"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 17 lis 2013, 20:02
Masked_Man, Tak czy siak dałem się wyfrajerzyć,bez 2 zdań, i ile historii na necie czytam,tym bardziej się odechciewa -,-....
Ale wolę w najgorszym przypadku zapłacić te 6000,niźli użerać się potem latami na nic...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Steviear 17 lis 2013, 23:51
Nie pamiętam żebym go przytuliła..
A to on przytulił mnie, mówiąc zdrobniale moje imie .. mając łzy w oczach
Na pożegnanie..
Jestem świnią. Nie mogłam płakać
Steviear

przez marcela. 18 lis 2013, 00:06
prawdziwego przyjaciela brakuje.. :bezradny:
marcela.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keji 18 lis 2013, 00:27
codzienne bóle głowy, zawroty i osłabienie dobijają mnie zupełnie, przeraża mnie myśl, że do neurologa dostanę się dopiero za jakieś 3 miesiące, a następne 3 będę czekała na badania... po akcjach z tym, jak przez zawroty nie mogłam ustać na nogach, czy po krwotoku z nosa i okropnych odczuciach tak bardzo boję się, że mam guza mózgu, poświęcę się każdej chorobie za czystą głowę... mam teraz czekać, jak zemdleję, czy coś mi się stanie, może wtedy to wszystko ruszy? czemu akurat w klasie maturalnej...mam tak złe przeczucia...
Keji

przez ddrzeszutek 18 lis 2013, 00:40
Chcialbym przedstawic Wam cos co napisalem kiedy mialem depresje..

Uswiadomilem sobie ze tylko muzyka daje mi to czego nie da mi zadna dziewczyna...
to co pobudza ratuje przed dolem, to co uswiadamia mnie ze n ie jest zle, ze swiat moze byc wygodny i przyjazny, nawet dla takiego ekscentryka jak ja. must be the music forever...
da sie zyc i to jest jak brak zaułków na drodze zycia... jaqk mżawka z mini tecza co mowiu, ze gdzies tam w drodze czeka nas spelnienie marzen, sprostowanie spraw i happy end
oby kazdy czerpal tyle z naturalnych antydepresantow...
I zyl , bo zycie potrafi dac cos co pomoze, gdy lecimy na leb w umysle z wieżowca tylko w naszej wyobrazni to wtedy nalezy posluchac stair way to heaven led zeppelin badz in to the mistic van morrisona i zycioe zaczyna sie od poczatku od lini startu, nowego swiezego poczatku, ktory da ci szanse na sukces, nie tylko ten wielki, ale ten maly, ktory uskrzydla i daje energie na dalsza droge.
Jest czas, zawsze jest czas na podniebny lot startujacy z naszych prywatnych dolkow badz dolow - z nich takze mozna poszybowac, dzieki linie rzucopnej przez nasza prywatna wyobraznie po to by Byc i trwac w locie i w ladowaniach, nie jak ikar bez niego. I nioech tecza zawita do waszyxch serc i odnowi paliwo na lot ku sukcesowi temu malemu a z czasem temu wielkiemu. I Ty mozesz szybowac tuylko musisz zapomniec o cierpieniu i op przyjemnym łóżku, w ktorym leniwie spedzasz czas...
Lot szybowcem to twoj cel...
pamietaj tylko wtedy dasz sob ie rader gdy sam zdecydujesz cos zmienic... Wiec czeka Cie przygoda tylko krok dzieli Cie od niej... poczatkowo mala, ale z czasem moze dojsc do większej i największej
tylko krok... a juz nie zmienisz swego celu... cwelu bycia i trwania w sukcesie... malym i tym wielkim, do ktorego malymi kroczkami dążyć trzeba.. a zobaczysz ze to jest realne tylko zrob krok w strone swojego uzdrowienia, w strone zycia, ktore mamy dane od losu badz od Boga.
Twoj los moze dzieki twojej woli odmienic na naprawde ladne schludne i sukcesywne zycie
Twoja wola musi zrobic tylko krok w stecz do lini startu, gdzie rozlozysz namiot medytacji i odnowisz umysl dzieki afirmacji slow - "dam rade zyc w szczesciu i sukcesie" badz " potrafie pragnac szczescia" lub " zasługuję na miłość drugiej osoby i przyjmuje ja do siebie" etc.
Wszystko we waszych rekach, pisze to ku waszej inspiracji, mozna powiedziec ze zycie trrwa i zalezy w pelni od nas. Wiec niwe winmy rodziny badz sasiadow, nasze zycie to tylko i wylacznie nasza sprawa...
oczywiscie bliskim takze zalezy na naszym dobru, wiectakze dzieki ich pomocy mozemy szybowac oczywiscie nie zapominajac o powadze prawdziwego zycia... o obowiazkach i wsparciu dla wspolmieszkancow to tez element mechaniki dobrego zycia... wiec latajac musimy znac podstawy dobrego latania, chocby obsluge samolotu porzadku w pokoju - wszystko na swoim miejscu i aspiracje zyciowe, ktore beda sterem... zachartowana motyweacja bedzie skrzydlami, nasza wola bedzie mapa lotu ii to w uporzadkowanym pokoju, gdzie bedize nasz kokpit. Wiec znasz jkuz podstawy planu ratunkowego, lina wyobrazni sznurem dzieki ktoremu wyjdziermy na podloge, ktora bedize naszym pasem startowym gdzie posadzisz swoj szybowiec. Tecza na niebie znakiem startowym i plan gotowy... tylko brak teczy moze pokrzyzowac plany.. proponuje kreatywnym namalowanie teczy i powieszenie jej na widoku...na widoku by przyopominala o starcie...
Wszyascy na czyms lataja tzn. maja swoje pasje, ktora realizuja, to ona jest celem naszego lotu, to pasja jest planem lotu.. Gra na instrumencie, czytanie ksiazek.. Wlasnie sluchanie muzyki etc. zycze pomyslnych lotow i sukcesow lotniczych
pozdrawiam

To wykrzesałem bedac w dolku z ktorego wyszedlem i teraz realizuje sie grajac na gitarze czytajac ksiazki zyjac ambitnie oby tak dano mi zyc dalej i tego Wam zycze

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 02:24
ddrzeszutek, brzmi jak wykład motywacyjny ;)
marcela., a nieprawdziwych już masz? :)
Steviear, o kim mowa?
kolekcjoner snów

przez anna.anakaia 18 lis 2013, 03:58
ddrzeszutek nie łapię :D
cwelu bycia i trwania w sukcesie

Tego też nie łapię :D
anna.anakaia

przez Reiben 18 lis 2013, 04:00
w celu cwelu ;p
Reiben

przez anna.anakaia 18 lis 2013, 04:01
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaha :D

Nie no, ddrzeszutek walnął niezły bełkot poradnikowy. Wydać i rozdawać w poczekalniach psychiatrycznych.
anna.anakaia

przez Reiben 18 lis 2013, 04:03
o to muszę przeczytać :)
Reiben

przez NieznanySprawca 18 lis 2013, 04:04
anna.anakaia, być cwelem życia i trwać w sukcesie, to jest krytyka postawy amerykańskiej pogoni za sławą, sukcesem i konsumpcjonizmem. dziwne, że nie rozumiesz Aniu tego głębokiego, filozoficznego przesłania. :bezradny: Autor ma własny przepis na sukces.
Uswiadomilem sobie ze tylko muzyka daje mi to czego nie da mi zadna dziewczyna...

Tru broo.
i teraz realizuje sie grajac na gitarze czytajac ksiazki zyjac ambitnie oby tak dano mi zyc dalej i tego Wam zycze

:brawo:
ddrzeszutek, brzmi jak wykład motywacyjny ;)

Nawet naćpany kwasem trener NLP nie pierdoliłby takich głupot.
Ostatnio edytowano 18 lis 2013, 04:07 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez Reiben 18 lis 2013, 04:06
wymiękłem na tym: I nioech tecza zawita do waszyxch serc i odnowi paliwo na lot ku sukcesowi temu malemu a z czasem temu wielkiemu. :mrgreen:
Reiben

przez anna.anakaia 18 lis 2013, 04:06
NieznanySprawca nie rozumiałam bo nie czytałam tego przy:
stair way to heaven led zeppelin badz in to the mistic van morrisona

:(
Mój błąd.

-- 18 lis 2013, 04:09 --

Reiben,
temu malemu a z czasem temu wielkiemu. :mrgreen:

Cholera, myślałam że tylko do mnie przychodzą reklamy "How to Grow Your Penis".
anna.anakaia

przez NieznanySprawca 18 lis 2013, 04:11
temu malemu a z czasem temu wielkiemu. :mrgreen:

Cholera, myślałam że tylko do mnie przychodzą reklamy "How to Grow Your Penis".

:lol:
NieznanySprawca

Sortuj wg