"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kolekcjoner snów 30 lis 2013, 19:09
idle, to Ci przeszkadza? ;) Chyba to, że jednak to jakaś ucieczka ;)
kolekcjoner snów

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 19:10
Steviear Jesli chodzi o czekolade to walcze z nałogiem :D
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Steviear 30 lis 2013, 19:14
Po prostu maciek, Jak Cię uszczęśliwia to nie żałuj sobie :P Zawsze to mogło być coś gorszego. A plusem jest to że no.. poprawia koncentrację nawet, + większe wydzielanie endorfin. No i jeszcze psuje zęby :P Ale zawsze możesz kupić sobie szczękę ;)
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez idle 30 lis 2013, 19:19
Steviear, pewnie tak, no ale zasada zasadą, dupa musi mnie o to boleć jakiś czas :P

kolekcjoner snów, wiesz jak to mówią, alkohol i seks szkodzą zdrowiu, a zwłaszcza ich brak :P Więc wolę się cofnąć w niewinność ;)
watch me disintegrate

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 19:20
Steviear napisał(a):Po prostu maciek, Jak Cię uszczęśliwia to nie żałuj sobie :P Zawsze to mogło być coś gorszego. A plusem jest to że no.. poprawia koncentrację nawet, + większe wydzielanie endorfin. No i jeszcze psuje zęby :P Ale zawsze możesz kupić sobie szczękę ;)

Fajne podejście. Od czasu do czasu batonikiem sie uświadcze. Warto jednak dbac o linie. No i od słodyczy, jak słusznie zauważyłas, psuja sie zeby.
Warto np zjesc mandarynke w sezonie tak jak teraz. :)
Ostatnio edytowano 30 lis 2013, 19:23 przez Po prostu maciek, łącznie edytowano 1 raz
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez kolekcjoner snów 30 lis 2013, 19:21
idle, wszystko w nadmiarze szkodzi ;)
kolekcjoner snów

przez Steviear 30 lis 2013, 19:25
Po prostu maciek, Wszystko szkodzi. A ze zdrową szczęką , nie spełniając ''życzeń'' nie będziesz szczęsliwy chyba :P
No chyba ze masz na tym punkcie obsesję :D
Ja np zamniast jedzenia raczę się czekoladą :P I też jest dobrze..
Jak się pojawią w sklepach w dogodnej cenie to się przerzucam na mandarynki :P
Ale jeszcze nie ma ;/
Steviear

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 19:29
Steviear jednak wolę mandarynkę :)

przez Steviear 30 lis 2013, 19:39
Po prostu maciek, Mandarynki można jeść kilogramami. A z czekoladą troche gorzej ,bo jak przedobrzejesz to może być źle :P Ja też, ale nie widzialam by były w sklepie :D Tylko pomarańcze jakieś . Ale je się tak obiera..
Steviear

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 19:48
Steviear napisał(a):Po prostu maciek, Mandarynki można jeść kilogramami. A z czekoladą troche gorzej ,bo jak przedobrzejesz to może być źle :P Ja też, ale nie widzialam by były w sklepie :D Tylko pomarańcze jakieś . Ale je się tak obiera..

Sa juz mandarynki samkowite :) Znaczy ze nieszczesne swieta tuz tuz.....nie lubie swiat :D

przez Steviear 30 lis 2013, 19:59
Po prostu maciek, Gdzie są? Albo nie. Musze w końcu wyjśc do głupiego sklepu. Ale nie chce , bo pełno tych głupich ozdób :P I wszystko jest takie pięknie tandetne :] W zestawach , dla rodzinki , dla cioci, dla wujka Bolka ;)
''kupując Wujkowi skarpety sprawisz ,że nie zejdzie mu uśmiech do końca roku z paszczy '' :P
Też nie przepadam. Ale są wtedy mandarynki i dobre żarcie :p
No i dzis ucieszyłam się bo zawiesili lampki w mieście :) Trochę to nieeokologiczne.. Ale ładnie wygląda :D
Steviear

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 20:06
Steviear napisał(a):Po prostu maciek, Gdzie są? Albo nie. Musze w końcu wyjśc do głupiego sklepu. Ale nie chce , bo pełno tych głupich ozdób :P I wszystko jest takie pięknie tandetne :] W zestawach , dla rodzinki , dla cioci, dla wujka Bolka ;)
''kupując Wujkowi skarpety sprawisz ,że nie zejdzie mu uśmiech do końca roku z paszczy '' :P
Też nie przepadam. Ale są wtedy mandarynki i dobre żarcie :p
No i dzis ucieszyłam się bo zawiesili lampki w mieście :) Trochę to nieeokologiczne.. Ale ładnie wygląda :D

Co racja to racja. Jak bede musial isc znowu na sztywna wigilie do rodzinki to sie pozygam. Nie ide i koniec. Nie bede wujka uswiadczal skarpetami ze Stonki w promocji. Nie i basta. Asertywnosc musi byc.

przez Steviear 30 lis 2013, 20:11
Po prostu maciek, Ja mam to szczęscie że cokolwiek dostanę od wujaszka , trafi do śmietnika :P
To co będziesz robił w wigilię? To tak rodzinne święto i nie będziesz nalewał barszczu??:D Złamiesz tradycję?
Daj mu swoje, używane :D Przewiąż wstążeczką i będą jak nowe :) No i zero wydatków :]
Steviear

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 20:13
Steviear napisał(a):Po prostu maciek, Ja mam to szczęscie że cokolwiek dostanę od wujaszka , trafi do śmietnika :P
To co będziesz robił w wigilię? To tak rodzinne święto i nie będziesz nalewał barszczu??:D Złamiesz tradycję?
Daj mu swoje, używane :D Przewiąż wstążeczką i będą jak nowe :) No i zero wydatków :]

Chcialbym miec twoje pozytywne nastawienie. Ale ja niestety jednak jestem jak Grinch, nienawidze swiat. Prawde mówiac to nienawidze wiele rzeczy :D

Sortuj wg