"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez aardvark3 09 sty 2014, 10:28
izaa napisał(a):Normalnie zaczeło mi ciało drżeć, nogi mi latały jak tam siedziałam. Każdego dnia obiecuje sobie, że będe silniejsza, ale jeżeli ktos mi wbija nóż w nieuleczone serce to nie potrafię.
Jestem silna psychicznie, dopóki ktos mi nie zrobi krzywdy. Jakikolwiek człowiek. To jest związane z moją samooceną.

Typ wredny tym bardziej, ze byliscie blisko. Co chcial osiagnac i dlaczego? Niewazne, wredny i tyle. Ale szkoda, ze Ty musisz za to cierpiec.
Albo jak ktoz z premedytacja uderza w najbolesniejsze miejsce, najslabsze i czasem ma czelnosc twierdzic, ze to dla Twojego dobra.
Jak mnie wqrvia stwierdzenie: co cie nie zabije, to cie wzmocni. Uzywam wlasnej wersji: co cie nie zabije, to ci beret zryje.
My tu wszyscy z takimi niezaleczonymi sercami, potluczonymi duszami i niby silni ale do czasu.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

przez ewelka91 09 sty 2014, 11:17
Mam lęki - o pracę.
Kiedy czytam, że ofert pracy jest mniej niż bezrobotnych, to wiem, że co 2 osoba NIGDY nie będzie mieć pracy. chyba, że na czarno.
i wtedy myślę, że ja do takich osób należę - nigdy pracy nie będę mieć.
i zaczynam się bać.

otrzymałam 2 negatywne odpowiedzi w sprawie pracy.
jestem załamana

przez izaa 09 sty 2014, 17:28
aadvark3 moze i wzmocni, jak pusci lęk to sie uciesze i będę sie cieszyć życiem, póki co, jest tak sobie, ale jakos żyje
Ewelka91 a gdzie składałaś podanie o prace, zazwyczaj jest tak, ze nie chcą brać studentów studiów dziennych do roboty...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez QAbled 09 sty 2014, 18:11
Dokładnie, studentom najchętniej dawaliby tylko darmowe staże i praktyki. Ja też dopiero, dzięki poleceniu nota bene znalazłam pracę, ale dopiero na zaocznych. Ale powiem Ci, że póki możesz studiować dziennie, to studiuj dziennie, zaoczne nie są okropne: dużą część pensji zjada czesne, po tygodniu pracy idziesz na 10h szkoły z wywieszonym ozorem, a tu jeszcze potrzeba czasu i energii by zrobić coś w domu... Masakra. Ja się jeszcze postaram się przecierpieć do końca roku, ale nie wiem, czy dam radę...
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez kryty_k 09 sty 2014, 19:48
Nie mam sił na nowe wyzwania - a skądś muszę je wydobyć. Nie mam ochoty się z nikim spotykać - a tylu próbuje pukać do drzwi, by wypytać jak tam, czy coś się poprawiło.
Bez pracy, bez pieniędzy, bez chęci życia - nie wiem, po co trwam - chyba tylko przez tych, którzy chcą mnie jeszcze widzieć...
Co próbuję coś zdziałać - niepowodzenie za niepowodzeniem, mimo chęci - potem jeszcze głębsza dolina.
Już nie mam sił się z tych dołków wygrzebywać wciąż na nowo. Ile można. Siedzę sama w 4 ścianach i panikuję.
Są chwile, że na tyle uciekam od samej siebie, że przestaję reagować na bodźce - ciepło, zimno, dotyk - tak jakby mnie nie dotyczyły.
Coraz częściej się "cieszę" na oddanie jemu dziecka na tydzień, bo wtedy znów nie muszę się kryć w pustym domu ze swoim stanem - a i tak dziecko coraz częściej mnie pyta "mamo, smutno Ci jest?" - przeraża mnie to, że już nawet ukryć się nie potrafię.
Wszystko mnie przeraża - każde wyzwanie, każdy dzień...
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez ewelka91 09 sty 2014, 22:11
izaa napisał(a):aadvark3 moze i wzmocni, jak pusci lęk to sie uciesze i będę sie cieszyć życiem, póki co, jest tak sobie, ale jakos żyje
Ewelka91 a gdzie składałaś podanie o prace, zazwyczaj jest tak, ze nie chcą brać studentów studiów dziennych do roboty...

Ja składam pod mój "zawód" - biura rachunkowe, piszę w LM, że mogę się przenieść na zaoczne i nic :( nie chcę wyjść w wieku 24 l bez zerowego doświaczenia:(

przez izaa 09 sty 2014, 22:34
Proponuje składać gdziekolwiek. Uwierz, w moim zawodzie nie chcą nawet nas brać na bezpłatny staż.
Proponuję składać do sklepów- małych spożywczych czy odzieżowych
Dlaczego? W CV widać, że miałaś kontakt z klientem
Kierownik może potem o Tobie opinie wystawić
P.S. Lepiej żeby student był pracowity, nawet w innych powiedzmy zawodach niż miał puste CV

przez ewelka91 09 sty 2014, 23:07
Ja składałam do sklepów,przez pół roku -zero odzewu.
Po prostu są lepsi.

Chcę się wyprowadzić, mam dość, ciągle coś ktoś ode mnie chcę!!!!!!
brat mi przychodzi o 22, żeby mu lekcje pomóc!!!!!!!
ja /cenzura/, a to,że muszę wstać rano to niikogo nie obchodzi

-- 09 sty 2014, 22:08 --

no a swoją drogą, mało jest u mnie w regionie ogłoszeń do sklepów :( na witrynach też nic nie widać (jak idę ulicą)

przez SmutnaTęcza 10 sty 2014, 01:26
No i możliwość pisania egzaminu w trybie zerowym (pisemnego!) poszła się j... przez czyjąś "życzliwość"!! :why: Teraz zostaje mi tylko zwykły termin... ustny. :(

przez Reiben 10 sty 2014, 01:54
Aurora92, zawsze moglo byc gorzej, mogl byc analny
Obrazek

btw w grze endera to bylo, i pozniej dzieci to czytaja ;p
Reiben

przez Kokojoko 10 sty 2014, 01:56
:lol:
Kokojoko

przez SmutnaTęcza 10 sty 2014, 02:04
Reiben, teraz zostaje mi tylko egzamin u pana "to są skutki indywidualnej pracy / znam się najlepiej na wszystkich mitologiach / gdyby moi doktoranci i magistranci mnie słuchali, daleko by zaszli" :lol: no ale miałam z nim jeszcze jedne zajęcia, to może mi odpuści trochę. :lol: No ale raczej nie, bo większość z tych zajęć była z jego doktorantką (doktorantka fajna, bo słucha dobrej muzyki i zajęcia z nią nie były nudne :mrgreen:

przez Indifference1 10 sty 2014, 15:40
Reiben, sprawiłeś, że się uśmiechnęłam :P
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Ziomal4321a 10 sty 2014, 15:49
do d.... znowu nie byłem na zajęciach, spać nie mogę od tygodnia, masakra. Jakoś się już studiami nie przejmuję i tak jestem na straconej pozycji, leków nie biore bo po co i tak mnie się nic nie udaje. :x
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Sortuj wg