"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pstryk 18 wrz 2007, 21:37
Smutasku, Kochanie, to nie Ty jesteś tym, kogo widza Twoje oczy. To Ci, którzy Cię zranili, wykorzystali, są nietolerancyjni i ograniczeni. Czy oni wydają Ci się w czymkolwiek lepsi od Ciebie? No sama powiedz?
Pstryk

przez smutna48 18 wrz 2007, 21:49
Oni nie chorują dostają co chcą i mają wszystko w du..e choć czasami mam wrażenie że pod ta gruba skorupą wręcz skamienieliną
kryją się ludzie moze nawet bardziej wystraszeni niż ja???? kto wie bynajmniej ludzie nie znajacy cierpienia coż jestem byłam i będe naiwna poki co dobrze mi z tym .... chyba dlatego że dośc juz mialam czarnych myśli ran wszystkiego całego tego gó...a czepiam się więc mojej naiwnej nadzieji co do pewnej osoby i zyje sobie z dnia na dzień cięzko planowac przyszłość ..... o losie słodki .......

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:58 pm ]
dobra ja się ostatnio spiaca robie b wczesnie chodze spac z kurami więc papa padam ze zmęczenia oczy mi wypływają na klawiaturę moniotor mam porazkowy -tymczasowo. dobranoc nerwuski niech wam się przyśni cos pięknego a potem spełni :D
Obrazek ...niech wam się spelniają sny :D
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez moczymordka 18 wrz 2007, 22:03
sory, ale muszę...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dupa dupa dupa
gówno!
dupa

:cry:

Tylko nie rozkręcaj się bo będę musiała wyedytowac przekleństwa ;)
*atrucha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez groskova 18 wrz 2007, 22:25
moczymordka <tule>

przez Pstryk 19 wrz 2007, 17:27
smutna48 napisał(a):jestem byłam i będe naiwna

Nie jestem pewna, czy dobrze to nazwałaś. Jesteś po prostu dobrym człowiekiem. Nie zmieniaj tego. Nie warto stać się skamieliną.

moczymordka napisał(a):AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co to się podziało :?:
Pstryk

przez moczymordka 19 wrz 2007, 17:55
jestem dzisiaj jak zombi.
Wzięłam wczoraj na noc za dużo leków, hydroxyzine i asentre razem w podwójnych dawkach. Nie dość że nie mogłam usnąć to jeszcze się źle czułam po tym doładowaniu.
wiem, głupio zrobiłam. Ale ja tylko chciałam spać.
a dziś zombi jak nic.
dupa

przez smutna48 19 wrz 2007, 18:10
a mnie sie wydaje że tak bo na wszystko zawsze szukałam jakiegos wytłumaczenia nawet teraz szukam. Na swoje postępowanie rownież. Zawsze się zastanawiam czemu ktoś postapił tak nie inaczej czasami zachowuje się jak detektyw :lol: :lol: :lol: probując odnaleśc wytłumaczenie moze w przeszłości danej osoby... Czasami ktoś zanzna krzywde w zyciu i potem sam tak postępuję. Chyba wierze jednak że nawet Ci źli powiedzmy ludzie, Ci co nie mało mają na sumieniu w koncu zrozumieja to. Niektorzy potrzebują tylko wielu lat czasami dopiero w obliczu smierci ale wierze że w koncu dociera i może z tąd to moja wiara w to że nikt nie jest do konca zły ani tez do konca dobry :roll: ;)
Susan Taylor

przez Pstryk 19 wrz 2007, 18:39
moczymordka napisał(a):wiem, głupio zrobiłam.

No mam nadzieję, że wiesz a nie tylko tak mówisz :?

smutna48, tak to bywa, że krzywda zawsze się zwróci. Zawsze. Prędzej, czy później.
Pstryk

przez smutna48 19 wrz 2007, 19:00
moczymordka nie rob tak więcej :cry: podejśc do lekarza jak masz problemy ze snem moze coś Ci pooradzi <tule>
Susan Taylor

przez .Tomek 19 wrz 2007, 19:17
grrrrr.....do d.py kurdę to wszystko. Chcę tą robotę już bo na wszystko kasy brakuje do cholery. A dzień zrypany tak samo. I następne dwa tygodnie mam zawalone testami. Bosko. :evil: :evil:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Pstryk 19 wrz 2007, 19:41
No fakt: brrrrrr ;)
Pstryk

przez moczymordka 19 wrz 2007, 19:42
groskova, bethi, smutna - dziękuje.
mam gorsze dni... :cry:

przez groskova 19 wrz 2007, 20:10
A ja juz padam na pyszczek:(( Drugi dzien w pracy od rana do nocy ja naparwde nie moge:(((((
Jedyna korzysc z tego ze wiecej pracuje jest taka ze jestem wykonczona i troszke lepiej spie.

Ahh w ogole kupilam muzyke relaksacyjna i medytacje pomagajace w zasnieciu - odkrylam ze to nawet dziala. Jak kogos interesuje to napisze wiecej szczegolow. A jakby ktos chcial bez szczegolow to na maila i odesle muzyke tez mailem (chyba sie da, nie?)

przez smutna48 19 wrz 2007, 20:43
moczymordka, groskova trzymajcie się pamiętajcie że nic nie trwa wiecznie nawet ta choler...a depresja te stany dla was też wyjdzie słońce kurczaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem jak to męczy wykańcza bo oprócz smutku stanu beznadziejności wszystkiego dochodzą bole ale będzie dobrze życze aby od jutra albo od teraz zaczęło być lepiej i napewno będzie musi być Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Susan Taylor

Sortuj wg