"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jazzowa 18 gru 2013, 00:09
Aurora92 napisał(a):lubiemlynarskiego, też znam taką dziewczynę. Występowała w kilku popularnych ostatnio programach muzycznych, tzw. talent shows. Młodsza ode mnie, odkąd pamiętam, zawsze zadzierała nosa, BO ŚPIEWA, a od kiedy po raz pierwszy pojawiła się w tego typu programach, to już w ogóle. A teraz dziewczyna dostała się na jedną z Akademii Muzycznych i dalej się wywyższa. ;)

o kim mówisz ? ;)
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez Kokojoko 18 gru 2013, 11:32
- moje dziecko ma prawdopodobnie Szkarlatynę, na którą choruje obecnie pół grupy w przedszkolu (3 raz od września kiedy zaczęło się przedszkole, antybiotyk na 2 tygodnie...) Przedszkole to ZUO! :evil:

- mojej matce znów zaczęło odwalać (święta...) i do godziny 10:00 zdążyła zadzwonić :tel: :silence: już 2 razy z pretensjami do mnie. Uwielbiam te jej szantaże emocjonalne w stylu "ty wiesz ile ja muszę się narobić przed świętami, a ty jak zwykle nic nie docenisz!", "są święta! Powinnaś na ten czas trochę się zmienić!".
Doceniłabym święty, /cenzura/ spokój... Do szczęścia potrzebny mi spokój, wiele chyba nie wymagam. Nie chcę 12 potraw, prezentów i sztywnej jak kij w d... atmosfery tylko, żeby choć na jeden dzień wszyscy zapomnieli, że istnieje i dali mi swięty spokój :angel:
Kokojoko

przez jazzowa 18 gru 2013, 12:19
taaaaak,
ja w tym roku wyjątkowo nie mam ochoty widzieć swojej rodziny, niesamowita niechęć - a i tak trzeba się zmusić, bo się poobrażają
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez libertynka 18 gru 2013, 21:02
żyć mi się nie chce, znoooowu
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez SmutnaTęcza 19 gru 2013, 01:23
jazzowa, nie bój się, nie o Ciebie chodzi (widziałam Twoje zdjęcie) :P

przez ewelka91 19 gru 2013, 23:39
Miałam wycinanie chirurgiczne znamienia. na nosie

wnerwia mnie plaster na nosie, który muszę nosić z opatrunkiem
cholera by to wzięła

ludzie - jak wyjdę na dwór - patrzą się na mnie jak na ufo....

jeszcze 2 dni, nie dam rady, ile można?!?! :bezradny:

-- 19 gru 2013, 22:41 --

Kokojoko napisał(a):- moje dziecko ma prawdopodobnie Szkarlatynę, na którą choruje obecnie pół grupy w przedszkolu (3 raz od września kiedy zaczęło się przedszkole, antybiotyk na 2 tygodnie...) Przedszkole to ZUO! :evil:

- mojej matce znów zaczęło odwalać (święta...) i do godziny 10:00 zdążyła zadzwonić :tel: :silence: już 2 razy z pretensjami do mnie. Uwielbiam te jej szantaże emocjonalne w stylu "ty wiesz ile ja muszę się narobić przed świętami, a ty jak zwykle nic nie docenisz!", "są święta! Powinnaś na ten czas trochę się zmienić!".
Doceniłabym święty, /cenzura/ spokój... Do szczęścia potrzebny mi spokój, wiele chyba nie wymagam. Nie chcę 12 potraw, prezentów i sztywnej jak kij w d... atmosfery tylko, żeby choć na jeden dzień wszyscy zapomnieli, że istnieje i dali mi swięty spokój :angel:

O właśnie.
Na samą myśl,- że będę musiała pieprzyć farmazony dzieląc się opłatkiem, - robi mi się niedobrze.
na co to po co to komu?!?! jeszcze mój "braciszek" z którym NIGDY nie się pogodzę........ po co mam z nim się dzielić? co roku to samo, słabo mi!!

-- 20 gru 2013, 20:24 --

lekarz mi zabronił się dżwigać

a ciągle słyszę od brata czemu nic nie robię? nie sprzątam?
kurva oszczędzać się to oszczędzać....

kurva jakbym miała operację to by mnie na 2-gi dzień ciągali do roboty, co za rodzina

przez Oko Yono 21 gru 2013, 11:18
nie wierze ze musze zyc na swiecie w ktorym istnieja takie godziny jak 6, 7, 8, 9, 10 i 11 rano. :roll:
Bob Budowniczy spedzal caly swoj czas budujac, zeby ukryc fakt, ze nie potrafi zbudowac zdrowej relacji z drugim czlowiekiem.

przez Po prostu maciek 21 gru 2013, 11:43
Oko Yono istnieja też 6,7,8,9,10 i 11 wieczór wtedy życie jest raczej ciekawsze 8)
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Indifference1 21 gru 2013, 11:59
Mi dzisiaj budzik od 8:30 do 9:40 dzwonił co 10 min i nie mogłam wstać. Moich rodziców takie dzwonienie doprowadza do szału :P Ale to i tak cud że wstałam tak szybko bo w wolne przeważnie gnije w łóżku do 12/13 :(
Dalej jestem chora. Krople na katar przestały działać i znów nie mogę oddychać. I jeszcze kaszel doszedł. -.-
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lilit 21 gru 2013, 12:16
Byłam wczoraj u psychiatry- po 1,5 roku męczarni po raz drugi zaczęłam się leczyć. Byłam na NFZ i całkiem ok, ale przepisała mi całkiem sporo leków, Citronil, depakine chromo 300 i hydroksyzynę. Boję się zacząć na razie brać tych dwóch pierwszych, bo jadę na cholerne święta do domu i nie chcę mieć złego samopoczucia...na razie tylko hydroksyzyna...nie wiem co myśleć o tych lekach, mam mętlik w głowie...lekarka podejrzewa tyle tego, że masakra...
Fluoksetyna
Alprox 1 mg
Pernazyna
Hydroksyzyna

przez ewelka91 21 gru 2013, 12:49
Lilit napisał(a):Byłam wczoraj u psychiatry- po 1,5 roku męczarni po raz drugi zaczęłam się leczyć. Byłam na NFZ i całkiem ok, ale przepisała mi całkiem sporo leków, Citronil, depakine chromo 300 i hydroksyzynę. Boję się zacząć na razie brać tych dwóch pierwszych, bo jadę na cholerne święta do domu i nie chcę mieć złego samopoczucia...na razie tylko hydroksyzyna...nie wiem co myśleć o tych lekach, mam mętlik w głowie...lekarka podejrzewa tyle tego, że masakra...

ja nie wierzę, nie ufam lekarzom.

przez Po prostu maciek 21 gru 2013, 12:53
Lekarz Ci nic nie pomoże jeśli człowiek samemu nie zechce sobie pomóc, nie zechce walczy o swoje zdrowie, także psychiczne. Ja byłem ostatnio u lekarza psychiatry. Pogadał pogadał, leki dał i tyle. Samo to nie pomoże. Samemu trzeba chciec zmiany - wyleczenia.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Lustik 21 gru 2013, 13:07
Nie wiedziałem gdzie napisać , a nowy wątek nie ma sensu , mam pytanie odnośnie mysli s ... Czy jak powiem o nich psychologowi albo psychiatrze ten będzie chciał mnie umieścić w szpitalu ? Pytam bo bardzo bym tego nie chciał , czuję się źle , samopoczucie i stałe napięcie , próbuje blokować te myśli , ale one są natrętne. Wiem , że to tylko myśli , ale nie mogę się przeciwstawić ...

przez JERZY62 21 gru 2013, 13:14
Bez Twojej zgody do szpitala Cię nie wyśle.
♪♪♪

Sortuj wg