"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ewela_6 23 gru 2013, 14:51
Koszykova,
tak do rodziny, mąż wie, że mi jest ciężko, jednak chyba trudno mu zrozumieć, że aż tak ciężko... Robię to głównie dla dziecka...Najwyżej szybciej się zmyjemy stamtąd :zonk:

przez Indifference1 23 gru 2013, 15:32
Po prostu maciek napisał(a):Też nienawidze świat i mojej starej która drze morde w Biedronce na cały regulator. Tylko wstyd :evil:

Mi jest wstyd jak ludzie mi opowiadają jak moja matka szła gdzieś zesikana zataczając się.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Gabriel74 23 gru 2013, 21:40
Indifference1 ja przez mojego ojca całe dzieciństwo żyłem we wstydzie,koledzy ciągle się nabijali. Zazdroscilem im ze pomimo ich ojcowie pili to nie odstawiali takich szopek jak mój. Jak nie zaszczany to obesrany,tak pił że się nie kontrolował. Nieraz trzeba było go myć jak dziecko. Wstyd mi było na podwórko wychodzić dopóki się w domu nie schował,całe życie kuzwa we wstydzie żyłem. Teraz mam tego efekty,nieśmiałość i nerwica lekowa. Nie życzę nikomu takiego rodzica. Trzymaj się.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 23 gru 2013, 21:47
Jestem na siebie zły bo od 2 dni proboje naprawić dwa komputery i gówno udało mi sie zrobic.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Indifference1 23 gru 2013, 22:01
Gabriel74 napisał(a):Indifference1 ja przez mojego ojca całe dzieciństwo żyłem we wstydzie,koledzy ciągle się nabijali. Zazdroscilem im ze pomimo ich ojcowie pili to nie odstawiali takich szopek jak mój. Jak nie zaszczany to obesrany,tak pił że się nie kontrolował. Nieraz trzeba było go myć jak dziecko. Wstyd mi było na podwórko wychodzić dopóki się w domu nie schował,całe życie kuzwa we wstydzie żyłem. Teraz mam tego efekty,nieśmiałość i nerwica lekowa. Nie życzę nikomu takiego rodzica. Trzymaj się

Ze mnie w gimnazjum też się śmiali. Teraz mi po prostu współczują.

przez ewelka91 23 gru 2013, 22:26
Nie chcę tej Wigilii, nie lubię, wszyscy są tacy "ą,ę", a w ciągu roku słyszę jaka to jestem niedobra, a w wigilie każdy ułożony grzeczny

(uwaga będzie brzydko:)
rodzice są obrzydliwi, w ciągu roku pierdzą, bekają itp, a w wigilię cudowne ozdrowienie, masakra :/

nie mogę:/ rzygać mi się chce,że muszę się dzielić opłatkiem z tym *ujem

przez ewela_6 23 gru 2013, 23:31
Współczuję, że macie rodziców, którzy piją, wyobrażam sobie jak się czujecie, choć mnie ten problem nigdy nie dotyczył.
Stresuję się Świętami, ludźmi. A jeszcze dostałam wezwanie do ZUS-u. To dopiero będzie stres... Ehh wszystko jest do d....

przez Gabriel74 23 gru 2013, 23:42
W tej chwili nie przejmuje się tym bo jestem za stary na to,ale dzięki przezyciom z dzieciństwa meczy mnie nerwica leniwa i deprecha . Od dziecka bałem się panicznie ze umrze i ze nas w ten sposób zostawi. Tak się złożylo że właśnie umiera i mówi że żałuję że nas tak traktował. Nie życzę nikomu takiego poczucia wstydu jaki ja musiałem przeżywać. Nie zapraszakem do domu kolegów z sąsiednich wsi bo za bardzo się wstydzilem. Całe dzieciństwo miałem przesrane a teraz i dorosłe życie też.

przez ewela_6 23 gru 2013, 23:50
Gabriel74,
wierzę Ci, takie przeżycia zostawiają ślad w psychice...

przez Gabriel74 24 gru 2013, 00:28
Oj zostawiają,książkę grubą mógłbym napisać jak się wtedy czułem. Robiłem wszystko aby nikt postronnych w szkole nie wiedzial nic na ten temat. Choć myślę że i tak wszyscy z klasy wiedzieli. Później wyjechałem się uczyć na Śląsk i nie myślałem już o tym. Ale pomimo tego nie zapraszalem kolegów z interka do domu bo się wstydzilem,a jak już mój kolega zaprosił kogoś to robiłem wszystko żeby tylko nie przyszedł z nim do mnie do domu. Ja pierdziu co za obciach był. Czasem sobie myślałem że wolałbym być w bidulu,mojej mamy zawsze mi było szkoda bo widziałem sam przez co przechodzi. Prawie non-stop na psychotropach była,wyrzucalem je nie wiedząc c

przez Gabriel74 24 gru 2013, 00:36
Przez co ona musi też przechodzić. Kocham ja chyba najmocniej na świecie bo była dla nas bardzo dobra. Teraz jest w Polsce przy mężu który traktował ją tylko jako kucharkę i sprzataczke. Ot miała ona z nim żywot i my a jest nas pięcioro i każdy z osobna ma problemy psychiczne. Ale cóż nie my wybieramy miejsce swoich narodzin,nie my w dzieciństwie decydujemy sami o sobie.

przez los_historicos 24 gru 2013, 01:30
Nieopatrznie przy przygotowaniach świątecznych wypiłem okropną wodę z groszku. Tylko trochę bo resztę wyplułem ale od tego łyku zdycham :mrgreen:
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

przez Indifference1 25 gru 2013, 00:56
Nie rozmawiam z nim już 5 miesięcy a za każdym razem jak słyszę dźwięk wiadomości mam nadzieję, że to on. Chociaż wiem, że więcej się do mnie nie odezwie. Jak można być tak żałosnym? :(

przez ewelka91 25 gru 2013, 14:45
wreszcie po świętach, po tej sztucznej atmosferze <rzyg>

Sortuj wg