"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez libertynka 12 sty 2014, 18:19
to ja też pojęczę. w Pradze działa najzajebistszy tatuażysta jaki chodzi po tej planecie, pisałam do niego, dał mi swój numer tel i kazał dzwonić.
a ja angielski rozumieć ale nie mówić. 10 lat nauki w polskiej szkole :/ poza tym chce ten tatuaż w takich miejscach, że musiałabym się rozebrać.
czyli wychodzi na to, że mam parę miesięcy na nauczenie się komunikatywnie angielskiego i schudnięcie z 10kg, żeby jakoś ten zajebisty tatuaż na mnie wyglądał.
i tak się zastanawiam, chce mi się, czy mi się nie chce. warto, czy nie warto. zdążę, czy nie zdążę. jak jechać to w okolicy wakacji. sierpień najsensowniej.
chyba motywacja jest za słaba, żeby ileś godzin dziennie, codziennie uczyć się języka i nic nie jeść.
a z drugiej strony, jak robić kolejny tatuaż, to tylko u niego.
jakoś nie umiem podjąć decyzji TAK czy NIE.
w ogóle rozmowa przez telefon po angielsku też mnie trochę przeraża :/
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez mark123 12 sty 2014, 19:44
Shantipriya napisał(a):
ewelka91 napisał(a):Shantipriya, załamujesz mnie. To tak się teraz młodzież bawi? Ja byłam na 18, a to było 5 lat temu, nigdy nikt nie żygał, ktoś się upił (zawsze była jedna osoba), ale nikt nie żygał. Masakra. Co się ze światem dzieje

Słuchaj, żeby to tylko jedna, dwie osoby były ;/ na sylwestrze w tym roku jak byłam to SIEDEM osób zgonowało w kiblu. Nie można było nawet z toalety skorzystać, bo wszystko w wymiocinach.
Serio, ja nie jestem abstynentką, ale uznaję zasadę ''jak nie masz głowy do wódki, to w ogóle do niej nie siadaj''. Znam swoją miarę, a moi znajomi uważają ''ochh, trochę mi już niedobrze to teraz trzeba się nawalić do reszty''. Spoko ;/

Głupota jest można by powiedzieć jednym z czynników, które rządzą światem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Indifference1 12 sty 2014, 20:32
Wyszłam okropnie na zdjęciach na studniówce i wszyscy je oglądają ;/ A to dopiero garstka zdjęć. Co dopiero jak będzie reszta i film!
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez izaa 12 sty 2014, 20:36
Olaboga xD, chcesz zobaczyć moje? :P Wcale zajebiscie też nie wyszłam na tych zdjęciach

przez Indifference1 12 sty 2014, 20:39
Ale ja nie muszę wychodzić na nich zajebiście. Wyglądam po prostu tragicznie...

przez carlosbueno 12 sty 2014, 20:44
Aurora92 napisał(a):Candy14, nie spinam się i wiem, że nie tylko o to chodziło. Trudno, mam staroświeckich rodziców, których nie interesują moje problemy, to mam. Ale czego wymagać od ludzi urodzonych w latach 50-tych...

A moi to 40-te a ojciec 1940 czyli jest mega staroświecki ale tylko częściowo bo w niektórych aspektach jest nowoczesny, ale np przez kilkanaście lat nie chodził do łazienki tylko na dwór bo uznawał to za burżujstwo, tak samo jak zmywarkę, pralkę automatyczną czy jakiejkolwiek rzeczy wynalezione i upowszechnione w ostatnich 25 latach. A światło możesz mieć zapalone w domu tylko jeśli czytasz a wyrzucanie jedzenia, resztek czy zepsutego nie uznaje zje nawet jak się po tym rozchoruje.
Największy Forumowy Maruda

przez SmutnaTęcza 12 sty 2014, 20:53
Indifference1, m.in. dlatego ja nie poszłam na studniówkę. :P Ale to tylko jeden z miliona powodów.

przez aaakkk195 12 sty 2014, 21:04
potrzebuję z kimś pogadać, z kims kto ma depresję i mnie zrozumie, i z kims kto ma czas, dużo czasu bo ja mam własnego tyle, że nie wiem co z nim zrobic. jakby ktos chciał popisać to podaje e-maia aaakkk195@o2.pl

przez izaa 12 sty 2014, 21:05
Indiference na pewno wyolbrzymiasz :)))))

przez Indifference1 12 sty 2014, 21:35
izaa, przysięgam że nie. Są ludzie fotogeniczni i nie. Nie cierpię zdjęć

przez Shantipriya 12 sty 2014, 21:38
Laska, która jeszcze parę dni temu mi mówiła, że ja ''to mam same problemy'', ''robię z siebie ofiarę'' (mówiłam jej-mam bulimię i depresję, nie przejęła się tym za bardzo), teraz mi pisze, że ''ma doła'' i chce ze mną porozmawiać, żebym ją pocieszyła.
CO
ZA
HIPOKRYTKA :evil:

Indiffrence, na pewno nie jest aż tak źle. Ludzie tacy jak my, widzą siebie dużo gorzej, niż postrzegają nas inni. :(
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Indifference1 12 sty 2014, 21:45
Shantipriya, jest tragicznie. Ale trudno, przynajmniej dobrze się bawiłam :)

przez tomtom 12 sty 2014, 22:26
Shantipriya też mam bulimię i depresję, od ilu lat się z tym zmagasz?

przez SmutnaTęcza 13 sty 2014, 01:44
Za równe 16 godzin zerówka, a ja kompletnie nic nie umiem! :why: I raczej nie zdążę sobie wszystkiego przypomnieć, zresztą nie da się, czytając tylko raz. :(

Sortuj wg