"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Synsa 13 sty 2014, 14:45
To wszystko zależy od organizmu. Ja na trądzik dostałam sto lat temu Dianę miał być cud a skóra jak wyglądała tak wyglądała, za to okres miodzio. Przy pierwszych tabletkach miałam przez miesiąc zwiększoną płaczliwość i tyle. Żadnych innych efektów. Tycia, polepszenia cery, nabrzmienia cycków - zero. Tylko okres regularny i mniej bolący :) Po odstawieniu znów bóle i tyle. Hormony mam wszystkie generalnie w normie. U mnie wszystko chyba siedzi w ogłowie bo wyniki zawsze książkowe wychodzą...
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

przez ewelka91 13 sty 2014, 14:48
O właśnie Synsa mam pytanie, ale to nie tu - piszę PRIVA

przez Shantipriya 13 sty 2014, 14:50
tomtom napisał(a):Shantipriya też mam bulimię i depresję, od ilu lat się z tym zmagasz?

Od mniej-więcej 12 roku życia. Czyli już 6 lat. Ale ten czas leci. :( A ty?

Oj, bolesne miesiączki. :/ współczuję. Jak ja mam też umieram, czasami tabletka pomaga, a czasami nie :/
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 13 sty 2014, 14:52
jedyny minus to że libido spada do zera ;)

eee to kwestia dobrania tabletek..mi nigdy nie zmniejszylo sie a mogloby bo mam bardzo wysokie

Synsa, tez bralam diane i bylam zadowolona
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez libertynka 13 sty 2014, 14:52
ja po Qlairze schudłam, nie zatrzymywała mi się woda w organizmie, w pierwszych dniach po okresie nie miałam w ogóle apetytu, zapominałam zjeść, poprawiła mi się skóra, włosy, nie miałam huśtawki nastrojów, napadów żarcia czekolady czy coś :D baaardzo byłam z nich zadowolona, ginekolożka wiedziała, że nie mam faceta i nie potrzebuję ochrony anty i przepisywała mi je, bo się po prostu lepiej na nich czułam. no i nie mieć normalnego okresu parę lat to fajna sprawa :) aczkolwiek trochę dziwna

-- 13 sty 2014, 14:55 --

Candy14 napisał(a):
jedyny minus to że libido spada do zera ;)

eee to kwestia dobrania tabletek..mi nigdy nie zmniejszylo sie a mogloby bo mam bardzo wysokie

Synsa, tez bralam diane i bylam zadowolona

mam nietolerancję estrogenów i jedyne dostępne tabsy na rynku jakie mogę brać to Qlaira, bo mają taką postać hormonu która mi dobrze robi ;) no ale nie na libido
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez ewelka91 13 sty 2014, 14:59
dla mnie brak okresu nie jest dziwny.
nie płakałabym, bo nie lubię.

ah, rozmarzyłam się dziewczyny :D
mam nadzieję, że trafiłam na dobrego gina

przez libertynka 13 sty 2014, 15:14
ewelka91, po 4 latach bez okresu zastanawiałabyś się, czy wszystko jest ok, ja czasem odstawiałam na miesiąc żeby zobaczyć czy jeszcze będę miała okres. bo to dziwne, takie nienaturalne :) akurat przy tych moich tabletkach nie było 7 dni przerwy tylko 2 dni, czasem nie zdążyłam dostać a już zaczynałam kolejne opakowanie.
vel veganka

przez ewelka91 13 sty 2014, 15:24
veganka, może jakbym miała ze 30 lat to tak, ale obecnie mam dość, chcę się rozwijać, kształcić, a kto zatrudni babę, która co miesiąc przez 5h będzie nie do życia? akurat myślę, wzięłabym hormony na 3-4 lata, potem dziecko i wtedy "niby" po ciąży już nie boli

przez libertynka 13 sty 2014, 15:25
ewelka91, niezły plan ;)
vel veganka

przez Indifference1 13 sty 2014, 18:19
Przeczytałam całą lekturę i gówno z niej wiem. Jestem taka tępa czy co ze mną nie tak? Czytam i nie wiem o czym. Kiedyś tak nie było a teraz nawet zbieram jedynki za lektury które przeczytałam. Chore...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Abbey 13 sty 2014, 18:26
Indifference1 napisał(a):Przeczytałam całą lekturę i gówno z niej wiem. Jestem taka tępa czy co ze mną nie tak? Czytam i nie wiem o czym. Kiedyś tak nie było a teraz nawet zbieram jedynki za lektury które przeczytałam. Chore...

też tak mam... od dwóch lat owszem, czytam wszystkie lektury (jak całe życie), ale nie wynoszę z tego żadnej wiedzy. Niby przemielę oczyma po kilkaset stron tekstu, a i tak nic nie umiem. Zrobiłam o wiele więcej od osób, które na końce semestru mają ode mnie o wiele wyższe stopnie.
nie wiem co się dzieje, ale to niepoważne :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Indifference1 13 sty 2014, 18:32
Vett, ale ja strasznie lubię czytać :( Nawet niektóre lektury szkolne czasem mi się podobały. Na początku tego roku przeczytałam przedwiośnie, normalnie ze zrozumieniem i dobra ocenka była. Potem była granica i już wtedy czytałam i nie wiedziałam o czym. Wszyscy się ze mnie lali, że przeczytałam lekturę a nic z niej nie wiem, zwalałam to na przeziębienie. Teraz wiem, że to żadne przeziębienie bo od tego czasu nie udało mi się nic przeczytać. Poddaje się po 1/4 książki bo i tak nie wiem o co chodzi :( To straszne bo piszę w tym roku matury a nie potrafię się na niczym skupić. Już nawet olać ten polski bo nie zależy mi na jakimś wysokim wyniku ale ja nie potrafię się NICZEGO nauczyć...

przez izaa 13 sty 2014, 18:40
Bo sie stresujesz to nic ci do głowy nie wchodzi. Tak jak mi teraz :P

przez Indifference1 13 sty 2014, 18:46
Nie stresuje się właśnie. Zawsze podchodzę na luzie do sprawdzianów. Stres to jakimś cudem przeżyłam w dniu studniówki, w samochodzie było mi niedobrze a w trakcie poloneza cała się trzęsłam. Szkoła mnie aż tak nie stresuje bo nawet dobrze mi idzie (szło?). Ale dzisiaj po przeczytaniu tej lektury zdałam sobie sprawę, że dzieje się coś niedobrego. Nigdy nie miałam takiego spadku koncentracji, nigdy! Czuje się taka otępiała, że masakra.

Sortuj wg