"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 16 gru 2013, 22:42
Aurora92 napisał(a):Indifference1, mnie nawet takie rzeczy nie cieszą. Wypiję sobie kakao i tyle. Dalej będzie źle. W łóżku może będzie i ciepło, ale za to samotnie, a złe myśli się nasilą i jak zwykle skończy się płaczem do poduszki. :( Nic mnie nie cieszy, bo jestem samotna. To samotność jest największym problemem. Gdyby nie ona, cieszyłoby mnie nawet coś tak głupiego jak to, że udało mi się skserować tekst na zajęcia.

Też jestem samotna. Nie chodzi przecież o to że wypicia kakaa ma sprawić, że poczujesz się szczęśliwa. To po prostu ma być takie o fajne, chociaż jeden pozytyw zrąbanego dnia. Jakbyś je lubiła to byłoby to pozytywne. No tak czy nie?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez mark123 16 gru 2013, 22:45
Śmiercionauta napisał(a):mimo swojego wieku jeszcze nic nie osiągnąłem w życiu. może być? :P

Ja też nic nie osiągnąłem i jeśli nie przestanę być nic nie umiejącym leniem i tchórzem to nie osiągnę; w sumie przy moich obecnych umiejętnościach życiowych mam szansę szybko powąchać kwiatki od spodu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 22:45
Indifference1, lubię kakao, ale picie go nie sprawia mi radości. Ciężko mi wytłumaczyć, co mam dokładnie na myśli. To może tak: wypiję je, uśmiechnę się lekko przez kilka sekund, a potem znowu to samo.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 16 gru 2013, 22:51
No przecież o to mi chodzi! Przecież nikomu nie sprawia aż takiej radości picie kakaa. I w tym momencie, kiedy będziesz je piła, w ciągu tych paru minut napisz dla odmiany o tym post, zawsze coś pozytywnego dla odmiany :) Oczywiście to tylko przykład, przecież jest masa takich codziennych pierdółek, trzeba je tylko zauważyć.

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 23:10
Indifference1, czasami piszę o miłych rzeczach pod odpowiednim tematem, ale od kilku dni nic takiego się nie przytrafia niestety. Sama to zauważyłam i źle mi z tym. :(

przez Indifference1 16 gru 2013, 23:16
To czekam na coś pozytywnego od ciebie :) A teraz w końcu udaję się do ciepłego, kochanego łóżeczka żeby wstać jutro do durnej szkoły. Dobranoc

przez jazzowa 16 gru 2013, 23:17
a ja wyznam dziś że NIENAWIDZE LUDZI tak bardzo mnie wkur*iają
w sklepie, w markecie, a autobusie - nerwy mi puszczają, ciągle muszę się pilnować żeby coś komuś nie powiedzieć niemiłego
ktoś mnie potrąci torbą, wózkiem, stoi w przejściu, zbyt wolno idzie, wchodzi na mnie, za głośno mówi - tak bardzo wszystko mnie irytuje - I ICH SPOJRZENIA
głupie, niekulturalne spojrzenia starego dziada, starej baby - zresztą kogokolwiek- ale oni akurat robią to najbardziej oscentacyjnie = doprowadza mnie do szału
a teraz jeszcze mój wspólokator anglik i jego złote rady, ignorowanie moich próśb, napier*dalanie naczyniami i szafkami w kuchni i mówienie na mojego kota MONSTER z tym ku*rwa brytyjskim akcentem zamiast mówić do niego po imieniu!
i moja matka, która dzwoni CODZIENNIE i pyta sie kiedy przyjade do domu i codziennie muszę jej powtarzac to samo ... demencja czy głupota?
i w góle zadająca przygłupie pytania na które mogłaby sama znaleźć odpowiedź gdyby lekko ruszyła mózgiem
a najbardziej irytuje mnie moja uczelnia i ludzie w niej - mam ochote ich wszystkich spalić

obecnie nie irytuje mnie tylko mój kotek, no chyba że mruczy ciągle bez powodu......

PARANOJA :hide:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez lubiemlynarskiego 17 gru 2013, 00:24
jazzowa napisał(a):a najbardziej irytuje mnie moja uczelnia i ludzie w niej - mam ochote ich wszystkich spalić

obecnie nie irytuje mnie tylko mój kotek, no chyba że mruczy ciągle bez powodu......

PARANOJA :hide:

To na uczelni są jacyś ludzie...? ja spotykam w większości tylko studentów... :twisted: I tutaj nic dziwnego, że można się zirytować słysząc kilka razy na dobę coś w stylu: "to mój nowy 94488484 gigowy pendraaaajf z opcją czyszczenia uszu. Dostałem. Od mamy. Mam też na nim nagrane zdjęcia z fczorajszej impry w akademiku. Staryyyy, nic nie pamiętam. słuchaj... dobrze, że mam zdjęcia! hehe".

Oczywiście trochę przesadzam, bo są też osoby wartościowe, którym nie odwaliło ;p. W ilości deficytowej, ale zawsze...

przez Kokojoko 17 gru 2013, 00:40
Po prostu maciek napisał(a):o jakie długi Ci chodzi jesli można spytac?
Też mam zamiar w najblizszej przyszłosci uciec z mojego miasta i zaczac wszystko od zera. Rok 2014 bedzie niewatpliwie rokiem zmian.

Nie będę wchodzić w szczegóły... Wspólna firma i były już kolega i współpracownik. Podniosę się z tego, ale zaufać już nie zaufam. Kolejna nauczka. Jak widać w życiu nie może być za łatwo. Jedno się naprawi a drugie spier... :-|
Kokojoko

przez jazzowa 17 gru 2013, 01:28
lubiemlynarskiego, eeeee u mnie nie ma takich tematów, temat jest jeden : MUZA
czyli : obgadywanie innych muzyków, chwalenie się swoimi projektami i w ogóle nie ma innego tematu, każdy jest chamem i burakiem

przez lubiemlynarskiego 17 gru 2013, 10:03
jazzowa napisał(a):lubiemlynarskiego, eeeee u mnie nie ma takich tematów, temat jest jeden : MUZA
czyli : obgadywanie innych muzyków, chwalenie się swoimi projektami i w ogóle nie ma innego tematu, każdy jest chamem i burakiem

Chodzisz do szkoły muzycznej? (jeśli można wiedzieć)

Miałam w liceum w klasie chłopaka - "MUZYKA" - aż biło od niego zdanie "jestem lepszy od Was" (dostał się chyba nawet na Akademię Muzyczną), zwłaszcza kiedy miał pozytywne recenzje w jakiejś tam gazecie. Nie wiem czy to jakaś zależność jest (w sensie --> jestem muzykiem = jestem automatycznie lepszy niż Ty...), ale bardzo denerwują mnie ludzie, którzy patrzą na innych z góry z jakiegoś "ważnego" ("bo mają przecież prawo") powodu.

przez jazzowa 17 gru 2013, 13:53
lubiemlynarskiego, nooo bardziej jestem na Akademii Muzycznej, szkołę muzyczną już mam za sobą ;p

tacy są, okropni - znajomość z nimi jeszcze bardziej mnie dołuje, dlatego staram się nimi nie otaczać

przez SmutnaTęcza 17 gru 2013, 20:05
lubiemlynarskiego, też znam taką dziewczynę. Występowała w kilku popularnych ostatnio programach muzycznych, tzw. talent shows. Młodsza ode mnie, odkąd pamiętam, zawsze zadzierała nosa, BO ŚPIEWA, a od kiedy po raz pierwszy pojawiła się w tego typu programach, to już w ogóle. A teraz dziewczyna dostała się na jedną z Akademii Muzycznych i dalej się wywyższa. ;)

przez Indifference1 17 gru 2013, 22:03
Widocznie nie wszyscy tacy są bo u mnie w klasie połowa śpiewa albo na czymś gra a są zupełnie normalni albo tacy odosobnieni trochę że tak powiem. Jest jedna strasznie przemądrzała ale to raczej nie dlatego, że śpiewa ale jest po prostu takim typem człowieka. Strasznie wchodzi nauczycielom do tyłka, niedobrze mi jak to widzę.
A co do narzekania: Dzisiaj nauczyciel mimo, że jestem najlepsza w klasie się na mnie uwziął. Poniżał mnie i gnębił przez całe 2 lekcje. Aż się trzęsłam tak mnie zdenerwował. A wszystko przez to, że jestem przeziębiona i przyszłam na lekcje żeby nie mieć zaległości i byłam trochę mniej skoncentrowana...
2 sprawa: odradzam gripex do picia. Najobrzydliwsze dziadostwo na świecie. Powinnam wypić na noc ale nie tknę tego nigdy więcej. FUJ!

Sortuj wg