"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez lulu.onthebridge 19 wrz 2013, 18:29
Muszę znaleźć pracę, a nie mam siły jej szukać, zresztą do czego się nadaję? Nie mam siły robić tego czego bym chciała, nie mam szans na nic...

przez kolekcjoner snów 19 wrz 2013, 21:34
lulu.onthebridge, a może brak Ci tylko motywacji?
kolekcjoner snów

przez lulu.onthebridge 19 wrz 2013, 21:37
No tak, właśnie na tym polega problem, brak mi motywacji do czegokolwiek, poza tym trudno mi się pozytywnie nastawić, bo ostatnią pracę straciłam i nikt nawet nie raczył powiedzieć mi dlaczego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kolekcjoner snów 19 wrz 2013, 21:39
lulu.onthebridge, dawno to było? Chyba za dużo o tym myślisz zamiast działać...
kolekcjoner snów

przez lulu.onthebridge 19 wrz 2013, 21:57
Prawie trzy miesiące temu, od tamtej pory moje problemy nasilily się do tego stopnia, że musiałam zacząć brać prochy. Wiem, że za dużo o tym myślę, ale już wcześniej nie wierzylam w siebie a ta sytuacja sprawił, że koszmarnie nasilił mi się lęk przed odrzuceniem, dlatego nie mogę się zmusić żeby zrobić krok do przodu i tylko siedzę i użalam się nad sobą na forum. Ale i tak dziękuję za odpowiedz, to zawsze pomaga :)

przez kolekcjoner snów 19 wrz 2013, 22:03
Moim zdaniem to nie koniec świata i zamiast stać w miejscu lepiej pociągnąć dalej, bo przecież stać Cię na wiele. Niektórzy sami zmieniają pracę co jakiś czas. Nie użalaj się, tylko się zmobilizuj i głowa do góry ;)
kolekcjoner snów

przez Orenda 19 wrz 2013, 23:33
vifi napisał(a):
Orenda napisał(a):Nie mam podręczników ani zeszytów, nie chcę ich kupować, ja tam nie pasuję, oni nie chcą ludzi takich jak ja, to nie ma sensu.

Ale co oni mają tu do chcenia? Żaden uczeń nie pasuje do szkoły. Jeśli chcesz sobie poradzić z tymi problemami to raczej poszukaj jakieś pomocy (psychologa czy psychiatry), bo w ten sposób problemy się tylko pogłębią. Jak chcesz pomagać innym to pomóż najpierw sobie, jak nie to też ;)

Co za brak wiary w autoterapię :)

Mam w biol-chemie (medyczna) przyjaciółkę, a w językowej z elementami psychologii jestem odludkiem bo zaczęłam w dosyć dziwny sposób i boję się wykazać inicjatywę wobec ludzi negatywnie do mnie nastawionych, lub sprawiających takie wrażenie. I jeszcze boję się przyszłości. dalej nie wiem co chcę robić w życiu. Nie byłam najlepsza z chemii, tam czeka mnie naprawdę dużo nauki. Mimo to odczuwam potrzebę się tam przepisać. Wróżyłam z tarota i wyszło mi, że będę szczęśliwszym człowiekiem w tamtej klasie. Ale mam wątpliwości. No nic, podejdę jutro do wychowawczyni, jeśli będę miała tam chodzić to będę tam chodzić.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez Abbey 20 wrz 2013, 19:24
żaden uczeń nie pasuje do szkoły? wtf?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez idle 20 wrz 2013, 21:46
Nie mam siły, niech ktoś to zdejmie z moich barków ... od roku nie miałam dnia bez stresu. Jestem emocjonalnym kaleką z gównianym życiem. Nie mam już ochoty być dzielna. Jestem pusta jak próżnia, moje życie to jedynie podstawowe instynkty ... brzydzę się sobą.
watch me disintegrate

przez kolekcjoner snów 21 wrz 2013, 02:42
idle, a co wcześniej nadawało sens?
kolekcjoner snów

przez maestitia 21 wrz 2013, 10:35
idle - Jacy ludzie Cię otaczają ????
Od dna, można się zawsze odbić...
Ale z góry, tylko spaść...

przez Tańcząca w zbożu 21 wrz 2013, 21:07
Brak mi sił.
Sił do walki z chorobą.
Utrudnia mi cholernie codzienne funkcjonowanie.
I jeszcze to przybranie maski szczęśliwca...

przez bedzielepiej 21 wrz 2013, 22:43
Dzisiaj miałam tak silne myśli samobójcze, że powyduszałam ponad setkę tabletek z opakowań i wyłam nad nimi. Chcialam je popić 32% likierem.
Niestety ojciec wrócił do domu i czas się skończyl. Po co mi kolejne płukanie żołądka? Chociaż on może by nic nie zauważył. Pól godziny po nim przyjechała mama. Bałam się jej o tym powiedzieć.
-Mamo co by bylo.... jakby mnie nie było?- było by smutno. -I tak jestem smutna wiec po co...a dopuszczasz chociaz taka mysl ze moglo by mnie nie byc?-nawet sobie nie chce wyobrazac.
Wiec nie mowilam juz na ten temat. To jedyna osoba, która by po mnie płakała.

Nie mam komu powiedzieć o tym co przeżywam.
Dalam sobie czas. Za pare dni ide do lekarza by zinterpretowal wyniki badan. Poczekam z ciekawości. Chciałabym zeby okazało się że jestem poważnie chora. Choć jak znam swoje szczęście, wyjdzie że wszystko jest w porządku. Upokorzę się tylko, wyjdzie że to przez depresję te bóle. Nie chce już tej depresji. Chcę raka/ guza/ tętniaka. Ale nie chcę tej depresji...

przez Orenda 21 wrz 2013, 23:10
lulu.onthebridge napisał(a):Muszę znaleźć pracę, a nie mam siły jej szukać, zresztą do czego się nadaję? Nie mam siły robić tego czego bym chciała, nie mam szans na nic...

Chyba lepiej bym tego nie opisała.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Sortuj wg