"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pająk 13 gru 2013, 00:49
Teraz w drugą stronę - mogę spać 24h! Jak żyć Panie premierze!!!??
pająk

przez ewelka91 13 gru 2013, 12:04
tarantula

dziś spałam 9h
nie umiem krócej
u mnie 9-12h to minimum.

przez Indifference1 13 gru 2013, 12:34
Ja spałam 9 godzin i zaspałam na cholerną próbę poloneza. A miałam iść z partnerem... Jestem na siebie tak niesamowicie wściekła !!! Miałam wszystko ładnie przygotowane i choć rzadko zasypiam tak dzisiaj musiałam! Na maturę to chyba ustawię z 30 budzików.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez małpka bubu 13 gru 2013, 13:14
nosz koorwa, musiał mnie dziś złapac silny lęk tak że nie poszłam do pracy, koordynatorowi napisałam że mam grypę żołądkową... pracuję jako telemarketerka i nie potrafię do koorwy przekonac ludzi do pokazu... jak wyliczyłam ile zarobię w tym miesiącu to mnie koorwica wzięła, chyba niedługo zagrzeję miejsca w tej robocie... natknęłam się na artykuł na wp opisujący prawdopodobnie firmę w której pracuję - cechy się zgadzają - piszą że to garnkowi naciągacze... i jak tu koorwa normalnie pracowac, gdzie wszędzie opinie że to oszuści? wolę już chyba zamiatac ulice, koorwa, po studiach nie ma pracy... pójdę na podyplomówkę z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, oczywiście do sekretariatu dodzwonic się nie idzie, chciałabym pracowac z dziecmi, przekonałam się na praktykach studenckich że dzieci mnie lubią i ja lubię dzieci... poojebana byłam że nie wybrałam tej specjalności od razu... i do tego koorwa zgubili moją receptę w aptece, a nie wykupiłam wszystkich leków... wkoorw na maksa :evil: :evil: :evil:
Ostatnio edytowano 13 gru 2013, 13:23 przez małpka bubu, łącznie edytowano 1 raz

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez monapayne 13 gru 2013, 13:18
A ja nie mogę patrzeć na swoją 21-letnią twarz... 2 lata wystarczyły żeby zaczęła wyglądać jak gumowa i jak 40 letnia... Idę do gastrologa, mam nadzieję, że pomoże... z wagą...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez ewelka91 13 gru 2013, 14:04
robotnica trochę się odniosę do twojego postu

właśnie zdałam sobie sprawę, że w większość rzeczy w życiu jestem w stanie zmienić (fizycznie), np. tak jak wagę, wygląd itp - mogę ćwiczyć, przemalować włosy, robić make up

ale nie jestem w stanie zmienić jednej rzeczy - wzroku
pisałam mam -10
i dziś poszłam po krople do oczu, siedziała taka optyczka a ja zaczęłam przyglądać sie okularom. ona do mnie, że mrużę oczy, więc pewnie większą mam wadę. a ja, że nie, zaczęłam ściemniać, że dobre itp. jak wyszłam to całą drogę do domu płakałam, spotkał mnie znajomy, zaczął żartować, a ja płakałam, nic nie mówiłam. oczy to najważniejsza część ciała, bez tego gówno mogę. pół roku temu podwyższałam wadę i co?teraz znów? a jak pójdę do pracy przed komp? to za 5 lat będę mieć -20.
siedzę i ryczę bo na operację mnie nei stać, a jak będzie mnei stać to będę tak ślepa, że nic się nie będzie dało uratować.

mam nadzieję, że ktoś to przeczyta :why:

przez deader 13 gru 2013, 14:19
ewelka91, mam podobną albo i wyższą wadę wzroku, szczerze mówiąc to liczby już mi się mieszają, wiem że oscyluje wokół -9,5 a -10,5 dioptrii, w dodatku niesymetrycznie bo jedno oko jest słabsze od drugiego o około 0,5 dioptrii. I... żyję :D Nie wiem w jakim jesteś wieku, mi się wada wzroku "ustatkowała" około 19 roku życia, czyli dobre 10 lat temu i jeśli się od tamtej pory coś pogorszyło to może o jakieś 0,5 dioptrii, czyli tragedii nie ma.

Straszenie pogorszeniem wzroku od komputera to już mitologia obecnie. Miało to jeszcze sens w czasach powszechności ekranów kineskopowych, ale obecnie takie zabytki to już w muzeach można najczęściej przyuważyć ;) Standardem są monitory LCD a one nie są szkodliwe dla wzroku. Jestem idealnym potwierdzeniem tej tezy, bo dobowo przed monitorami spędzam około 12 godzin - i w pracy i w domu, od ponad 7 lat. I nic mi się wzrok nie pogorszył. Tak więc o to się nie martw ;)

A laski w okularach są sexy :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez monapayne 13 gru 2013, 14:28
ewelka91, za kilka lat to może da się to łątwo wyleczyć. A mi twarz obwisła i miałam duże oczy a teraz mam opadajace powieki i muszę iść na mezoterapię, o.

Możesz sobie kupić ładne okulary, zrobić z tego swój styl.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

przez ewelka91 13 gru 2013, 14:30
od 18 r.ż miałam stałą wadę, aż do teraz (mam 22 lata, w sumie zaraz 23) i znów mi zaczęła lecieć, chce mi się płakać, może mit z komputerami, ale jak siedzę na uczelni i "muszę" się gapić w ekrany to mnie potem oczy bolą, strasznie mi jest źle, obraz mi się rozmazuje.

od stresu też mi leci wzrok, a ja mam dużo stresu w domu i stany depresyjne, czasem nerwicę to już nie mam sił

nie chce mieć dzeci bo słyszałam, że podczas porodu idzie ciśnienie w gałki i się powiększa wzrok

okulistka mi mówiła "może się tak zdarzyć, ale nie musi"

rzeczywiście mnie pocieszyła. pójdę np. w ciąży z wadą -10, a wyjdę z - 15:/ to dziękuje bardzo

-- 13 gru 2013, 13:31 --

nie lubie okularów robotnica.
wręcz nienawidze, jak odkryłam soczewki to myślałam, że stał się cud

przez trombeczka 13 gru 2013, 14:33
Nie mam planów, celów, ani marzeń. Jestem śmieciem.
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

przez deader 13 gru 2013, 14:34
ewelka91 napisał(a):od 18 r.ż miałam stałą wadę, aż do teraz (mam 22 lata, w sumie zaraz 23) i znów mi zaczęła lecieć, chce mi się płakać, może mit z komputerami, ale jak siedzę na uczelni i "muszę" się gapić w ekrany to mnie potem oczy bolą, strasznie mi jest źle, obraz mi się rozmazuje.

To co innego, mi też czasem gały "wypływają", zwłaszcza jak gram o północy w ciemnym pokoju i jedynym źródłem światła jest telewizor :P Ale wada wzroku się od tego nie powiększa. To "tylko" zmęczenie oczu, w końcu oko jak każdy organ ma prawo się zmęczyć po intensywnej pracy ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez ewelka91 13 gru 2013, 14:38
chcialam brac anty tabelki bo mam bolesne miesiaczki
a tu czytam, że po tabletkach może lecieć wada

nosz kur......

nic mi nie wolno - przemeczac wzroku, nie wolno mi skakać, nosić ciężkich rzeczy, nie wolno tabletek, jako ze mam wade mam prawo jazdy na czas okreslony, przez zasrana wade nic nie moge, a jak mi wypadnie iść bez soczewek i okularów do lazienki to czuje sie jak ślepiec co idzie po ścianach

przez Makros 13 gru 2013, 14:48
Spokojnie, ludzie mają gorzej.

-- 13 gru 2013, 13:48 --

Spokojnie, ludzie mają gorzej.

przez monapayne 13 gru 2013, 14:49
ewelka91, a ja nie mogę przytyć.

Sortuj wg