"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 23 lis 2013, 22:43
opasnm, a kochasz? Dlaczego to musi tak wyglądać ? :( Tyle czasu zawzięcie broniłam przyjaźni damsko-męskiej, że to wcale nie jest tak, że jedna strona jest zakochana w drugiej i co? Pewnego razu się dowiaduje, że mój najlepszy przyjaciel mnie kocha. Nie mogłam przeżyć tego, że ja nic do niego nie czuję. Cały czas miałam w głowie jego słowa. To było straszne :( Ale to było dość dawno i chyba mu przeszło. Teoretycznie nasza przyjaźń dalej trwa ale myślę, że powoli tracimy kontakt.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez opasnm 23 lis 2013, 23:02
Indifference1 napisał(a):opasnm, a kochasz? Dlaczego to musi tak wyglądać ? :( Tyle czasu zawzięcie broniłam przyjaźni damsko-męskiej, że to wcale nie jest tak, że jedna strona jest zakochana w drugiej i co? Pewnego razu się dowiaduje, że mój najlepszy przyjaciel mnie kocha. Nie mogłam przeżyć tego, że ja nic do niego nie czuję. Cały czas miałam w głowie jego słowa. To było straszne :( Ale to było dość dawno i chyba mu przeszło. Teoretycznie nasza przyjaźń dalej trwa ale myślę, że powoli tracimy kontakt.

Kocham Go...ale ona dziewczyne...i uparcie twierdzi, że ją kocha...że ona jest jego partnerką życiową...ale to jest mega toksyczny związek...niszczy go...
"Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz!"

przez Indifference1 23 lis 2013, 23:11
Jeśli jesteś pewna, że on do ciebie nic nie czuje to mu tego nie mów.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez opasnm 23 lis 2013, 23:19
Indifference1 napisał(a):Jeśli jesteś pewna, że on do ciebie nic nie czuje to mu tego nie mów.

Nie mogę być tego pewna...nigdy nie możemy być tego pewni...

przez Siding Spring 23 lis 2013, 23:21
Caly dzien siedzenia w kompie i proba podkrecenia karty i procka zeby pyknac w creed 4 :evil: i wynik taki ze gra chodzi tak samo a na kompie kilka trojanow od roznych programow:D . Wiem ze powod blahy do jeczenia ale lepsze to niz realne psychiczne problemy.

przez Indifference1 23 lis 2013, 23:25
opasnm napisał(a):
Indifference1 napisał(a):Jeśli jesteś pewna, że on do ciebie nic nie czuje to mu tego nie mów.

Chociaż wiesz co? Skoro chcesz to powiedz, co ci szkodzi. Tylko nie będzie ci głupio jeśli okaże się, że on nic do ciebie nie czuje?

przez opasnm 23 lis 2013, 23:30
Indifference1 napisał(a):
opasnm napisał(a):

Chociaż wiesz co? Skoro chcesz to powiedz, co ci szkodzi. Tylko nie będzie ci głupio jeśli okaże się, że on nic do ciebie nie czuje?

i tak przez najblizsze 5 lat mieszkam od niego ponad 700 km...
a w jego okolicach bywam 3, max 4 razy na rok...na dwa,trzy dni..

przez Indifference1 23 lis 2013, 23:32
To faktycznie, nie masz nic do stracenia :)

przez drzewojozuego 24 lis 2013, 05:26
"..sciskalem dlonie mocno, aby ani kropla ognia nie przecisnela sie przez nie, skrywalem tam pieknego motyla, nie chcialem by stalo mu sie cokolwiek zlego, byl przestraszony, lekal sie, zmarnialy mu skrzydla. Niewaznym bylo to ze plomienie mnie obejmowaly, ja nie szukalem schronienia, przyszedlem tu po to by temu, zablakanemu motylowi je ofiarowac. Morze ognia grzmialo wokol mnie, wszystko plonelo, plomienie byly tak mocne, ze nie moglem dostrzec swych rak, lecz mimo tych przeciwnosci, wiedzialem to co bylo najwazniejsze, moj motyl byl wciaz bezpieczny. Ogien stal sie ciezki, zbyt ciezki abym mogl stac, upadlem, na jedno kolano, wiedzialem juz, ze nie podolam temu by wstac, nie bede meznym bohaterem dzielnie trwajacym na swej pozycji, lecz ochronie. Skulilem sie, pochylilem glowe ku piersi, przyciskajac zacisniete na ksztalt klebka rece, ktorymi bronilem dar niezwykly. Wnet wszystko ucichlo. Nie czulem juz zaru, nie bylo juz ognia. Wszystko stalo sie takie jakie bylo zanim pieklo spadlo na ziemie. Lecz to mnie nie interesowalo, chcialem wiedziec czy moj motyl jest nietkniety, czy go obronilem. Tak, wciaz zyl, nie dosiegly go plomienie, na to nie pozwolilem. Radosc z tej rzeczy byla ogromna, wszechpotezna, tak wielka iz dzieki niej moglem w zupelnosci zapomniec o bolu i cieszyc sie tym, ze ochronilem cudo"

przez maniek123321 24 lis 2013, 19:44
'Caly dzien siedzenia w kompie i proba podkrecenia karty i procka zeby pyknac w creed 4 :evil: i wynik taki ze gra chodzi tak samo a na kompie kilka trojanow od roznych programow:D . Wiem ze powod blahy do jeczenia ale lepsze to niz realne psychiczne problemy."

jak nvidia to riva tuner i forceware do sterownikow albo msi afterburner
jaka karta i ile dales rade podkrecic procesor graficzny i pamiec?
miales mozliwosc regulowania napiecia?jak tak to powolutku je zwiekszaj razem z mhz na procku i pamieci.

musisz mniec odblokowane potoki aby zmieniac napiecie.
jesli chodzi o procesor glowny to tylko w biosie jak masz odblokowany, ewentualnie CpuFSB/CpuCool zmieniajac mnoznik fsb, czesto jest wymagany numer seryjny biosu ktory jest na ukladzie scalonym od biosu na plycie glownej.
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez ( Dean )^2 24 lis 2013, 22:15
Chciałbym mieć jakąś miłą rzecz w swoim życiu.Coś o czym mógłbym myśleć kiedy się boję,martwie,kiedy mysle o jutrzejszych kolosach i całym tym syfie.Coś lub kogoś co sprawiłoby że czułbym że warto przetrwać mimo wszystko.Ale nie mam.
Najgorszy jest wiatr.

przez Nameless 24 lis 2013, 22:58
Chciałbym mieć jakąś miłą rzecz w swoim życiu.Coś o czym mógłbym myśleć

Niestety, najlepiej wyjdziesz jak zaczniesz myśleć o sobie. Ja już dawno darowałem sobie tego typu gdybania. Ścisnąć poślady i do przodu. Samo się kwrua nie zrobi!
Trust me, I'm an engineer.

przez na_leśnik 24 lis 2013, 23:02
Wystarczyło kilka dni w domu i znów myśli samobójcze mnie męczą :? .
Sił już nie mam żeby z tym walczyć. Za późno żeby cokolwiek zmienić w sobie, poza tym nawet nie wiem w jaki sposób. Przestaję powoli wierzyć w to że będzie lepiej. Samo nic się nie poprawi a nie mam możliwości zmiany czegokolwiek.
Zaczynam się obawiać, że to już nie jest kwestia czy to zrobię tylko kiedy i jak.
Na razie przy życiu trzyma mnie strach przed śmiercią, ale ile tak można wegetować. Całe życie?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez NieznanySprawca 24 lis 2013, 23:03
Nameless, :brawo: !
NieznanySprawca

Sortuj wg