"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez groskova 27 wrz 2007, 20:20
Zwykle niestety pojdzie wlasna droga...tak to juz bywa. Wszystko sie konczy.

przez depresyjny86 27 wrz 2007, 21:27
Zwykle niestety pojdzie wlasna droga...tak to juz bywa. Wszystko sie konczy

Dla niektórych nawet się nie zaczyna<dla niektórych = dla mnie>
:)

przez smutna48 27 wrz 2007, 21:40
Nie mow tak to nie prawda a co ja mam powiedziec stara d 26 lat i zero osiagnięc na koncie. Nie mam faceta nie mam normlanego zycia ale może dlatego że sama nie jestem normlana :roll: nie wiem ... Zero pracy zero wszystkiego moje najwyższe osiagnięcie to az mi wstyd przy was pisac ale moze poczujesz się lepiej wykształcenie średnie bez matury :oops: :oops: :oops: :oops: wogle kiszka a kiedy miałam sznase miec prace zawaliłam bo miałąm b kiepski dzień. I tyle :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:51 pm ]
Zosiu potraktuj te wspomnienia jak coś co było minęło jak lekcje od zycia nie drecz się nimi naprawde nie warto...Jesteś wartościową osobą b młodą zycie masz przed sobą jeszcze tyle dobrych rzeczy tyle radości dostaniesz od zycia zobaczysz że wszystko będzie dobrze nie co wracać do tego co było wiem coś o tym bo potem jest tylko gorzej i gorzej ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 27 wrz 2007, 21:54
az mi wstyd przy was pisac ale moze poczujesz się lepiej wykształcenie średnie bez matury

Mature możesz zawsze jeszcze napisać.
miałam sznase miec prace zawaliłam bo miałąm b kiepski dzień. I tyle

Ty niczego nie zawalilas to choroba tak Ciebie urządziła.

A poza tym dla mnie ważne są osiągnięcia społeczne<społeczno- komunikacyjne>....oczywiście najwyższym moim osiągnięciem jest powiedzenie kilku słów do dziewczyn :cry:
A tak to zawsze jestem uważany za gorsego od kogoś :cry: bo nie umiem się zachować przy ludziach,nie rozmawiam z nimi tylko siedze cicho,a jak już coś powiem to tylko kilka słów....,a poza tym nie mam charakteru<i to jest dla mnie najgorsze :cry: >

przez smutna48 27 wrz 2007, 21:59
wiesz jak zawsze się ciągałam jak ten rzep za moją siostra i jej znajonymi tez uwazali że jestem cicha że się nie odzywam że jak ten pomnik siedze i nic ... a ja poprostu nie wiedziałam co mam mowić oni byli duzo starsi ode mnie lubiłam z nimi przebywać b ale na początku to tak wygladało że zawsze cicho siedziałam... A ja poprostu wole milczec niź klepać głupoty ... przestań!!!!!!!!!!!!!!! jak nie masz charakteru zaraz mi powiesz że nie oddychasz...Masz jesteś dobrym mądrym człowiekiem a coz Twoja listą ? hę? miałes napisac czy juz Ci sie udało ja pamiętam :-)
Susan Taylor

przez Zośka 27 wrz 2007, 23:25
staram sie, bo zdaje sobie sprawe ze to bez sensu. dziekuje
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez smutna48 27 wrz 2007, 23:29
Na przeszłość nie masz wpływu na przyszłośc tak :-) jesli cie to męczy dalej to może podejć do psychologa porozmawiaj moze raz na zawsze uda Ci sie z tym uporać żebyś mogła normlanie zyć... Ja jak do tej pory nie byłam sama ze soba musze sobie radzić i jakoś leci ......pozdraiwam cieplutko trzymaj się słoneczko ;)
Susan Taylor

przez depresyjny86 28 wrz 2007, 00:00
przestań!!!!!!!!!!!!!!! jak nie masz charakteru zaraz mi powiesz że nie oddychasz...Masz jesteś dobrym mądrym człowiekiem a coz Twoja listą ? hę? miałes napisac czy juz Ci sie udało ja pamiętam :-)

No właśnie moja lista... narazie mam więcej plusów na mojej liście ;) -ale tą liste robie wedlug swoich wlasnych myśli,natmiast napewno inaczej by mnie ocenili koleżanki czy koledzy ze studiów <zwłaszcza koleżanki ze studiów by mnie żle ocenily...>
A jeżeli chodzi o charakter to naprawde go nie mam :cry:

przez anette 28 wrz 2007, 08:59
czuję jak życie mi ucieka. mam ochotę z tego się śmiac... nie mam siły na jakiekolwiek działanie, a ludzie w okół ciągle nalegają bym coś zrobiła. jednak nie patrzą na mnie tak jak powinni. nie widzą, że coś jest źle. jestem sama ( i po raz kolejny- samotna)
JEŚLI KTOŚ NAPOTKA KOGOŚ, KTO BUSZUJE W ZBOŻU...
ZOSTAŃ, ZAPLĄTAŁAM SKRZYDŁA W ŚPIEW
ZOSTAŃ, BRZEGIEM DŹWIĘKU TAŃCZYĆ CHCĘ...

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 09:11
Ludzie, których nie dotknęła żadna z opisywanych tu chorób często nie potrafią zrozumieć. Często mówią że jesteśmy leniwi i tyle, że nie chcemy wziąć się w garść i nie rozumieją że coś może być silniejsze od nas samych... Takie życie :( Trzeba jakoś w tym brnąć...
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez Jovita 28 wrz 2007, 09:26
mariusz - bo to typowi nieudacznicy w dodatku niemadrzy , bo nie wiedza co to za choroba i nigdy nie zrozumieja do konca mimo ze beda sie starac z calych sil!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez <Mariusz> 28 wrz 2007, 09:39
Chyba Jovitko nie zgodzę się z Tobą, bo mi było trudno zrozumieć co się dzieje ze mną samym, więc jak ma to zrozumieć ktoś kogo to nie dotknęło... trudno...

Ale na szczęście mamy to forum i tu nikt nikogo nie ocenia, tylko staramy się być w jednym gronie, po jednej stronie szańca ;)

życzę miłego dnia ,choć u mnie taka pogoda że najchętniej bym ten dzień w łóżku spędził ;)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

przez Jovita 28 wrz 2007, 09:42
ha mi tez bylo trudno zrozumiec , tym bardziej ze mam ''Swieta Trojce '' jak ja to mowie !! (czyli nerwice natrectw , nerwice lękowa i stany depresyjne) , ludzie czesto nawet nie staraja sie zrozumiec , po co jak przeciez to ich nie dotyczy a ze nasza choroba to choroba duszy wiec nie widac po nas bolu !
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Goplaneczka 28 wrz 2007, 12:34
Brak zrozumienia jest trudny...

Ja muszę się poskarżyć. Nie jem prawie nic od dwóch tygodni. Na początku byłam zachwycona, ale teraz... Buuu :cry: Ja chcę jeść normalnie i nie wymiotować po każdym kęsie...
Goplaneczka

Sortuj wg