"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 12 gru 2013, 21:39
Kurw... jeb... mać. Nie ma to jak dostać od kolegi smsa, że moja matka jest napierd., zeszczana i jeszcze poszła do sklepu po piwsko. Mam taką chęć ją zabić, że nawet sobie kur... nie wyobrażacie.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez comatom 12 gru 2013, 22:05
Indifference1 napisał(a):Kurw... jeb... mać. Nie ma to jak dostać od kolegi smsa, że moja matka jest napierd., zeszczana i jeszcze poszła do sklepu po piwsko. Mam taką chęć ją zabić, że nawet sobie kur... nie wyobrażacie.

Przykro mi-cholernie przykro-
comatom

przez Indifference1 12 gru 2013, 22:43
To nie koniec opowieści. Przyszedł mój tata w podobnym stanie tylko, że z zakrwawioną twarzą. Nie mam mu za złe bo miał imprezę w pracy, pomogłam mu i poszedł grzecznie spać. Tylko się boję o tą ranę bo wygląda kiepsko. Gorzej ze starą. Nie lubię tego określenia ale tego obrzydliwego pijaka nie da się inaczej nazwać. Chodzi po mieszkaniu, pyta o jedno i to samo co doprowadza mnie do szału, ciągle się wywraca i wszystko wokół. A na ten cały cyrk patrzy moja młodsza siostra. Za jakie grzechy 6 letnie dziecko musi to znosić? Nie wiem już czy mam się śmiać czy płakać, wpierd.. komuś? Zrobić coś sobie? NO CO JA MAM NIBY ZROBIĆ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 12 gru 2013, 22:52
Indifference1, jesli rozwalil sobie glowe, jest po alk i krwawi moze umrzec. a tylko od Ciebie zalezy co zrobisz. To jakby nie bylo czlowiek.
Aranjani

przez Indifference1 12 gru 2013, 22:56
Oczywiście. Przecież napisałam, że mu pomogłam. Przemyłam i odkaziłam ranę mam nadzieje, że nic się nie stanie. Zawsze się miałam za opanowaną ale jak go zobaczyłam tak nie miałam pojęcia co robić. Głowa mnie strasznie boli... Za to stara może jak dla mnie zdechnąć w tym momencie. Przed chwilą zaczęła się stawiać i mnie szarpać o fajki.

przez comatom 12 gru 2013, 23:00
Indifference1, U mnie stary pił odkąd pamiętam,mama to wszystko trzymała w kupie poświęciła całą siebie ze zdrowiem łącznie,zmarła dość młodo,przez to jebane chore zycie...zjebane- ja wciąż myślę ze byłem złym synem,ze mogłem więcej jej pomagać,a stary żyje i tak mu trzeba teraz pomagać choć setki razy zyczylem by zdechł...zjebane to wszystko- gdybym nie trzymał się mocno z rodzeństwem- już dawno bym się zajebał
comatom

przez Aranjani 12 gru 2013, 23:16
Indifference1, jesli rozwalil sobie glowe, jest po alk i krwawi moze umrzec. a tylko od Ciebie zalezy co zrobisz. To jakby nie bylo czlowiek.
Aranjani

przez Indifference1 12 gru 2013, 23:22
comatom, ja się zastanawiam jak przetrwałam jak byłam mała. Nie miałam żadnego rodzeństwa ani zupełnie nikogo. Pamiętam jak rodzice brali mnie ze sobą do baru, wracaliśmy późną nocą i oni się zataczali całą drogę, wywracali. Potem chodzili w siniakach i zakrwawieni. Ale najczęściej matka. Mój tata pije rzadko i z nim mam dobry kontakt.

przez comatom 12 gru 2013, 23:35
Indifference1, wierz mi naprawdę jest przykro i płakać mi się jak to czytam-ja brałem siłę chyba od mamy bo ona nigdy się nie poddawala-a to pewnie dlatego ze miała czwórkę fajnych zdolnych dzieciaków-nie pamiętam by stary zabrał mnie kiedykolwiek na spacer,rower itp-całe zycie wstydziłem się za niego,ani zaprosić koleżanki do domu bo po bani się awanturował-na trzeźwo to dupa wołowa która boi się ludzi
comatom

przez Indifference1 12 gru 2013, 23:46
Idę spać. Mam dość

przez comatom 12 gru 2013, 23:49
Indifference1, spokojnej nocy!!!jakbys czegoś potrzebowała napisz na priv
comatom

przez Indifference1 12 gru 2013, 23:51
Dzięki wielkie :) Dobranoc

przez PannaNatalia 13 gru 2013, 00:35
Nosz koorwa dzis tak sie zle czuje,ze postanowilam powiedziec 'przyjacielowi' o moich stanach lekowych...opowiedzialam mu mniej wiecej a on mi na to zebym sie nie przejmowala,ze mi pomoze bo mial kiedys dziewczyne wariatke i dal sobie z nia rade. Koorwa jestem wsciekla.
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez VanillySky 13 gru 2013, 00:43
Zawsze myślałam, że depresja nie istnieje, teraz nie mam nawet komu powiedzieć, że się myliłam..

Sortuj wg