"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez izaa 25 sty 2014, 22:24
A jak poszedłeś na studia to też do innego miasta? Mieszkałeś z dala od domu rodzinnego?

przez Indifference1 25 sty 2014, 22:24
Nie oglądałam. Chyba zrobię to dzisiaj :D
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Peter88 25 sty 2014, 22:29
izaa napisał(a):A jak poszedłeś na studia to też do innego miasta? Mieszkałeś z dala od domu rodzinnego?

Tak, chodź to nie było aż tak z dala, no i wracałem sobie na weekendy :D :roll:

-- 25 sty 2014, 21:30 --

Indifference1 napisał(a):Nie oglądałam. Chyba zrobię to dzisiaj :D

warto
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez izaa 25 sty 2014, 22:33
Peter88 to dlaczego miałbyś sobie nie poradzić? :) Wierze w Ciebie! uwierz w siebie :)
Mądry facet z ciebie, tylko ta głupia praca obniżyła ci samopoczucie! Obiecaj mi że od jutra przestaniesz mieć do siebie pretensje. Dasz radę! Skończyłeś studia, pracowałeś, wyjechałeś z domu i dałeś radę! Zasługujesz na dużo i znaj swoją wartość!

przez Peter88 25 sty 2014, 22:45
izaa napisał(a):Peter88 to dlaczego miałbyś sobie nie poradzić? :) Wierze w Ciebie! uwierz w siebie :)
Mądry facet z ciebie, tylko ta głupia praca obniżyła ci samopoczucie! Obiecaj mi że od jutra przestaniesz mieć do siebie pretensje. Dasz radę! Skończyłeś studia, pracowałeś, wyjechałeś z domu i dałeś radę! Zasługujesz na dużo i znaj swoją wartość!

Hahaha ;]
Nie znasz mnie. Nie praca obniżyła mi samopoczucie, jestem taki od...dawna. Jak studiowałem nie pracowałem jeszcze, ale byłem głupi, kiedy z niecierpliwością czekałem na koniec edukacji. Tak jak kiedyś było mi ciężko, bo szkoła, każdy to przechodzi, tylko większość odnajduje się w tej zasranej dorosłej roli. Ja nie nadaje się do pracy, starczy mi zapału na może miesiąc?, max!. A potem? to już chyba tylko na prochach.

przez izaa 25 sty 2014, 22:49
Ba, bo życie to nie zabawa, coraz trudniej sie robi. Na cholere mysleć- podołam, nie podołam, chce mi sie czy nie chce?
To prawda nie znam Cie. Ale twoje nastawienie nie jest dobre, zdajesz sobie z tego sprawę. Więc w jaki sposób chcesz sobie pomóc?

przez Peter88 25 sty 2014, 22:53
izaa napisał(a):Ba, bo życie to nie zabawa, coraz trudniej sie robi. Na cholere mysleć- podołam, nie podołam, chce mi sie czy nie chce?
To prawda nie znam Cie. Ale twoje nastawienie nie jest dobre, zdajesz sobie z tego sprawę. Więc w jaki sposób chcesz sobie pomóc?

nie rozumiemy się :smile:

przez izaa 25 sty 2014, 22:56
No nie. Bo ja nie rozumiem jak mozna tak mysleć o sobie i być na nie nie nie. Albo człowiek tkwi z tej kupie albo wychodzi z tego.

przez zmęczona_wszystkim 25 sty 2014, 22:58
( Dean )^2 napisał(a):
Cóż pisałem to już parę razy,jak sie staram to mi zarzucają że sie staram,a jakbym nie robił nic to będą mówić "nic nie robiłes i co?Liczyłeś że Ci laska z nieba spadnie?Sam jesteś sobie winien".I gdzie tu złoty środek znaleźć..

Racja. Takie są typowe złote rady. cokolwiek nie powiesz, to ktoś zawsze zarzuci ci coś przeciwnego. Jesli powiesz, że się starasz, to zawsze pada stwierdzenie: to za mało/za dużo się starasz. I kolejna złota rada: nie szukaj, miłość sama Cię znajdzie :lol: A wtedy właśnie te same osoby by powiedziały, że nic nie robisz. Niektórzy się nie starają, a wszystko im się udaje, inni się starają, a nic sięnie udaje, ale jest tez odwrotnie, a jedynej skutecznej recepty nie ma

-- 25 sty 2014, 23:00 --

Aurora92 napisał(a):Nie każde brzydkie kaczątko stanie się pięknym, kochanym i lubianym przez wszystkich łabędziem...

No, niestety, to akurat prawda :cry:

przez vifi 25 sty 2014, 23:06
Nie każde brzydkie kaczątko stanie się pięknym, kochanym i lubianym przez wszystkich łabędziem...
Nie każdy łabędź jest kochany i lubiany przez wszystkich. Skąd będziesz wiedzieć którym jesteś? Otoczenie i uczucia nie zawsze są dobrym wskaźnikiem.

przez Peter88 26 sty 2014, 00:21
izaa napisał(a):No nie. Bo ja nie rozumiem jak mozna tak mysleć o sobie i być na nie nie nie. Albo człowiek tkwi z tej kupie albo wychodzi z tego.

Racjonalnie myśląc, jestem na tak, ale moja psychika nie daje mi szans na konstruktywne działanie. Aha i jeszcze jedno-mam 25 :-|.

przez izaa 26 sty 2014, 00:25
Bądź na tak całym sobą :), pracuj nad tym hehe, uwierz, da sie! Spójrz na chirurgów. Dla mnie najcięższy zawód świata. I kurde! Dają sobie radę :D

przez Peter88 26 sty 2014, 00:27
izaa napisał(a):Bądź na tak całym sobą :), pracuj nad tym hehe, uwierz, da sie! Spójrz na chirurgów. Dla mnie najcięższy zawód świata. I kurde! Dają sobie radę :D

co brałaś?, zmniejsz dawkę, wykończysz się. :D
:roll:

przez izaa 26 sty 2014, 00:30
Ahahahah xD dzisiaj jeszcze nic :)
wenflaksyna- najniższa dawka, zapobiegawczo na jadłowstęt.

Sortuj wg