrzebne do życia, i to, że kobieta spotyka się z pracującym mężczyzną, to nic nowego. I nieważne, czy zarabia on 500, 1000, 2tys czy 10 tys - ważne, że zarabia. Jeśli ktoś nie pracuje i fuka na kobiety, które (nota bene - tak samo jak mężczyźni) nie żyją powietrzem, to wybacz...!

Aha - i wasz "fiut" nie reguluje gospodarki hormonalnej - nie od niego zależy ilość elastyny w ciele, ładna cera, zdrowe włosy - różnica jest...

przez Synsa 31 sty 2014, 11:07
Generalnie zaśmiałam się :D
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

przez 1234qwerty 31 sty 2014, 11:32
ewelka91, Nope.
Kombinuj dalej :P
Polecam zajrzeć do słowa klucza w poprzednim poście, choć rozumiem, że bez emotek niektórzy ludzie mają problem z wychwyceniem ironii ;)

Nie wyżywam się na dziewczynach, nabijam się tylko z głupiego tekstu o facetach myślących fiutem. Może zrozumiesz.

Nie masz pracy

Nie mam i nie ubolewam nad tym, jestem na studiach. Pieniążki dostaję od rodziców, ze stypendium też się ciut zebrało, ale aktualnie go nie mam :)

Aha - i wasz "fiut" nie reguluje gospodarki hormonalnej - nie od niego zależy ilość elastyny w ciele, ładna cera, zdrowe włosy - różnica jest...

Z tego co wiem, to za gospodarkę hormonalną u kobiety jest odpowiedzialna nie tyle pizda, co jajniki ;) Wyprowadź mnie z błędu jeśli się mylę :P
Podobna sprawa jest z jądrami u facetów. Są potrzebne do produkcji testosteronu. Co do zdrowych włosów, to niestety niektórzy panowie wcześnie łysieją przez to, że ich cebulki włosowe są wrażliwe na testosteron. Niektóre kobiety mają podobny problem z tym hormonem.

Powodzenia w dalszym wypisywaniu głupot :D

Sortuj wg