"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Reiben 05 sty 2014, 14:51
Na razie idę się poczęstować benzo, długo leżało nieużywane- od pierwszej wizyty lata temu, ale jak kiedyś jest dla mnie na nie czas to właśnie dziś -_-
Indifference1, może mieszkasz gdzieś niedaleko? Ty mnie na 100% swojej mocy po łbie ja na ~25% co byś nie zrezygnowała po pierwszej obupólnej terapii :>
Reiben

przez *Monika* 05 sty 2014, 14:55
Reiben napisał(a):Dzięki, tego samego- uporania się ze swoimi anomaliami Ci życzę :smile:

Ja już nauczyłam się przyjmować je z dystansem :D
Jest dobrze :D , ale dzięki :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Indifference1 05 sty 2014, 14:59
Reiben, Śląsk a ty? :P
Dzisiaj nastawiłam sobie budziki tak, żeby wstać o 9. Zrobić te głupie zadanie rano i mieć święty spokój. Wstałam o 12:30. Ale tu chodzi o to, że ja mogłabym zrobić KAŻDE inne zadanie. Z biologii, matematyki ale nie z HISTORII. Wchodzę na strony w internecie, czytam i nic z tego nie rozumiem. Nienawidzę historii, po prostu nienawidzę!
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 05 sty 2014, 15:03
Eee Dolny..sikającemu zawsze wiatr w lufę ;p
To jakieś duże zadanie z tej historii, dla mnie historia jest dość fajna ale tylko jak ma się ochotę coś konkretnego poznać a nie na siłę coś co jest niekoniecznie w tym kręgu zainteresowań.
Reiben

przez Indifference1 05 sty 2014, 15:16
Mam ocenić postawy społeczeństwa kiedy komuniści przejmowali władzę w pol. Pewnie wyda wam się proste ale dla mnie czarna magia :D Muszę dostać 5 żeby mieć 5 na koniec. Już wolałabym jak zawsze wykuć te kilka stron na sprawdzian niż pisać o czymś o czym nie mam pojęcia.

przez Reiben 05 sty 2014, 15:26
Dla mnie też czarna magia, ja prawie nic nie wiem z nowożytnej, nie lubię czasów od II w.ś., na pewno możesz dużo znaleźć na necie, na chomikuj masz skany całych podręczników, trochę z każdego źródła i ułożysz ;)
Reiben

przez Indifference1 05 sty 2014, 15:30
Mam zapisane dokładnie 8 stron, z których mam korzystać i właśnie tak czytam i nic z tego nie rozumiem. Wszędzie pisze tylko o tym jak przejmowali władzę ale o społeczeństwie ani słowa ;/ Jeszcze poszukam później może coś znajdę. Miałam wrażenie, że II wojna będzie ciekawsza i te lekcje będzie się dało jakoś ścierpieć ale niestety. To zupełnie nie dla mnie

przez QAbled 05 sty 2014, 15:32
Ellwe, magisterkę piszę z tematu, który wcześniej mnie bardzo jarał i bardzo chciałam na ten temat napisać chociaż artykuł. Jestem z ludzi, którzy mają 100 pomysłów na minutę, a potem uchodzi ze mnie powietrze... Dzisiaj cały dzień poświęciłam na drzemki. Może to też kwestia przeziębienia...
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez aardvark3 05 sty 2014, 17:55
QAbled napisał(a):Ellwe, magisterkę piszę z tematu, który wcześniej mnie bardzo jarał i bardzo chciałam na ten temat napisać chociaż artykuł. Jestem z ludzi, którzy mają 100 pomysłów na minutę, a potem uchodzi ze mnie powietrze... Dzisiaj cały dzień poświęciłam na drzemki. Może to też kwestia przeziębienia...

U mnie tak samo - potrafie byc kreatywna az sie sama sobie dziwie, kilka- a czasem nawet kilkadziesiat projektow zaczynam i wciaz jestem w ciagu tworczym (prace koncze, z niewielkimi wyjatkami ktore leza i czekaja ale ja juz tak mam ze potrzebuje "dojrzec", poza tym nie spieszy sie, nie wystawie ich wczesniej na rynek niz na wiosne) - i nagle pierdut! Para uchodzi i pustka we lbie, niechec, apatia, zadawanie sobie pytania na cholere to wszystko...
Ale jestem typem ktory w jeden dzien zrobi tyle co inni w miesiac (a potem moge siedziec i baki zbijac). Musze jednak miec do tego 100% przekonanie, wene i energie.

Dzis np mam bardzo kreatywne podejscie tylko jak nie urok to sraczka - znajoma mnie zaprosila na kolacje a nie pojde uj*bana farbami czy - co gorsze, bo nie zmyjesz tak szybko - pastami postarzajacymi. Albo ciagnacy sie smrod lakieru/rozpuszczalnika itp.
Nic wiec nie robie, jutro tez jest dzien.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

przez Marcin2013 05 sty 2014, 17:59
A ja już chce umrzeć

przez Indifference1 05 sty 2014, 18:34
Zrobiłam połowę zadania z historii i dalej nie mogę.

przez aardvark3 05 sty 2014, 18:52
Indifference1 napisał(a):Zrobiłam połowę zadania z historii i dalej nie mogę.

Szklanka jest w polowie pelna
To jakis postep bo przeciez byla pusta.
Moze cos w necie, odpisz, pozmieniaj co nieco zeby nie bylo dokladnie tak samo, dodaj jakies wodolejstwo... Zeby dopelnic ta szklanke.
Powodzenia.
Et caetera, et caetera ad mortem defecatum

przez Indifference1 05 sty 2014, 19:07
aardvark3, ja nie potrafię zrobić zadania na "odwal się" :? Musi być dobrze, porządnie zrobione. Dlatego tak ciężko mi się było za to zabrać. Zamiast tego zrobiłam notatki na polski. A zadanie dokończę jutro bo już dzisiaj nic mi się nie chce.

przez Shantipriya 05 sty 2014, 20:40
Indifference1, piszę historię R na maturze, więc jako coś to pisz na PW, pomogę. A sukienkę na 100dniówkę masz śliczną! :D Moja się do twojej nawet nie umywa.

Napisałam do przyjaciółki, do której chciałam cały dzień napisać, ale się bałam, że mnie oleje. I owszem-olała. Jestem tak beznadziejna, że nie umiem nawet mieć przyjaciół. Boję się przebywania z kimkolwiek, a we wtorek wracam do szkoły pełnej ludzi. Nie chcę zaczynać dnia siedzeniem w kiblu i płakaniem.
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

Sortuj wg