"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nthg 28 cze 2013, 11:11
czerwona-malina napisał(a):Złe decyzje podejmuje. Teraz musze cierpieć. Chce umrzeć!!!!! :why: :why:

Też tak mam. Bardzo, bardzo powoli wychodzę z najgłębszego doła.
...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami...

przez Uciekinier 28 cze 2013, 19:28
Jestem zmęczony moim życiem.. cholerną monotonią, wyżalaniem się, ale nie mam motywacji tego zmienić. Chcę żeby to się już skończyło, chcę ulgi ..
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez buszujacywtrawie 28 cze 2013, 20:38
Moje leki przestają działać

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arturfny 30 cze 2013, 18:08
Cześć. Mam na imię Artur. po 5 latach zostawiła mnie dziewczyna i wyprowadziła się kilkaset kilometrów dalej. Wziąłem dzisiaj dwukrotnie Pramolan, siedzę otępiony w pracy, za chwilę wracam do domu i nie wyobrażam sobie dzisiejszej nocy.

przez *Monika* 30 cze 2013, 18:13
Arturfny, Witaj!
Przykro mi. Na pewno ten smutek po stracie dziewczyny będzie nieco trwał, tego nie ominiesz.
Podała konkretny powód? Istnieje szansa, że wrócicie do siebie?
Obrazek
Główny Moderator

przez Arturfny 30 cze 2013, 18:39
Tak, brak jakiegokolwiek porozumienia między mną a jej rodzicami. Powiedziała, że nie może żyć w taki sposób, wręcz ukrywać związku ze mną. Niestety na porozumienie moje z jej rodzicami nie ma szans, więc i szanse na związek pewnie są znikome. Najgorsze jest to, że ja ją potwornie kocham, ona mnie również. Nie mogę jej winić za to, że wybrała rodzinę. Ale nie potrafię sobie z tym poradzić. Nie mogę znaleźć miejsca, po głowie chodzą najgorsze myśli.

przez *Monika* 30 cze 2013, 19:35
Arturfny, dziwię się, że Ona chce uszczęśliwić rodziców, a nie siebie. Nie rozumiem jej działania. Ile macie lat?
Obrazek
Główny Moderator

przez Arturfny 30 cze 2013, 20:09
Oboje po 22 lata. Przed odejściem poinformowała mnie, że chcę wieść normalne życie (brzmiało to trochę jak życie "z obrazka"), u boku kogoś kto będzie w dobrych relacjach z jej rodzicami. Powiedziała, że nie odpowiada jej ukrywanie związku przed rodzicami zaś ujawnienie tego byłoby jednoznaczne z zerwaniem więzi rodzinnych. Chora sytuacja. Rozmawiałem z nią godzinę temu. Nie chcę ze mną być, chcę wieść inne, spokojne życie. Nie wytrzymałem i jak "nieprawdziwy facet" uroniłem wiele łez do słuchawki.

przez *Monika* 30 cze 2013, 20:49
Arturfny, Rozumiem, że ona jest jeszcze na ich utrzymaniu? Nie umie urwać pępowiny łączącej ją z nimi. Może nie jest na tyle dojrzała emocjonalnie, żeby podjąć decyzję jej sprzyjającą.
Obrazek
Główny Moderator

przez Arturfny 30 cze 2013, 20:56
Jej rodzice są bardzo biedni, nie otrzymuje od nich pieniędzy. Utrzymuje się z korepetycji oraz stypendium socjalnego. Może w taki sposób będzie szczęśliwsza...już sam nie wiem. Mam mętlik w głowie. To dla mnie potwornie niezrozumiałe.

przez amelia83 30 cze 2013, 21:01
boję się, że nic dobrego mnie w życiu nie spotka, mam poczucie jakby się ono skończyło, jest pustka :hide: czuję sie strasznie samotna, zagubiona, nieprzystosowna do świata, do życia nawet tu na forum wstyd mi za siebie, wstydze się cokolwiek napisać bo mi siebie żal :hide: tak bardzo siebie nienawidzę, czuję sie niewarta, mam obrzydzenie do siebe i nie moge na siebie patrzeć :why:
przepraszam za te smuty
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez *Monika* 30 cze 2013, 21:19
amelia83, co się to podziało kochana u Ciebie? Było już tak dobrze przecież.
Arturfny, więc sama wybrała. Ja tym bardziej nie rozumiem, ale to jej decyzja.
Obrazek
Główny Moderator

przez amelia83 30 cze 2013, 21:26
*Monika*, nie chce mi się żyć
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 30 cze 2013, 21:30
amelia83, kochanie jeszcze troszkę i leki zaskoczą.Dla mnie jesteś bardzo wartościową osoba,ciepłą,optymistycznie i przyjaźnie nastawioną do ludzi i świata,taka dobra troskliwa pozytywna duszyczka z Ciebie.Tu na forum też jesteś ważną osoba.Myślę,że wszyscy na forum co Cię znają to potwierdzą.
Anna Maria

Sortuj wg