"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Midori 07 sty 2014, 13:20
Nie wyspałam się. Deszcz dzwonił po szybach całą noc. Budziłam się co chwilę. Sny jakieś takie głupie. W dodatku, kiedy mogłam jeszcze smacznie spać przez godzinę, to wstał ktoś w domu i hałasował, co najmniej jakby impreza się szykowała. :evil:
Dzisiaj powrót do "normalności". Przyszłam na uniwersytet ciesząc się, że w końcu nie będę tyle siedzieć w domu, a tu się okazuje, że jutro zajęcia są realizowane według planu na poniedziałek i jest tylko jeden wykład. :evil:
Do tego fizyczne samopoczucie beznadziejne.
Midori

przez ewelka91 07 sty 2014, 13:25
muszę się komuś w końcu wygadać, bo jak mówię o tym ludziom, to biorą mnie za dziwaka!!!

moja babcia nigdy nie miała łatwo w życiu, ma obecnie 81 lat i od lat ciągną się za nią problemy
mój ojciec to syn babci, to samo - czego się nie dotknie, zamienia się to w gó..no

mimo starań ciągle mają jakiś niefart w życiu

ja również, cokolwiek robię to mi się nie udaje.

zaczynam wierzyć, że istnieje jakaś klątwa na rodzinie.
serio

ile można mieć pecha?
ludzie mówią, że nikt nie rodzi się z pechem, ale jak słucham babci, jak patrzę na ojca i na siebie to mi się zdaje, że można się urodzić. Z jakimś znamieniem pecha. Nigdy nie byłam tak naprawdę szczęśliwa. Nie udaje mi się wiele rzeczy - spadnie na mnie cegłówka w drewnianym kościele (przenośnia)....

Ja się boję, chcę to cofnąć.

przez Kokojoko 07 sty 2014, 13:27
Może tak wierzycie w ten pech czy klątwę, że sami to do siebie przyciągacie?
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Midori 07 sty 2014, 13:32
ewelka91, ja tam w szczęście ani pecha nie wierzę. Gdybym miała patrzeć na to pod takim względem jak Ty to już dawno musiałabym sobie zamówić miejsce na cmentarzu (samobójstwa w rodzinie). To czy coś komuś wychodzi czy nie to kwestia wielu czynników. Jednym razem wpływa na to charakter, kwestie wychowania czy też cechy dziedziczne, a innym razem zależy to od naszego nastroju czy samozaparcia.
Midori

przez ewelka91 07 sty 2014, 14:40
Kokojoko napisał(a):Może tak wierzycie w ten pech czy klątwę, że sami to do siebie przyciągacie?

nikt nie wierzy (oprócz mnie,bo po prostu to dziwne jest). babcia jest mocno wierzącą katoliczką, a mimo to ciągle jakieś "smrody" się za nią ciągną...
nic z tego nie rozumiem.

wiedziałam, że i wy powiecie, że to niemożliwe :(

zresztą powiedz mi, jak nazwać to, że od 25 lat ciągną się sprawy sądowe,które do tej pory nie zostały rozstrzygnięte? "zbiegiem okoliczności"? jak to nazwiesz....

przez QAbled 07 sty 2014, 15:26
Czuję się dziwnie. Tydzień temu byłam zdecydowana rzucić pracę, teraz czuję się w niej nienajgorzej. Wiem, że mój stan był rozstrojony pominięciem kilku dawek leku... I teraz siedzę i myślę... Ile z tych moich problemów to jedynie kwestia neuroreceptorów i serotoniny, a ile to faktycznie złe zdarzenia, źli ludzie, zła sytuacja. A może dzięki lekom zaklinam rzeczywistość?
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez ewelka91 07 sty 2014, 16:21
leki raczej łagodzą skutki, a nie działają na przyczyny
żeby być zdrowym trzeba by wrócić do okresu dziecęego, a najlepiej prenatalnego i od początku mieć normalne relacje, psychikę
tak się nie da.

przez izaa 07 sty 2014, 18:31
Dzisiaj też sie nie wyspałam. Praktycznie miałam uczucie jakbym wogóle nie spała. Może tak było?
Z jednej strony sie ciesze, że wróciłam na zajecia,
Z drugiej nie, nie chce widzieć pewnych ludzi, nie chce słyszeć ich głosu i wogóle.

przez ewelka91 07 sty 2014, 19:27
ja zaczynam czwartek - od egzaminu o 18....
potem piatek
i kolejny caly tydzien

przez izaa 07 sty 2014, 19:30
Ja mam za tydzien kongo <3

przez ewelka91 07 sty 2014, 19:52
jakie kongo?

przez Indifference1 07 sty 2014, 19:55
Dlaczego zawsze kiedy mi zaczyna zależeć to komuś przestaje? Nienawidzę siebie. Jestem głupia i totalnie naiwna. Czuje się tak okropnie, tak źle jak tylko to jest możliwe...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 07 sty 2014, 19:59
kongo- w sensie egzaminy, brrrr :D własnie ucze sie do jednego, jutro jeszcze prezentacja, pojutrze test z ang.
Nienawidzę ang. Ale co zrobic :O

-- 07 sty 2014, 19:02 --

Indefference, to nie twój problem, że ten ktoś to palant :), Tak samo nie mój, że trafiłam na palanta. Nie ufajmy ludziom, którzy okazują wszystkim taką pomoc wzdłuż i wszerz, to płytka pomoc często. Zaufałam i mam za swoje

przez ewelka91 07 sty 2014, 21:03
ciągle drą ryje, i drą!!!!!!
ja już mam dość, psychika mi siada, ja chcę SPOKOJU

Sortuj wg