"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Anna Maria 01 lip 2013, 19:21
czerwona-malina, a co z pracą? Szukasz czegoś?
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 01 lip 2013, 20:12
Kasiatko szukam i nie moge znalezc, zrezygnowalam z dobrej pracy i teraz mam za swoje, a potrzebuje jakas prace w domu zwariuje do reszty
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Anna Maria 01 lip 2013, 20:45
czerwona-malina, domyślam się, że sam raz tak masz, że do życia pracy potrzebujesz inaczej się nudzisz. Szukaj, aż znajdziesz jak to mówią. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.
A myślałaś, Asiu, o jakiejś szkole? Cokolwiek byle mieć zajęcie. Popytaj się o kursy z Unii dla niepełnosprawnych w Twoim mieście. Wszędzie je teraz organizują.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 02 lip 2013, 09:19
kasiątko, nie chce szkoły, ja potrzebuje pracy, w ogóle to dziś składam papiery o rente
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez mark123 02 lip 2013, 14:02
Z roku na rok robię się coraz głupszy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Lili7 02 lip 2013, 18:53
Pojęczę i ja :(
Mam 31 lat, ex mąż wykańcza psychicznie, straszny, gnębi.
Nie mam nic, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, mam zadłuzone konto (dzięki ex meżusiu).
Prace w której nic nie robie kreatywnego tylko siedze i gapie sie w ścianę, zarabiam tak marne grosze że nie wiem co mam z tak smieszną wypłata zrobić.
Boję sie o przyszłość córki.
Mam lęki, mysli samobójcze. Dzisiaj rano było jeszcze ok a teraz znowu nie chce mi się żyć.
Facet który obiecywał być moją podporą nie ma czssu napisac mi sms'a że będzie dobrze bo w tym samym czasie flirtuje na fb.
Nic dzisiaj nie jadłam, nie wiem czy o przez te leki, na niczym nie moge się skupić.
Chciałabym się przytulić do mojej córki i tak trwać i trwać :(
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

przez buszujacywtrawie 03 lip 2013, 09:09
-- 03 lip 2013, 09:21 --

Lili7 napisał(a):Pojęczę i ja :(
Mam 31 lat, ex mąż wykańcza psychicznie, straszny, gnębi.
Nie mam nic, mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, mam zadłuzone konto (dzięki ex meżusiu).
Prace w której nic nie robie kreatywnego tylko siedze i gapie sie w ścianę, zarabiam tak marne grosze że nie wiem co mam z tak smieszną wypłata zrobić.
Boję sie o przyszłość córki.
Mam lęki, mysli samobójcze. Dzisiaj rano było jeszcze ok a teraz znowu nie chce mi się żyć.
Facet który obiecywał być moją podporą nie ma czssu napisac mi sms'a że będzie dobrze bo w tym samym czasie flirtuje na fb.
Nic dzisiaj nie jadłam, nie wiem czy o przez te leki, na niczym nie moge się skupić.
Chciałabym się przytulić do mojej córki i tak trwać i trwać :(

Lili7 znajdź dobrego psychiatrę, ja trafiłem na dobrego dopiero w sumie za drugim razem. Mimo pewnych restrykcji jakie na mnie nakłada, jest super i z powołania. Czasem trzeba poszukać. A co do ex-męża, nie możesz tego zastraszania zgłosić na policję ?

przez kornelia_lilia 03 lip 2013, 12:07
Ja też muszę się wyżalić, wyrzucić to siebie, może pomoże, choć kurna wątpię.

Czuję się nieprzystowana do życia, do podejmowania decyzji. Przerasta mnie to wszystko. Co to za okrpony lęk, cholerna niepewność. Dlaczego inni się tak nie przejmują życiem, krytyką, idą za ciosem. Nie mam już do tego siły. Nic mi w życiu nie wychodzi :why:

Już dawno tak źle się nie czułam... od stresu bierze mnie na wymioty... fajnie :roll:

Lili7, nie można za abrdzo liczyć na facetów, wyssają z nas wszystkie siły... nie poddawaj się. Wiem, łatwo powiedzieć. A co z rodziną, ośrodkami pomocy społecznej?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez amelia83 03 lip 2013, 19:18
kornelia_lilia, też mam podobne mysli, nic mi nie wychodzi, przerasta mnie to życie, nie daje rady, ciagle porównuje sie z innymi, patrze na aktywnych, zadowolonych z życia ludzi, którzy ogarniaja a ja gdzie...a ja nie nadązam, zagubiona w swoich myślach
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez kornelia_lilia 04 lip 2013, 18:35
amelia83, czytałam... ale chyba się nie poddamy tak łatwo, prawda?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Auman 04 lip 2013, 18:36
Boję się już nawet zapytać o cokolwiek rodziców...
Auman

przez mifune85 04 lip 2013, 23:45
Mam nawrót depresji a do tego dopadła mnie grzybica i na dodatek mam krwawienie z odbytu. Wszystko tak dobrze sie układało ale zawsze musi iść w dół:/

przez Lili7 05 lip 2013, 10:55
Przedwczoraj stałam nad urwiskiem i tak łatwo byłoby skoczyc i mieć to wszystko z głowy.
Jedyna mysl jaka mnie powstrzymała to mysl o córce i słowa koleżanki której mama popełniła samobójstwo, słowa jak bardzo jej brakowało i brakuje mamy.
Gdyby nie moja córka juz by mnie nie było. Bo i po co ja mam tu być?
Nie jestem potrzebna na tym świecie.

Amelia83, kornelia-lilia mam te same mysli. Patrzę na ludzi i zastanawiam sie jak im się udaje normalni żyć?
dlaczego ja tak nie umiem?
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

przez JERZY62 05 lip 2013, 11:02
Strona forum od paru dni źle się wczytuje i praktycznie nie da się przeglądać forum :?

U Was też tak się dzieje?
♪♪♪

Sortuj wg