"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez koszykova 16 lip 2013, 20:27
osłabiają mnie wahania temperatur, ogolnie pogoda. Jestem jak babcia - zacznie padac deszcz, a ja juz połamana. Koszmary nocne mnie wymęczają, jak sie budze jest jeszcze gorzej.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Davin 16 lip 2013, 20:29
koszykova, ale deszcz nie pada. :o
Ostatnio edytowano 20 lip 2013, 13:57 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Dubel
Davin

przez koszykova 17 lip 2013, 00:44
davin, u mnie padał :evil: wczoraj.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jasaw 17 lip 2013, 13:21
Rano obudziły mnie radosne rozmowy wczasowiczów, a ja zwlec z łóżka się nie mogłam.Ciągle coś nie tak. Albo psychicznie, albo ból fizyczny utrudnia mi życie. Mam nadzieję, że to przejdzie. Jestem smutna i zła. Jutro powrót do domu. Z jednej strony cieszę się, że dałam radę na ślubie Syna, i na przyjęciu było OK, a od wczoraj znowu gorzej. Może organizm odreagowuje z opóźnieniem?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Lusesita Dolores 18 lip 2013, 02:16
czemuuuuu? :why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez kornelia_lilia 18 lip 2013, 17:11
życie jest do dupy :evil:

czerwona-malina, co "czemu"?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Philosoph 18 lip 2013, 19:19
Przesiaduję samotnie w pokoju, w wielkim mieście, i nie potrafię wyjść poza jego obręb. Jeszcze parę dni temu znajdowałem się w nieomal euforycznym stanie - od tamtej to pory wszystko przedstawiać się w świetlanych barwach. Poczułem w sobie ogromną siłę, niezachwianą wiarę w swoją wartość i zamierzenia, życiową misję. Tym niemniej już przedwczorajsze 22. urodziny spędziłem w poczuciu smutku. Przygnębienie trwa to dnia dzisiejszego. Czuję, że zmarnowałem szanse, które dało mi życie. Miałem okazję, aby poznać wiele interesujących osób (być może nawet swoją połówkę!), ale nie wykorzystałem tego. Żałuję, naprawdę srodze (zazwyczaj staram się o tym nie myśleć, gdyż popadam w głęboką rozpacz!). Obawiam się, że ostatecznie umrę w osamotnieniu. To niewiarygodne, ale znów dają o sobie znać myśli o śmierci.

Wydaje się, że pewien wpływ na mój stan jest przypadkowe porzucenie leków na pewien czas (zwyczajnie mi się skończyły podczas wyjazdu; później zagubiłem receptę z wypisem dawkowania). Tydzień temu, w nocy z soboty na niedzielę popadłem w zadziwiający, a zarazem przerażający stan. Wówczas to, nie mogąc zasnąć, przez parę dobrych godzin doznawałem narkotycznych stanów z pogranicza jawy i snu. Bad trip. Powstałem z uczuciem wielkiego zmęczenia. Zbierałem się do siebie blisko pół dnia, aby ostatecznie popaść w... euforię!

Czasami cierpienie przymnaża wrażliwości i przyśpiesza rozwój intelektualny/duchowy jednostki. Od wczesnego dzieciństwa, wbrew przeciwieństwom egzystencjalnym, wierzyłem będę wielkim człowiekiem, że mam pewną misję do wypełnienia na tym łez padole. Świadomość własnej wyjątkowości (dziwnie zderzona z niskim poczuciem wartości) daje mi jakąś nadzieję, że to co wspaniałe, wciąż na mnie czeka. Myślę, że faktycznie mam ludzkości coś wartościowego do przekazania, ów przekaz wciąż kiełkuje, choć nieustannie jest zakłócany przez stany depresyjne. Oto mój oręż przeciwko irracjonalnym szaleństwom umysłu.
„Potrzebny mi jest towarzysz. [...] Potrzeba mi wspólnika do przedsięwzięć odkrywczych. To, co dla jednego człowieka jest ryzykiem, niemożliwością, na głowie postawionym kaprysem – odbite w czterech oczach staje się rzeczywistością." (Bruno Schulz w liście do Tadeusza Brezy, 21 VI 1934)

przez ( Dean )^2 18 lip 2013, 21:25
Ech dentysta mnie dzis masakrował,wyrwał w końcu zęba,założył szwy i powiedział że bedzie bolec jak przestanie działać znieczulenie.Przestało;/
Najgorszy jest wiatr.

przez Uciekinier 18 lip 2013, 22:46
Nie wiem... nie wiem co dalej, nie umiem podjąć decyzji, nie ma tej je..anej pracy i nie wiem czy będzie, dalej studiować? ale czy dam radę? i przecież chciałem już zacząć zarabiać na siebie, nie wiem. To za trudne wszystko. Milion myśli, z których nic nie wynika, istny obłęd :-|
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez socorro 18 lip 2013, 22:47
THJ_nw, co studiujesz? na którym roku jestes?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Uciekinier 18 lip 2013, 22:57
socorro, skończyłem już pierwszy stopień, informatykę, ale nawet po tym nie ma pracy..
Trudno to zrozumieć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez koszykova 18 lip 2013, 23:09
THJ_nw, gratuluje ukonczenia. Ja sie zastanawiam czy nie uciec, a jeszcze nie mam nawet I stopnia. Praca zawsze sie znajdzie, tylko z czasem. Przynajmniej staram sie w to wierzyc.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Uciekinier 18 lip 2013, 23:17
koszykova, dzięki, ale już pół roku temu skończyłem. Potem próba już gdzie indziej na II stopień, ale szybko uciekłem, myślałem, że coś znajdę a tu nic.. od paru miesięcy stoję w miejscu, wegetuję..
Lepiej dokończ to co zaczęłaś, potem możesz żałować..
Trudno to zrozumieć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez koszykova 18 lip 2013, 23:27
THJ_nw, to króciutko szukasz pracy. Nic tylko próbować szukać dalej albo ew. II stopien jeszcze raz...

Aaaaa, w ogóle... studia, praca, szkoda gadac...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg