"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez TEUFEL 25 sty 2014, 13:45
( Dean )^2, Ty masz coś z głową. Widziałem Twoje zdjęcia, jesteś wchuj przystojny... musisz robić jakieś numery przy dziewczynach, może przez te przewlekłe analizy stajesz się nienaturalny, nie pewny i one to wyczuwają? Albo po prostu za bardzo chcesz, kiedy już się z jakąś spotkasz i one odbierają to jako desperacje? spróbuj sobie znaleźć koleżankę na początek, wtedy nie dość, że dowiesz co nieco o samym sobie, to oswoisz się z towarzystwem kobiet
TEUFEL

przez Indifference1 25 sty 2014, 13:50
( Dean )^2 napisał(a):dziewczyny jak piszą że są samotne i nie kochane to wtedy gdy mają przerwe pomiędzy 9 a 10 związkiem

Nie prawda :/
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 25 sty 2014, 14:42
Dziewczyny które miewają tylu facetów nie przywiązują raczej do nich uwagi...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 25 sty 2014, 15:29
Nie każde brzydkie kaczątko stanie się pięknym, kochanym i lubianym przez wszystkich łabędziem...

przez elo 25 sty 2014, 16:22
... y no ja tam nie bardzo bym sie chciala wiazac z kims kto ma na liczniku dwie cyfry :P ale to tylko ja
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez socorro 25 sty 2014, 19:28
( Dean )^2,
na jaką terapię chodzisz?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez QAbled 25 sty 2014, 19:58
Nienawidzę mieć depresji... Nie mogę przez nią żyć pełnią życia, nie mogę się cieszyć, fajnie spędzać czasu z ludźmi, bo w kółko zamulam o pracy, chorobie, braku perspektyw... Ja nie chcę być bogata ani ładna, chcę po prostu być w miarę zadowolona z tego, jak jest, akceptować siebie i to życie, a nie potrafię, a bliscy cierpią, boją się o mnie. Czuję się jak domek z kart, który zaraz się posypie. Czuję się jakby za mną, przede mną, wokół mnie wszystkie drzwi były zaryglowane
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez Peter88 25 sty 2014, 20:48
Jak fajnie było mając 17 lat, ok też byłem nieżyciowy ale nie byłem świadom wielu rzeczy i to było piękne. :roll:
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez socorro 25 sty 2014, 20:51
Peter88,
z jednej strony racja- im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
ale zawsze jest druga strona i to, co często piszę tu na forum- że im większą masz świadomość, tym trudniej Tobą zmanipulować, oszukać Cię..
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 25 sty 2014, 20:54
A może zaczniesz udawać, że się akceptujesz?? Aż wkońcu w to uwierzysz? Znajdź sobie ludzi, którzy w twoim otoczeniu nie marudzą, o braku perspektyw i posłuchaj ich i rozmawiaj z nimi o TYCH tematach. O książkach, filmach, facetach, butach czymkolwiek. Są naprawde ludzie, którzy zarażają nas pozytywną energią. Ja mając chandrę uciekam do takich ludzi, ktorzy może i gadają głupoty, ale nie nakręcają sie jaki świat jest zły.
Peter88- Więcej optymizmu. Mając 26 lat jesteś w kwiecie wieku, korzystaj, wycisnij na maksa,

przez Peter88 25 sty 2014, 21:09
izaa napisał(a):A może zaczniesz udawać, że się akceptujesz?? Aż wkońcu w to uwierzysz? Znajdź sobie ludzi, którzy w twoim otoczeniu nie marudzą, o braku perspektyw i posłuchaj ich i rozmawiaj z nimi o TYCH tematach. O książkach, filmach, facetach, butach czymkolwiek. Są naprawde ludzie, którzy zarażają nas pozytywną energią. Ja mając chandrę uciekam do takich ludzi, ktorzy może i gadają głupoty, ale nie nakręcają sie jaki świat jest zły.
Peter88- Więcej optymizmu. Mając 26 lat jesteś w kwiecie wieku, korzystaj, wycisnij na maksa,

Naiwne, ale dzięki za troskę.
Nie mam żadnych ludzi w swoim otoczeniu, po za najbliższą rodziną, fakt, trochę marudzą, szczególnie stary (osioł). A po co mi nawet tacy ludzie?, ja całe życie nie dogaduje się z ludźmi, zazwyczaj były to kontakty z musu, może miałem przez ostatnie 5 lat 1 znajomego z którym w miarę normalnie mogłem szczerze pogadać ale to też nie do końca. Ostatnio spotkałem znajomego z LO co mi wyjeżdża z propozycją pójścia na browara, a poszedł ty w cholerę!, miałeś na to 12 lat!. No właśnie, ostatnie sensowne kontakty pozostawiłem po skończeniu studiów.Jedynie gdzie mogę uciec to na samotny spacerek albo powłóczyć się po necie.

-- 25 sty 2014, 20:11 --

socorro napisał(a):Peter88,
z jednej strony racja- im mniej wiesz, tym lepiej śpisz
ale zawsze jest druga strona i to, co często piszę tu na forum- że im większą masz świadomość, tym trudniej Tobą zmanipulować, oszukać Cię..

Ja sobie z tą świadomością nie radzę, miałem chyba za dobrze w domu, zawsze żyłem złudzeniami. Czasem myślę, że urodziłem się za karę.

przez izaa 25 sty 2014, 21:12
A mieszkasz w jak wielkiej miejscowosci? pareset ludzi? Parę tysięcy, parenascie, paredzieciąt, pareset tysięcy?

przez Peter88 25 sty 2014, 21:16
izaa napisał(a):A mieszkasz w jak wielkiej miejscowosci? pareset ludzi? Parę tysięcy, parenascie, paredzieciąt, pareset tysięcy?

Ok. 18 tys., sama dzicz.

przez izaa 25 sty 2014, 21:21
Wcale nie tak mało osób :). Na pewno ktos normalny sie znajdzie :). Tylko to TY musisz otworzyć sie na człowieka. Mało kiedy jest tak, że ktos chce nawiązać kontakt z wieczną marudą.
Tak naprawdę czemu jesteś nieszczęsliwy?
Z samotnosci, z nudów, niespełniony w pracy?
Jak dwa pierwsze to znaczy, że potrzeba ci towarzystwa :). Własnie po cholere siedzisz w domu! Wychodź do ludzi i nawet na takie piwo trzeba było iśc, nawet jak miałbyś milczeć. A moze jednak cos by sie potoczyło ciekawie?

Sortuj wg