"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez opasnm 22 lis 2013, 20:59
-- 22 lis 2013, 19:59 --

opasnm nieprawda[/quote]

Kiedyś przekonasz się, że miałam rację...
"Zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz!"

przez kolekcjoner snów 22 lis 2013, 21:00
Aurora92, jacy wszyscy? Sorry, ale wygląda jakbyś się nakręcała albo bazujesz tylko i wyłacznie na swoich odczuciach.
kolekcjoner snów

przez Arhol 22 lis 2013, 21:02
Ależ w tej kwestii wszycho zależy od oczekiwań,wobec siebie,wobec innych,perspektywy...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 21:03
kolekcjoner snów A czemu miałabym bazować na odczuciach innych, skoro ich nie znam? Dlaczego ludzie potrafią powiedzieć coś miłego innym i docenić ich, a mnie nigdy?

przez opasnm 22 lis 2013, 21:05
Aurora92 napisał(a):kolekcjoner snów A czemu miałabym bazować na odczuciach innych, skoro ich nie znam? Dlaczego ludzie potrafią powiedzieć coś miłego innym i docenić ich, a mnie nigdy?

uwierz mi, że nietylko Ty masz takie odczucia. Również czuję się sama, nierozumiana i odrzucona. Również znajomi pamiętają o mnie tylko wtedy gdy czegoś potrzebują.

przez kolekcjoner snów 22 lis 2013, 21:07
Aurora92, chodzi mi o to, ze bardziej kierują Toba odczucia niż rozsądek. Nie masz w sobie stabilności, więc wpadasz w te emocje. Dobrym rozwiązanie jest po prostu poszukanie ludzi. Jak nie ci, to inni. Każdy może swoje miejsce znaleźć. Może to jest bardzo pragmatyczne podejście, ale lepiej tak niż siedzieć w miejscu. Stagnacja jest najgorsza, a szanse na odmianę zawsze są.
kolekcjoner snów

przez Arhol 22 lis 2013, 21:09
Stagnacja jest najgorsza, a szanse na odmianę zawsze są.

Jako niewolnik katatonii, w 100% się zgadzam :P.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 21:09
kolekcjoner snów a gdzie mam tych ludzi szukać? Wyjść na ulicę z tabliczką "szukam przyjaciół? :lol: Nikt mnie nie potrzebuje. Docenia się tylko ludzi fajnych, ciekawych, atrakcyjnych i lubianych. Wszędzie tak jest.

przez kolekcjoner snów 22 lis 2013, 21:11
Aurora92, nawet tutaj na forum, w necie. Sama sobie szkodzisz stawiając takie założenia i od razu stawiajac sie w tyle. Po co?
kolekcjoner snów

przez opasnm 22 lis 2013, 21:13
kolekcjoner snów napisał(a):Aurora92, Jak nie ci, to inni.

troche słabe podejście jak dla mnie...chyba jednak jeśli już z kimś zaczynamy się 'zadawać' to niewarto zmieniać otoczenie jak rękawiczki...lepiej najpierw się rozeznać niż potem sie wycofywać co chwilę...

przez SmutnaTęcza 22 lis 2013, 21:16
kolekcjoner snów napisał(a):Aurora92, nawet tutaj na forum, w necie. Sama sobie szkodzisz stawiając takie założenia i od razu stawiajac sie w tyle. Po co?

Szukam tylko w necie (bo w realu nie ma to już sensu). Jest identycznie.

przez kolekcjoner snów 22 lis 2013, 21:20
opasnm, a skad taki wniosek? Mówię, że jak coś nie wyjdzie to nie koniec świata. Nie każdy do każdego musi pasować ani odpowiadać. I warto dążyć do tego czego się pragnie, ludzi których chce się poznać i towarzystwo które rzeczywiście coś znaczy.
Poza tym ja rzadko zmieniam rękawiczki ;)
Aurora92, identycznie, czyli? Wydaje mi się, że sama nie dajesz szansy przez schematyczne podejście.
kolekcjoner snów

przez opasnm 22 lis 2013, 21:23
kolekcjoner snów napisał(a):opasnm, a skad taki wniosek? Mówię, że jak coś nie wyjdzie to nie koniec świata. Nie każdy do każdego musi pasować ani odpowiadać. I warto dążyć do tego czego się pragnie, ludzi których chce się poznać i towarzystwo które rzeczywiście coś znaczy.
Poza tym ja rzadko zmieniam rękawiczki ;)

jasne, że nie koniec świata...ale zbyt dużo razy zostałam zraniona przez ludzi którzy wychodzili z założenia "nie ta to inna".

przez kolekcjoner snów 22 lis 2013, 21:26
opasnm, ale ta myśli nie ma na celu olewaniu innych, a nie niektórzy faktycznie patrzą przedmiotowo i nie tracą czasu by się pochylić i przyjrzeć co nie gra.
kolekcjoner snów

Sortuj wg