"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Anna Maria 11 lip 2013, 17:33
Peter_Pan, współczuję :(
Anna Maria

przez Peter_Pan 11 lip 2013, 17:37
kasiątko, Najgorsze jest to, że jego obecność mnie zawsze paraliżuje. Nie jestem w stanie racjonalnie myśleć, a co dopiero działać. Czuję się jak pogodzony z losem baranek prowadzony na rzeź.

przez Anna Maria 11 lip 2013, 17:39
Peter_Pan, :(
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili7 11 lip 2013, 17:39
Pter_Pan przykro mi :(
nie poddawaj się :(
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

przez Peter_Pan 11 lip 2013, 17:50
kasiątko, Lili7, Dzięki za wsparcie, chyba tego w tej chwili mi potrzeba nawet od obcych mi osób. Czeka mnie dziś pewnie bezsenna noc, po raz pierwszy przy drzwiach zamkniętych na zamek od dłuższego czasu. Co mu może odbić tego nie wiem. Jakoś spróbuję się zebrać po tym szoku. Jest nadzieja, że coś znajdę i się stąd wyrwę choćbym się miał zadłużyć do końca życia. Być może jutro na przekór temu uśmiechnie się do mnie los. Byle do rana.

-- 11 lip 2013, 19:49 --

Ja nie wiem czy dziś jest dzień znęcania się nade mną przez los? Właśnie dzwoniła do mnie siostra,(jak zwykle pijana bo chyba po trzeźwemu nie może), która siedzi na Zachodzie i sama ma problemy ze sobą, głównie alkoholowe i powiedziała, że ma raka. Chyba żartów by sobie na taki temat nie robiła nawet pod wpływem bo zna mnie. Nasze stosunki są dziwne, jak wszystko w tej niby rodzinie, ale zawsze ją kochałem i kocham choć tyle zmartwień nam przysporzyła to to się nie zmieni. Brak mi słów i sił.

-- 11 lip 2013, 19:56 --

Jak ja mam funkcjonować normalnie jak mnie z każdej strony okładają. Dla mnie rodzina to synonim zmartwień i cierpienia i to praktycznie od małego. Do tego los mnie obdarzył takim durnym charakterem, że ja nie jestem w stanie tego nie przeżywać, tak jak przeżywam. Zawsze taki byłem, że ciosy przyjmowałem na siebie jak gromy, tłumiłem to w sobie i starałem się jakoś żyć na przekór temu. Ale nie spływało to po mnie. Każdy dzień walczę z myślami, ale ile można. Kiedyś miałem przynajmniej nadzieję, że będę dorosły to się zmieni, i co? I NIC! Chyba jeszcze bardziej to wszystko przeżywam bo jestem bardziej świadom tego co się dzieje.

przez Denial 14 lip 2013, 13:12
Jestem chora :( Znowu. Dwa tygodnie temu byłam chora - i na zwolnieniu. Teraz nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie :( Jest tyle roboty!

I do dupy takie siedzenie w samotności, jak się jest chorym... :why:
I sing the body electric...

przez ewelina123 14 lip 2013, 13:46
hej wiecie coś o leku efevelon sr 75mg? Biorę go 4 dzień nie czuje się najlepiej ponoć trzeba czekać 2 tyg. na poprawę.Mam nerwico depresję brałam arketis ale nie pomógł. Lekarz zapisał mi lerivon 60mg na noc (biorę go już 4 tyg.) i efevelon. Proszę pomóżcie??? :cry:

-- 14 lip 2013, 13:49 --

a i mój największy problem to kłucie serca i straszny strach że zaraz coś mi się stanie.

przez Artemizja 14 lip 2013, 13:51
ewelina123, tutaj jest cały długi wątek o tym leku http://www.nerwica.com/wenlafaksyna-efectin-efevelon-velafax-velaxin-alventa-t19312.html Myślę, że jak zadasz tam pytanie, to szybciej się czegoś dowiesz. No i pewnie przejrzenie wątku tez coś Ci da.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez ewelina123 14 lip 2013, 14:44
oki dzięki

przez amelia83 14 lip 2013, 16:19
ja nie powinnam żyć, boje się, nie wiem jak, dziś miałam iść na urodziny i do szpitala bo bratowa urodziła wczoraja a ja nie jestem w stanie zejść do sklepu, boje się wyjść :why: kiedy to sie skończy, jestem niepotrzebna powinnam zdechnąć :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 14 lip 2013, 16:25
amelia83, tulę, będzie lepiej, trzymaj się kochana:*

przez amelia83 14 lip 2013, 16:36
dla mnie nie ma miejsca na tym swiecie, juz nie mam sily na to, wszystko mnie przerasta
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez czarnobiała mery 14 lip 2013, 16:46
amelia83, Karinko, jesteś wspaniałą osobą, masz swoje pasje. Wiem, że jest ciężko, ale uwierz, będzie lepiej. Mam nadzieję, że niedługo nowe leki zaczną działać

przez ewelina123 14 lip 2013, 16:51
zaczną działać napewno, ja w tamtym roku dałam radę to pokonać teraz znowu mnie dopadło, ale nie poddaję się i walczę i wy wszyscy walczcie!!!! Nie warto się dawać tej durnej chorobie, ona siedzi tylko w naszej głowie!

Sortuj wg