"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kiya 08 lip 2013, 00:31
Wszystko jest nie tak, a ja nie radzę sobie sama.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Anna Maria 08 lip 2013, 17:54
Dzień dobry. Dzwonie w imieniu przychodzi i umawiam kobietyw wieku 0d 50 do 69 lat na darmową mammografię. Cz zastałam panią w tym wieku? <rzyg> :why:
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 08 lip 2013, 18:00
kasiątko, czemu rzyg? bardzo fajna praca ;)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna Maria 08 lip 2013, 18:01
Przez 1 godz. nie udało mi się nikogo umówić czyli nie zarobiłam. Jeszcze dwa telefony i wypieprzam. Brat przyjechał z żoną i bratankiem a ja tu pracuje :roll:

-- 08 lip 2013, 18:02 --

czerwona-malina, nie nabijaj się ze mnie :roll: Podaj numer tele do swojej mamy lepiej to ją umówię ;)
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 08 lip 2013, 18:05
kasiątko, myślałam ze i tak masz płacone czy kogoś umówisz czy nie. Skoro tak nie jest to cieżko to widze.
Moja mama nie pójdzie.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Anna Maria 08 lip 2013, 20:07
Jeszcze w tym tygodniu dowiem się czy mnie przjeli.

Sama dałam Zgrywulkowi szczepionke. Nic mu nie jest ale obawiam się tylko, że pół zmarnowałam i nie zaaplikowałam pod skórkę.
Anna Maria

przez buszujacywtrawie 08 lip 2013, 21:22
Walczę z chorobą od 12 roku życia - od 1994 roku. Czy wygram walkę? Obawiam się że nie

przez Lusesita Dolores 10 lip 2013, 00:12
nie moge spac :why: , ten /cenzura/ znowu pije :why: jak ja mam ich zostawic samych i jechac na terapie, no jak :why:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Peter_Pan 10 lip 2013, 20:32
Schodzi ze mnie entuzjazm, który myślałem pomoże mi coś zmienić o czym pisałem tu zaczynam-walczy-o-siebie-t43832.html Chyba się skończy jak zawsze krok do przodu i dwa kroki do tyłu. Jak żyć?

przez amelia83 10 lip 2013, 20:35
boje się, bardzo się boję...wszystkiego...boje się, że zostanę sama, że będę takim "zerem" , że nic się nie zmieni, jest coraz gorzej, jutro wizyta u psychiatry, M ze mna jedzie, sama nie dałabym rady, nie rzedzę sobie kompletnie, wszystko mnie przerazą, boję się życia :hide: :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Lusesita Dolores 10 lip 2013, 20:40
amelia83, :-| współczuje. tez tak kiedys sie czułam, to kiedyś minie ale trzeba czasu
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez pink_hope 10 lip 2013, 20:40
amelia83, mam to samo i do tego koszmarne lęki które siedzą cały dzień.Prochy jeszcze nie odpaliły?
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez amelia83 10 lip 2013, 20:43
czerwona-malina, pink_hope, dzięki, juz mam tego dość...siebie najbardziej, nie moge na siebie patrzeć, nie wiem co się dzieje, leki jak widać nie rozkręciły się, jedyna nadzieja, że moja doktor jutro cos wymyśli ...tracę sens tego wszystkiego dosłownie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Peter_Pan 11 lip 2013, 17:31
Masakra jakaś. Niby wiedziałem, że to nastąpi ale... Ojciec właśnie wrócił po 2 latach z więzienia z trzeciej odsiadki za znęcanie. A ja od razu stanąłem jak sparaliżowany. Jeszcze wpadła siostra i mieliśmy nadzieję, że może jednak nie wróci bo miał być jakoś w zeszłym tygodniu, tylko się gdzieś wyniesie, a tu w tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi... Mówcie co chcecie, ale momentalnie poczułem się jakby stracił kilkanaście lat, od razu ogromne ciśnienie, ból brzucha i głowy, trzęsące ręce. Odeszła mi ochota do czegokolwiek. Nie wiem czy to tym razem przeżyję. Nie mam sił już. Wszedł i niby od razu wyszedł, ale wróci, on zawsze wraca. :cry:

Sortuj wg