"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mandy3244 10 paź 2013, 14:38
zły dzień ;/ już się nawet złościć nie potrafię, ciekawe czy zostały mi jeszcze jakieś emocje... no i nadgarstek tak kusi :roll:
What if it never gets better?

przez ( Dean )^2 12 paź 2013, 18:06
Nie wiem czemu się ostatnio tak poddałem.....Chyba to przez samotność,ale nie tylko.Zbudowałem troche w moim życiu ale obawiam się że to wszystko sie zrujnuje.
Najgorszy jest wiatr.

przez koszykova 13 paź 2013, 23:19
Na mysl o tym, że spędze kolejny dzień wśrod ludzi, ktorych nienawidze to robi mi sie slabo. Jutro poniedziałek, a ja juz nie moge. Życ bez żadnej bratniej duszy...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kiya 14 paź 2013, 05:10
Nie rozmawiam z ludźmi, nie widuję ich, nie mam nawet czasu i siły na utrzymanie jakiejś podstawowej czystości w pokoju. Ciągle tylko praca, praca, praca za psie pieniądze. /cenzura/ takie życie.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez buszujacywtrawie 14 paź 2013, 10:05
Czuję się źle, chyba leki mam źle dobrane, palę jednego za drugim. Zawsze tak mam do południa

przez mrrafal 14 paź 2013, 18:14
nic mi się nie chce

przez Wrona123 15 paź 2013, 18:44
Jestem przemęczona, a mam coraz więcej obowiązków. Mam już dość...

przez disassembled 15 paź 2013, 19:29
Jestem skołowany, zdezintegrowany, czuję się nie sobą, totalna rozsypka.

przez los_historicos 16 paź 2013, 21:09
Dobry wieczór. Niech mi ktoś pomoże, zmieni nastawienie, zmotywuje, wyciągnie z tej klitki bo chyba zaczyna mi jak co roku odbijać :twisted: Co z tego, że dostałem pociechę duchową pt. "Nie muszę być idealny" skoro nie potrafię się zmobilizować aby wykrzesać z siebie minimum potrzebne w życiu? Nie mam żadnej motywacji, nic mi się nie chce. I co z tego że dostałem propozycję by przyłączyć się w swoich stronach do pisania książki a mój nauczyciel miał dziś obronę doktoratu (udaną) skoro popadam w odrętwienie? No i jeszcze mój tekst pszepad w akcji a wysłałem go tydzień temu. A później jęk: 54. ponaglenie "Przyślijcie wiadomości ze swojego miasta, przez 3 lata były od was z 5 wiadomości a taki Białystok daje 3 newsy na miesiąc na stronę". Tekst na stronę pewnej fundacji/organizacji działającej w paru miastach PL, oczywiście wszyscy ludzie z mojego miasta mają to gdzieś i jak była impreza to się wkurzyłem, trzasnąłem fotki i tekst i wysłałem jak już zalega tam od ponad tygodnia. Nie to jednak jest tematem. Niech mnie ktoś zmobilizuje, please!
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

przez Anna Maria 16 paź 2013, 22:19
Nuuuudy
Anna Maria

przez kolekcjoner snów 18 paź 2013, 20:13
Chyba najbardziej smuci mnie to, że chciałbym być dla kogoś wyjątkowy, a nigdy nie będę. Przynajmniej nie w taki większy. I trudno mi się z tym pogodzić.
kolekcjoner snów

przez milady 18 paź 2013, 23:36
Kolega miał mi zrobić cholerne wykresy z gnuplota (za pomocą komend w terminalu). Nie zrobił. Termin mam do północy :D. Siedzę i to męczę i nie bardzo wychodzi. Trudno, najwyżej (jak często) będę świeciła oczami.
Ale znowu nie posłuchałam podświadomości. Bo domyślałam się, że nic z tego nie wyjdzie ;>.

przez Sophia S. 18 paź 2013, 23:48
Kiedy obudziłam się po długiej i intensywnej drzemce, pomyślałam, że jedyne, czego teraz potrzebuję, to ktoś bliski, do kogo mogłabym się przytulić po tym całym wykańczającym tygodniu, porozmawiać, zasnąć. Niby banały, ale świadomość, że są one dla mnie nieosiągalne, boli.
Sophia S.

przez Daniek 19 paź 2013, 11:12
Sophia S. napisał(a):Kiedy obudziłam się po długiej i intensywnej drzemce, pomyślałam, że jedyne, czego teraz potrzebuję, to ktoś bliski, do kogo mogłabym się przytulić po tym całym wykańczającym tygodniu, porozmawiać, zasnąć. Niby banały, ale świadomość, że są one dla mnie nieosiągalne, boli.

Podbijam cytując klasyka "mam tak samo jak Ty"

Sortuj wg