"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez amelia83 30 cze 2013, 21:31
kasiątko, ja siebie nienawidzę tak bardzo :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 30 cze 2013, 21:45
amelia83, a ja Ciebie uwielbiam :*
Anna Maria

przez amelia83 30 cze 2013, 21:49
kasiątko, :shock: nie rozumiem tego,jak mozna mnie lubić, kochać :shock: mam takie czarne myśli, ze sie ich boje :hide: schowałam sie przed swiatem by mnie nie musiał ogladać, zycie mnie przeraża strasznie, nie rozumiem tych wszystkich ludzi, którzy żyją, realizują, bawia to mne przerasta, ja nie dorównuje im do piet, nie widzę siebie w przyszłości
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 30 cze 2013, 22:26
amelia83, No, ale co się stało kochana? Nie mów tak, chodź Cię utulę Obrazek
Obrazek
Główny Moderator

przez nthg 01 lip 2013, 10:59
amelia83,
Pocieszę Cię bo ja czuję się bardzo podobnie. Lęk przed światem mnie przeraża. Czuję się taki malutki.
Najbardziej prześladuje mnie myśl, że zostanę znowu odrzucony. Dlatego boję się ludzi i nie mogę nawiązać normalnych relacji z nimi. Jestem sam, izoluję się a jednocześnie chciałbym mieć z ludźmi kontakt. Błędne koło. Wszyscy mi mówią, że jestem jakich inny to dlatego mnie odrzucają.
...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami...

przez majkel57 01 lip 2013, 11:22
Pomagałem wczoraj koledze w przeprowadzce i padam. Psychicznie też.
- You scared?
- You suicidal?
- Only in the morning.
Ocean's Eleven

przez amelia83 01 lip 2013, 11:53
*Monika*, pw
nthg, ja też czuje sie malutka, nic nie znacząca, nie pasuję do tegoświata, boje się wyjść, nie odbieram telefonów, nie ubieram się, czuję pustkę, miałam swoje życie-pracę, szkołę związek a teraz jakby mnie juz nic nie czekało w życiu, jakby się skończyło, w moim zyciu pojawiły sie trudności więcej " na głowie" i nie dałam rady :hide:
M. Luther King

przez Pieprz 01 lip 2013, 11:55
ale się obżarłem u znajomych :shock: teraz trzeba to zrzucić :o
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Evicka 01 lip 2013, 16:46
Męczy mnie wielkie uczucie osamotnienia. Szukam swojego jakiegoś miejsca w świecie, w internecie, gdziekolwiek, gdzieś, gdzie będę mogła powiedzieć, że tu jest mi dobrze, że tu zawsze jest ktoś kto mi pomoże, ale jeszcze nie znalazłam tego miejsca. Od ponad roku tylko zajmuję się pomocą innym, swoje problemy odrzucam na dalszy plan, wmawiam sobie, że nie mam żadnych problemów. Zakładam jedną ze swoich licznych masek i jestem gotowa do pomocy innym. Zawsze i o każdej porze. A później kiedy ja potrzebuję czyjegoś wsparcia, okazuje się, że nie ma nikogo, kto chciałby ze mną porozmawiać. Powoli się wypalam. Myślałam, że ten etap mam już za sobą, że teraz będzie tylko lepiej, ale jednak nie. Po prostu znowu uwierzyłam w jedną ze swoich masek.

przez Lusesita Dolores 01 lip 2013, 17:58
Bez sensu wszystko :why: WSZYSTKO
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Soara 01 lip 2013, 18:00
Wróciłam od lekarza :(
Kur**, wracam do szpitala. :cry: :cry: :cry: :cry: :why: :why: :why: :why:
Nie chce!!!

Jeden plus tego, zero kontaktu z ojcem.
Obrazek

przez Anna Maria 01 lip 2013, 18:10
czerwona-malina, co się stało?

Soara, a możesz powiedzieć konkretniej dlaczego wracasz? Co jest z Twoim zdrowiem nie tak? Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj.

Okropnie depresyjno-lękowo-hopochodrycznie. Żałuję, że mam wizytę do lekarza zamówioną dopiero za 3 miesiące. Dziś nie jestem w pełni sobą. Znów pochowałam Pętelsie bo jak wychodziłam z pokoju to nie wyszła z budy i przeraziłam się, że coś jej się stało.Aż tak nerwica. Tak mam nom stop ostatnio.
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 01 lip 2013, 19:15
Kasiatko nie mam motywacji by zyc, moje zycie jest nudne i puste i smutne

-- 01 lip 2013, 19:16 --

Kasiatko nie mam motywacji by zyc, moje zycie jest nudne i puste i smutne
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez disgraziato 01 lip 2013, 19:21
Czuje się jak nikomu nie potrzebny zbędny ciężar...
Wszystko nie ma sensu i nie widzę przyszłości dla siebie , samotność co raz bardziej mi dokucza ...może dlatego że zawsze miałem kogoś przy sobie a teraz sam jak palec i nie zanosi się na coś lepszego. Najbardziej chciałbym żeby ciągle było pochmurno i padał deszcz nie wiem czemu tak się dzieje ,ma ktoś z was takie dziwne jazdy ?
Chciałbym zmienić towarzystwo bo jak ja mam wychodzić do ludzi ,którzy myślą tylko jak by tu coś zajarać albo zjeść prąd ? dodam tylko że odkąd mam nerwice i depresje przestałem palić marihuane ,którą paliłem 4 lata dzień w dzień a mam 22 lata ... jak teraz poznać nowych ludzi i jakąś normalną kobietę ? ma ktoś jakąś super radę ? :(

Sortuj wg