"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 16 gru 2013, 20:33
Chyba już na dobre przestałam ćwiczyć ;/ Strasznie mi się nie chce, ciągle szukam wymówek. Poza brzuchem to wyglądam mniej więcej tak jak chciałam no ale przecież trzeba ćwiczyć dalej, utrzymać to a nie sobie odpuścić. Jestem beznadziejna.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ewelka91 16 gru 2013, 20:40
ja ćwiczyłam rok

teraz mi się nie chce..... ale fajnie było jak miałam samozaparcie, a teraz mam w dupie
nic mi się nie chce

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 21:08
Ja w ogóle nie ćwiczę, bo nie mam motywacji. I jakoś nie wierzę w ćwiczenia - jeśli już by coś schudło, to nie to, co bym chciała.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 16 gru 2013, 21:11
No tak... jesteś w tej grupie ludzi którzy zamiast ćwiczyć robią głodówki i myślą że to działa?

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 21:14
Nie robię głodówek. Nawet tego nie potrafię. Za to wpierdalam jak krowa, bo nie potrafię się zmusić, by nie jeść słodyczy czy innych smakołyków.

przez hyperactive 16 gru 2013, 21:17
Aurora92,

Nie chcesz umrzeć, bo jakbyś chciała i miała na tyle odwagi to byś to zrobiła ;) Jednak coś Cię tu trzyma, zapewne w głębi tli się nadzieja na lepsze jutro ! Trzeba w to wierzyć.
"Wytrwałość - nie siła, czy inteligencja - jest kluczem do wykorzystania pełni twego potencjału" - Winston Churchill

przez Myka22 16 gru 2013, 21:40
mam dość siebie. Mam dość moich chorych związków, opierających się głównie na seksie. mam dość uzależnienia od jednej osoby dla której jestem tylko kochanką nikim więcej. Który mnie traktuje jak przedmiot, a ja jestem na każde jego skinienie. Tzn byłam, bo wyjechał i wszystko się skończyło. tak jest lepiej, wiem, ale korci mnie, żeby pojechać do niego. tęsknie. Mam dość tego, ze jestem taka słaba, czy ja naprawdę nie moge się poprostu wziąć w garść. może jakbym naprawdę chciała to bym mogła. Mam dość samotności, chce normalnego związku. mam dość tego, że jestem nieogarnięta, wszystkiego zapominam, rozkojarzona, do niczego.
nienawidzę siebie za to co ze mną musieli przejść rodzice, za próby samobójcze, szpitale, za nieskończenie szkoły, za to, że jestem słaba, za to, że nie ma ze mnie żadnego pożytku w domu. za ilość moich partnerów seksualnych. za to, że jestem głupia.

ufff..

przez Indifference1 16 gru 2013, 22:10
Aurora92 napisał(a):Nie robię głodówek.

To dobrze bo to totalna żenada i głupota.
Tak w ogóle codziennie dodajesz posty jaka to beznadziejna jesteś, gruba itd. Czemu z tym nic nie zrobisz? Przejrzyj swoje posty. Nie patrzyłam ale coś mi się wydaje, że co 2 będzie miał treść podobną do tego co napisałam wyżej. W normalnym życiu też to ciągle powtarzasz? Jeśli tak to się dziwisz dlaczego jesteś samotna. Nikt nie wytrzymałby z kimś kto ciągle jęczy, że jest beznadziejny. Napisz czasem coś pozytywnego, choćby jakąś głupotę.
Mam nadzieję, że nie brzmi to wrednie czy coś

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 22:12
Indifference1, w moim życiu nie ma nic pozytywnego.

przez Śmiercionauta 16 gru 2013, 22:15
chciałem chwile pojęczeć , ale nie mogę znaleźć powodu :P
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 22:18
Śmiercionauta, możesz zawsze pojęczeć, że np. boli Cię ucho, swędzi nos albo że pada deszcz. :P ;)

przez Indifference1 16 gru 2013, 22:22
Nie prawda. To może być cokolwiek. To, że jesteś zmęczona po całym dniu i w końcu kładziesz się spać do cieplutkiego łóżeczka, na które czekałaś cały dzień. Lubisz kakao? Kup sobie kakao, zrób jutro wieczorem i napisz tu, że pijesz pyszne kakao. Pozytywne prawda? Skupiasz się na samych negatywnych rzeczach. A nawet nie, bo z tego co widzę to nie opisujesz za bardzo co aktualnie się u ciebie dzieje tylko, że nie chce ci się żyć czy co tam.
Sama nie wiem skąd we mnie ten optymizm, dosłownie przed chwilę straciłam przyjaciela. Ale przynajmniej zaraz "położę się spać do cieplutkiego łóżeczka, na które czekałam cały dzień" :D

przez SmutnaTęcza 16 gru 2013, 22:25
Indifference1, mnie nawet takie rzeczy nie cieszą. Wypiję sobie kakao i tyle. Dalej będzie źle. W łóżku może będzie i ciepło, ale za to samotnie, a złe myśli się nasilą i jak zwykle skończy się płaczem do poduszki. :( Nic mnie nie cieszy, bo jestem samotna. To samotność jest największym problemem. Gdyby nie ona, cieszyłoby mnie nawet coś tak głupiego jak to, że udało mi się skserować tekst na zajęcia.

przez Śmiercionauta 16 gru 2013, 22:30
mimo swojego wieku jeszcze nic nie osiągnąłem w życiu. może być? :P
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Sortuj wg