"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez izaa 16 sty 2014, 22:02
Jak ten skurwiel zaczął mnie unikać, pojechałam do jego domu, 2 godziny jechałam. I wiesz co? Nawet jak pukałam nikt mi drzwi nie otworzył! Ryzyko- otworzyłam je sama, narażając się, że tak sie do czyjegos domu nie wchodzi. Pojechałam by sie rozmówić, bo ta niepewność mnie dobijała jak ciebie. Chcialam sie upić i zapomnieć bo nie wiedziałam co grane. Znam go ponad 3 lata. Co z tego. Pokazał swoje prawdziwe oblicze własnie teraz. Ja mu pokazałam sztuczne-sukowate- nastawiłam przeciwko niemu kilku znajomych, bo do niego nic nie docierało, że ma sie przy mnie hamować.
Jakby nie patrzeć zmusił mnie do tego. Ale tak mi jest lżej... Zrobiłam to też dlatego, żeby zamknąć drogę sobie i mu do stworzenia związku kiedykolwiek. Tęsknie dalej za nim, ale on nie jest wart ani łzy. Sprzeczność uczuć z rozsądkiem.
Na codzien uśmiecham sie, sztuczny uśmiech przylepiony na gębie, głosny śmiech, nienaturalny wręcz. Bo co mam zrobic? Chcę mieć znajomych, prawdziwych i szczerych. Jak sie odbuduję bardziej to zaczne wkońcu spełniać sie na studiach... może :)

przez Indifference1 16 sty 2014, 22:06
To już 3 facet który mnie odrzucił. W tym momencie straciłam już na prawdę wszelką nadzieję na cokolwiek w przyszłości. Widocznie jestem tak spierd... że nie ma ani jednej osoby na tym świecie, która by mnie chciała. Mam dość. Po prostu dość. Chce przestać istnieć.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 16 sty 2014, 22:10
Ja nawet nie miałam takich myśli jak masz Ty. Uwierz w siebie! Co ci sie tobie w sobie nie podoba? Nie można aż tak! Każdy ma wady i zalety.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Peter88 16 sty 2014, 22:13
A mnie nikt nie rzucił a czuje się jak by tak było i kto jest w gorszej sytuacji?
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Indifference1 16 sty 2014, 22:14
izaa, mam w siebie uwierzyć? Serio? Po tym jak kolejny facet mnie olał? Teraz to już chyba nigdy więcej w siebie nie uwierzę. Najwidoczniej ja mam same wady... Odpowiadając na pytanie- nic mi się nie podoba... Nie wiem co ja ze sobą teraz zrobię, na prawdę.

przez Reiben 16 sty 2014, 22:15
A mi się tam nogi podobają :smile:
Reiben

przez BRADLEY 16 sty 2014, 22:18
izaa napisał(a):Każdy ma wady i zalety.
Ot dobrze powiedziane nie ma ideałów
Nie pod­da­waj się. Nie przes­ta­waj w siebie wie­rzyć, bo zaw­sze będzie ktoś, kto będzie cię cho­ler­nie kochał, dla ko­go będziesz wszys­tkim. To może być na­wet twój kot.

przez izaa 16 sty 2014, 22:37
Oboje nie jesteście w sytuacji bez wyjścia. Nie ma co prześcigiwać sie, kto jest w gorszej. Tylko walczyć z tym. Świeże rany są najgorsze... Potem sie goją. U ciebie jest możliwość, że musi on pewne sprawy przemyśleć. Musisz tej myśli sie trzymać.

przez Indifference1 16 sty 2014, 22:40
Gorzej jeśli rany się nie goją bo pojawiają się nowe, coraz głębsze :(

przez ewelka91 16 sty 2014, 22:44
Dziś byłam na zaliczeniu, i trwało do 20:00 :/

Dobrze, że pojechałam autem, bo inaczej bym nie wróciła!
O 20:30 wylazł chłopak, bo miał rozdawać karty egzaminacyjne. Stałam 30 minut żeby się dowiedzieć, że mojej nie ma!!!7

Wydarłam się, ze niektórzy nie mieszkają tutaj (tj. w akademikach(, pewnie uznali mnie za debilkę....
Czuję się głupio, ale mi przechodzi, inaczej bym wydarła się na innych, a tak o.....

jestem psychiczna

przez Adam Smith 16 sty 2014, 22:49
Jestem toksycznym skurwielem z ciągłymi huśtawkami nastrojów. Jednego dnia mogę się dogadać z każdym, a drugiego nienawidzę wszystkich i rozpier.dalam wszystkie relacje. Regularnie chodzę na terapię, ale chciałem już ją rzucić milion razy, bo nigdzie nie potrafię zagrzać dłużej miejsca. Jak chce się umówić, a terapeuta nie odbiera, to ogarnia mnie wkur.wienie i staje się osobą, której nienawidzę najbardziej na świecie. Dopiero jak emocje ze mnie zejdą, to się pytam sam siebie " /cenzura/, co ty wyprawiasz?" i muszę naprawiać wszystko, co zniszczyłem. Z minuty na minute potrafi mi się zmienić nastrój. Z euforii do totalnej pustki :-| Forumowicze już się przekonali o tym, bo usuwam konto, by potem znowu wrócić... na szczęście, to się zdarza rzadziej.Poza tym masa kompleksów i lęki nie dające spokoju. Czasem lęk przed wyjściem z domu i spojrzeniem komukolwiek w twarz. Jak dobrze sobie pojęczeć ;)
Adam Smith

przez Saraid 16 sty 2014, 22:52
Tomcio Nerwica, fajnie,że jesteś ;)
Saraid

przez ewelka91 16 sty 2014, 22:55
Nie nadaję się do życia

przez Reiben 16 sty 2014, 23:00
Kurfaa Tomcio Nerwica, czy to Ty to czy to ja :]
Reiben

Sortuj wg