"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aranjani 13 sty 2014, 23:35
Aurora92, swoją samoocene budujesz na tym czy jakiś facet Cie chce czy nie?
Aranjani

przez SmutnaTęcza 13 sty 2014, 23:36
Aranjani, tak. I problem w tym, że nie chce mnie nikt. Poza tym porównuję się do innych dziewczyn pod wieloma względami.

przez Aranjani 13 sty 2014, 23:40
Aurora92, dlatego wlasnie musisz zasiegnac porady specjalisty.
I teraz mi powiedz tak szczerze... jęczysz tylko... myślisz ze jakis facet chcialby tego sluczac codziennie?
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kokojoko 13 sty 2014, 23:40
Aurora92 napisał(a):Aranjani, załatwi, bo jak już pisałam wtedy znacznie mi się polepszyło.

Na ile? Przeciez nawet nie byliscie razem... Myslisz, ze ktos wytrzyma jak zaczniesz tak mu codziennie jeczec?
Twoj tata pije, wiec masz zapewne syndrom DDA. Wylecz sie ze swoich problemow, zamiast wchodzic z nimi w zwiazek. Facet to nie magiczne antidotum na problemy.
Kokojoko

przez Aranjani 13 sty 2014, 23:43
Kokojoko, :great:
Aranjani

przez SmutnaTęcza 13 sty 2014, 23:45
Kokojoko, no nie byliśmy, ale skoro wtedy było tak dobrze, to jak by było, gdyby dalej to zaszło? Poza tym niby dlaczego miałabym jęczeć komuś, kto mi się spodobał i komu ja również się spodobałam?
Nie wiem już, czy jestem DDA. Gdy tak czytam i czytam, to jakoś nie dostrzegam u siebie absolutnie żadnego podobieństwa do osób z tym syndromem.

Aranjani, a skąd ta pewność, że wśród ludzi, z którymi widuję się na uczelni, też jęczę? Na co dzień zakładam maskę. A poza tym - jeśli ktoś mnie w ogóle nie zna (i np. chciałby poznać), to chyba raczej nie wie, jaka jestem. Ja też nie mogę tego stwierdzić, patrząc na innych ludzi.

przez Aranjani 13 sty 2014, 23:47
Aurora92, to niedobrze...
a pewnosci nie mam... ale po Twoim zachowaniu na forum... sorry ale jeczenie i marudzenie to Twoja domena ;)
Aranjani

przez Kokojoko 13 sty 2014, 23:49
Aurora92 napisał(a):Kokojoko, no nie byliśmy, ale skoro wtedy było tak dobrze, to jak by było, gdyby dalej to zaszło? Poza tym niby dlaczego miałabym jęczeć komuś, kto mi się spodobał i komu ja również się spodobałam?
Nie wiem już, czy jestem DDA. Gdy tak czytam i czytam, to jakoś nie dostrzegam u siebie absolutnie żadnego podobieństwa do osób z tym syndromem.

Aranjani, a skąd ta pewność, że wśród ludzi, z którymi widuję się na uczelni, też jęczę? Na co dzień zakładam maskę. A poza tym - jeśli ktoś mnie w ogóle nie zna (i np. chciałby poznać), to chyba raczej nie wie, jaka jestem. Ja też nie mogę tego stwierdzić, patrząc na innych ludzi.

1. Skad wiesz, jak byloby po miesiacu, po roku, czy po paru latach? Zakochanie czy tam zauroczenie nie trwa wiecznie...
2. Na 100% jeczelabys, bo zycie z kims to nie tylko same pozytywy, sa tez problemy.
3. Jesli przy nim tez nosilabys maske, to do du... z takim zwiazkiem - szczerosc to podstawa...
Kokojoko

przez libertynka 13 sty 2014, 23:52
Aurora92, według mnie jesteś najbardziej absorbującą osobą na forum, każdy facet się w końcu Tobą zmęczy, jak nic nie zmienisz
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez SmutnaTęcza 13 sty 2014, 23:54
Aranjani, tu mam chyba prawo jęczeć, no nie? W końcu to forum dla zaburzonych i życiowych nieudaczników. ;)

Kokojoko,
1. Wiem, że nie trwa wiecznie, ale miałabym przynajmniej świadomość, że jednak mogę się komuś podobać i być dla kogoś ważna.
2. Dziękuję Ci bardzo, że oceniasz mnie, choć w ogóle mnie nie znasz. ;)
3. Przy nim bym nie nosiła, bo nie miałabym kompleksów. A to one wymuszają na mnie noszenie maski.

-- 13 sty 2014, 22:55 --

veganka, no i? Może mam odejść, bo Tobie nie podoba się moja obecność?

przez Aranjani 13 sty 2014, 23:56
Aurora92, jasne masz prawo. Ale kur** ilez mozna :mrgreen:
Aranjani

przez libertynka 13 sty 2014, 23:57
Aurora92 napisał(a):veganka, no i? Może mam odejść, bo Tobie nie podoba się moja obecność?

Twoja obecność jest mi całkowicie obojętna, ale chciałabym zobaczyć faceta, który wytrzyma z Tobą 2 miesiące. i nie chodzi o jęczenie tylko o stopień skupiania na sobie uwagi.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez SmutnaTęcza 13 sty 2014, 23:59
Aranjani, jak mi w życiu ciągle nie wychodzi, to jak nie mam jęczeć?

veganka, nie skupiam na sobie uwagi - szukam tylko akceptacji, której nikt mi nie chce dać, bo jestem INNA.

przez Aranjani 13 sty 2014, 23:59
veganka, nie zobaczysz 8)
Aranjani

Sortuj wg