"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez NieznanySprawca 15 gru 2013, 14:08
No cóż Aniu, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Twoim przeznaczeniem nie jest stanie za ladą. Dobry moment na obranie innej drogi samorealizacji. ; >
NieznanySprawca

przez Arhol 15 gru 2013, 14:09
anna.anakaia, przykre,trzymojta się tam.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez anna.anakaia 15 gru 2013, 15:08
Dobry moment na obranie innej drogi samorealizacji. ; >

Jakiej innej drogi jak nawet w monopolu mnie nie chcą :? W pracy w jakiej byłam wcześniej mam pozamiatane i nikt mnie nie przyjmie.
Idę po browar, nie mam /cenzura/ siły :?
anna.anakaia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 15 gru 2013, 15:51
Zbliżają się święta, sylwester (chociaż raz nie muszę się martwić o to gdzie się mam podziać więc jakiś pozytyw jest) i studniówka a ja nie mam najmniejsze ochoty na przebywanie z ludźmi. Unikam ostatnio jak tylko mogę. W piątek była obowiązkowa próba poloneza a ja wyłączyłam telefon i leżałam w łóżku. Wczoraj "znajomi" szli się bawić, dogadać co do sylwka a ja gniłam w domu w łóżku. Studniówka to jedna taka impreza w życiu a ja spędzę ją w takim spieprzonym humorze. Mój partner będzie się na prawdę świetnie ze mną bawił... Nawet nie wiem co jest przyczyną!
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ewelka91 15 gru 2013, 19:36
jak wy przechodzicie okres???? czy wy go w ogóle macie???
mnie się zdaje, że tylko ja jedna na świecie mam taką okropną menstruację albo w ogóle ją mam, a inne laski w ogóle nie przechodzą okresu!!!!!

przez Indifference1 15 gru 2013, 21:11
Używasz tamponów czy podpasek? Chyba, że chodzi ci o ból a nie dyskomfort. Z tym też mam problem niestety ;/
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 15 gru 2013, 21:19
ewelka91, ja okropnie to przechodzę. Zawsze bardzo boli mnie brzuch, bez silnych tabletek się nie obejdzie. Czasami zdarza się, że jakieś pierwsze dwa dni to potworny, rozdzierający ból brzucha, nudności, duszności i zawroty głowy. Nie jestem wtedy zdolna do jakiegokolwiek działania, nawet jedzenia czy picia, mogę tylko leżeć i płakać. A ogólnie to mam miesiączki bardzo obfite, bardzo długie (7-8 dni) i baaardzo nieregularne. No i bolesne...

przez Radek3 15 gru 2013, 21:47
Po co ja wczoraj pilem? Dzis mnie nn meczy i depresja... czy ktos mial przy nn albo depresji delikatne omamy wzrokowe? Ciagle sie na tym lapie... i jeszcze mam glupie wrazenie ze kiedys nagle urwie mi sie na trzeźwo film i cos nawywijam...

przez Lilit 15 gru 2013, 21:58
Weekendy są okropne, zawsze niedziela działa na mnie tak dobijająco, że w poniedziałek jestem nieżywa. Nie mam siły już chodzić na zajęcia, strasznie się boję, że coś zawalę i się w ogóle nigdy nie obronię...Mam wyrzuty sumienia jak chociaż chwilę nic nie robię, mam jakąś pieprzoną presję, że ciągle powinnam się uczyć, by być coraz lepszą i paraliżują mnie myśli, że coś zawalę (jeszcze mi się nie zdarzyło, ale ciągle to wizualizuję). Boję się świąt, nienawidzę jeździć do mojego ''domu rodzinnego'',jestem szczęśliwa, że się wyprowadziłam i jeszcze tam bardzo rzadko. Nienawidzę świątecznej atmosfery, głupich pogadanek... Czuję się beznadziejna, niewartościowa i że wszystkiego się czepiam, a inni kochają te cholerne święta.
Fluoksetyna
Alprox 1 mg
Pernazyna
Hydroksyzyna

przez SmutnaTęcza 15 gru 2013, 21:59
I znowu mam chęć się przez was, ludzi, pociąć... je*ane istoty... je*ane świry bez serca Obrazek

przez Pieprz 15 gru 2013, 22:00
Aurora92, :( nie tnij się proszę Obrazek
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Kokojoko 15 gru 2013, 22:04
Aurora92 napisał(a):I znowu mam chęć się przez was, ludzi, pociąć...

Nie warto... To nie działa a później jeszcze zostają ohydne blizny.
Kokojoko

przez SmutnaTęcza 15 gru 2013, 22:09
Kokojoko, niech zostaną, mam to gdzieś. I tak mam już cały ryj w bliznach po trądziku, a ciało w krostkach po goleniu.

przez Kokojoko 15 gru 2013, 22:12
Aurora92 napisał(a):Kokojoko, niech zostaną, mam to gdzieś. I tak mam już cały ryj w bliznach po trądziku, a ciało w krostkach po goleniu.

Teraz tak mówisz a za parę lat będziesz się ich wstydzić i żałować, że tak niszczyłaś ciało. Zamiast niszczyć ciało, napraw psychikę. Czemu nie pójdziesz na jakąś terapię?
Kokojoko

Sortuj wg