"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ewelka91 21 gru 2013, 15:54
Po prostu maciek napisał(a):Lekarz Ci nic nie pomoże jeśli człowiek samemu nie zechce sobie pomóc, nie zechce walczy o swoje zdrowie, także psychiczne. Ja byłem ostatnio u lekarza psychiatry. Pogadał pogadał, leki dał i tyle. Samo to nie pomoże. Samemu trzeba chciec zmiany - wyleczenia.

Takie pieprzenie walił mi lekarz.pfffff. to ja dziękuję za takie coś.
poradził mi, żebym spróbowała się wyprowadzić z domu i znaleźć pracę, bo moim problemem było nie-dogadywanie się z rodziną i brak spełnienia marzeń przez brak pieniędzy. i co? sraka. Rok szukam pracy i czuję się jak śmieć. Co ja mogę chcieć? moje chęci niewiele mogą...
i powiem ci tak - wiele a nawet BARDZO wiele zmieniło by posiadanie pracy.
Dlatego czuję się jak nikt. Nie mam na nic, mieszkam rodzicami i nie mam sensu życia. Nie jestem nikomu potrzebna (w sklepie na kasę mnie nie chcą bo mam wyższe wykszt... :roll: ), co ja mogę sama??????

Dlatego lekarzom nie ufam, bo to gnoje i ściągacze kasy

przez nicinikt 21 gru 2013, 23:26
Nie wiem nic. Nie umiem żyć i istnieć normalnie. Nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć. Nienawidzę świąt, tej sztucznej atmosfery, udawania, że jestem szczęśliwa i że wszystko jest w porządku... i przede wszystkim nienawidzę tego, że jest mi tutaj tak skrajnie źle.

przez ewelka91 22 gru 2013, 12:17
Ja też tego nienawidzę nicinikt
nienawidzę tego, że nie potrafię normalnie żyć,
to chyba jest najbardziej przygnębiające

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Midori 22 gru 2013, 12:31
Jestem na skraju wytrzymałości. Mam tak bardzo popier*****ą rodzinę, że dłużej chyba tego nie wytrzymam.
Midori

przez foxlae 22 gru 2013, 14:50
Ja też czuję się zmęczona fizycznie i psychicznie, zagubiona. Nałożyłam sobie straszną presję by poczuć się choćby w święta radośnie, by odtworzyć odczucia z dzieciństwa towarzyszące choince, pierniczkom i innym duperelom i niemożność odzyskania tego stanu strasznie mnie wkurza. Chciałam po prostu czegoś innego, czegoś wyjątkowego, prawdziwego na tle dni które zlewają się w jednorodną masę, coś do czego wracać można by pamięcią.

Tak nijako mi. Poza tym stwierdzam że jestem dziwnym przypadkiem któremu nie pasuje do końca żaden człowiek. Niby mam ludzi w okół siebie, ale tak naprawdę nikogo z nich nie uważam za przyjaciela, w nikim nie znajduję zrozumienia, lub po prostu nie jestem w stanie wystarczająco zbliżyć się do interesujących mnie wyjątków. Problem jest zapewne gdzieś we mnie samej, ale jakoś nie potrafię go zlokalizować.

przez jazzowa 22 gru 2013, 15:47
ja również nie mogę zdzierżyć rodziny, nie chce tych świąt w tym roku
jestem 2 dni w rodzinnym mieście i nie mogę już wytrzymać z matką
nie ma do czego się przyczepić, więc tylko gada że przytyłam, że wpier*dalam, że brzydko się ubrałam i takie bzdety. :bezradny:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez ( Dean )^2 22 gru 2013, 19:58
przez ostatnie 3 dni w ogole nie wstalem z lozka,leze i sie poddaje po prostu.
Najgorszy jest wiatr.

przez Indifference1 22 gru 2013, 21:18
Nie mam sił... Ledwo ścierwo stoi na nogach a jeszcze krzyczy plując się przy tym i nie mogąc wysłowić, że jest trzeźwe. Jak w takich momentach nie myśleć o morderstwie albo samobójstwie? No przecież ja już nie mam sił. Zmasakrowała szmata karpie i zadowolona. 6 puszek znalazłam. 6 !!!!!!!!
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ewela_6 23 gru 2013, 00:04
Mnie przerażają święta, nie mogę się odnaleźć w towarzystwie. Po co iść? Po to, żeby się sztucznie uśmiechać? Wcale mnie nie cieszą te święta... :bezradny:

przez koszykova 23 gru 2013, 00:06
ewela_6, to po co idziesz? Ja w tym roku mam wyje*ane na święta, nigdzie nie idę, nic nie robię. Mam dość.

A nie, jednak wyjdę. Gdy zacznie się wigilia pójdę na rynek, posiedzę jak wyrzutek pod choinką czy gdziekolwiek...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez ewela_6 23 gru 2013, 00:13
koszykova,
u mnie nie da rady nie iść :( Mam męża i dziecko i oni chcą iść... Nigdy nie spędzaliśmy świąt sami, więc dla nich to normalne.

przez koszykova 23 gru 2013, 00:20
ewela_6, ale to gdzie sie wybieracie? Do rodziny?

Widzisz, Ty sie przejmujesz nimi, a czy oni wiedzą - w sumie gł. mąż - że nie lubisz świat, tej całej atmosfery, że cierpisz?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez blvck 23 gru 2013, 13:34
Przedświąteczne sprzątanie, darcie mordy mojego ojca na mnie i mamę, jego wściekłe miny i chamskie odzywki, czepianie się mnie o wszystko, wyżywanie się na matce. NIENAWIDZĘ ŚWIĄT I JEGO.

przez Po prostu maciek 23 gru 2013, 14:03
Też nienawidze świat i mojej starej która drze morde w Biedronce na cały regulator. Tylko wstyd :evil:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Sortuj wg