"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mothyl 15 sty 2014, 17:10
Czasem czuję, że ja to nawet nie ja!
"We all make choices. But in the end, our choices make us."
―Andrew Ryan (Bioshock)

przez libertynka 15 sty 2014, 17:33
moja współlokatorka właśnie się szczęśliwie i z wzajemnością zakochała. wygląda na to, że się cudownie odnaleźli na tym świecie, nie zdziwiłabym się gdyby z tego był ślub. idealnie się dobrali charakterami. wszystko jest po prostu jak w jakimś filmie.
a ja ten film codziennie oglądam. jestem pieprzonym samotnym widzem z piwem w ręku. cieszę się jej szczęściem i próbuję się nie rozpłakać, jak mi o nim opowiada.
:why:

zaczynam myśleć, że moje zaburzenie po prostu całkowicie uniemożliwia mi satysfakcjonujący związek, pracę i życie. jestem z góry skazana, więc skoro nic nie mogę z tym zrobić, to nie powinnam z tego powodu cierpieć. najlepiej się całkowicie poddać, wyrzec wszystkich pragnień i nic nie czuć. powtarzać sobie "to nie dla mnie" i utrzymywać dystans między sobą a światem. postawić szybę z lodu, grubą i zimną. a przed ludźmi udawać wesołą, sympatyczną i nie mającą problemów.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Indifference1 15 sty 2014, 17:39
veganka, przyzwyczaisz się. Codziennie w szkole słuchałam od kumpeli o jej chłopaku. Na początku było smutno, potem mnie to wkurzało a teraz jest mi to totalnie obojętne. A nie tylko ona gada, mam w klasie same dziewczyny i dzień w dzień potrafią nadawać o swoich chłopakach, o sprawach łóżkowych, ciążach, pierścionku i w ogóle wspólnym, szczęśliwym życiu. Rzyg rzyg rzyg
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 15 sty 2014, 17:41
wow shitty love story z 1 ręki, to musi być dobre na przeczyszczenie
Reiben

przez libertynka 15 sty 2014, 17:45
Indifference1, mi jest źle z tym, bo ja jej życzę szczęścia a nie potrafię się cieszyć razem z nią. wczoraj cały wieczór opowiadała o pieprzonej idealnej miłości, o idealnych teściach i planach i o tym wszystkim. a że z nią mieszkam to rano i wieczorem opowiada tylko o nim. na jej miejscu robiłabym to samo, w końcu to ogromne szczęście. tylko, że ja później idę do swojego pokoju i próbuje nie ryczeć. bo to zwyczajnie boli jak się jest samotnym od paru lat. muszę być jakaś gorsza albo przeklęta, albo już nie wiem co, może taka zła karma, albo złośliwość losu, albo coś ze mną nie tak.
vel veganka

przez Indifference1 15 sty 2014, 17:52
veganka, to ona nie rozumie, że sprawia ci tym przykrość?

przez libertynka 15 sty 2014, 18:15
Indifference1, ona jest nieprzytomna z tej miłości. chyba każdy, kto znajduje miłość swojego życia, nie zwraca uwagi na otoczenie.
vel veganka

przez Indifference1 15 sty 2014, 18:16
veganka, to może jej powiedz, że źle ci z tym. Przecież się nie obrazi, powinna zrozumieć.

przez libertynka 15 sty 2014, 18:20
Indifference1, nie powiem jej, nie chcę jej tego psuć, niech się cieszy a ja jakoś wytrzymam. poza tym trochę jej dawałam do zrozumienia, ale ona jest po uszy zabujana i nie potrafi myśleć o niczym innym.
vel veganka

przez Indifference1 15 sty 2014, 18:23
veganka, rozumiem cię ale trzeba też pomyśleć o sobie. To ty siedzisz na forum dla zaburzonych, ty masz problemy. Czemu ktoś ma ci jeszcze dowalać smutków?

przez Candy14 15 sty 2014, 18:23
zaczynam myśleć, że moje zaburzenie po prostu całkowicie uniemożliwia mi satysfakcjonujący związek, pracę i życie. jestem z góry skazana, więc skoro nic nie mogę z tym zrobić, to nie powinnam z tego powodu cierpieć. najlepiej się całkowicie poddać, wyrzec wszystkich pragnień i nic nie czuć. powtarzać sobie "to nie dla mnie" i utrzymywać dystans między sobą a światem. postawić szybę z lodu, grubą i zimną. a przed ludźmi udawać wesołą, sympatyczną i nie mającą problemów.

Kasia :nono: a ja wierze ze spotkasz kiedys kogos idealnego dla Ciebie

veganka, to może jej powiedz, że źle ci z tym. Przecież się nie obrazi, powinna zrozumieć.

no dokldnie chociaz to nie jest normalne ze ludzie nieszczesliwi moga spokojnie mowic o tym ze sa nieszczesliwi i dostaja wsparcie a ze swoim szczesciem trzeba sie kryc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez libertynka 15 sty 2014, 18:29
Candy14, dzięki, Indifference1, jakim bym była człowiekiem jakbym jej powiedziała, że ma się zamknąć bo ja tu cierpię? nie umiem się cieszyć więc chociaż jej słucham. szczęście jej uszami wychodzi, a ja dobrze ukrywam swoje prawdziwe uczucia. i wszyscy są zadowoleni. no oprócz mnie, ale co tam ja.
vel veganka

przez Indifference1 15 sty 2014, 18:30
Candy14 napisał(a):
no dokldnie chociaz to nie jest normalne ze ludzie nieszczesliwi moga spokojnie mowic o tym ze sa nieszczesliwi i dostaja wsparcie a ze swoim szczesciem trzeba sie kryc

Nie no, to akurat jest zasadnicza różnica. Nie wyobrażam sobie tak kogoś dołować. Kiedy ktoś ci mówi, że czuje się samotny to w odpowiedzi opowiadasz swoją wczorajszą randkę? Nie chodzi o to żeby się kryć ze swoim szczęściem, tylko żeby się tak z nim nie obnosić a już na pewno nie w obecności kogoś samotnego. Jak mnie zaczęły wkurzać barwne opisy życia seksualnego mojej koleżanki to jej powiedziałam, że dość tego bo dłużej nie zniosę. Teraz sobie jest szczęśliwa ze swoim facetem a przy mnie po prostu o nim nie mówi. To chyba nie jest aż taki wysiłek żeby przez te parę godzin w szkole o nim ciągle nie gadać?! Wrócisz do domu to sobie go będziesz miała i tyle.

-- 15 sty 2014, 17:31 --

veganka napisał(a): i wszyscy są zadowoleni. no oprócz mnie, ale co tam ja.

No właśnie...

przez libertynka 15 sty 2014, 18:41
Indifference1, ale ja z nią mieszkam. nie wyobrażam sobie, żeby ona to miała dusić w sobie, w swoim pokoju. a ja jej się nie zwierzam ze swoich wszystkich problemów ani tym bardziej nie mówię co czuję.
vel veganka

Sortuj wg