"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Sophia S. 16 cze 2013, 03:32
No to sobie "długo" pospałam...
Sophia S.

przez libertynka 16 cze 2013, 13:15
ojciec mnie wkurza. nawet nie wiecie jak bardzo. jak widzę, że do mnie dzwoni, jak widzę maila od niego, to mi się ciśnienie podnosi zanim przeczytam co napisał. czasem tych maili nie czytam od razu tylko czekam aż się uspokoję. nigdy się nie zdarzyło, żebym nie miała zepsutego humoru.
wkurza mnie bo się zawsze o wszystko czepia, teraz się zabrał za podsyłanie mi ofert pracy. handlowiec na 2 województwa ze znajomością rynku deweloperskiego. WKU*WIA mnie. czuję się tak, jakby przez całe moje życie wszystko co robił i mówił dotyczyło tego, że nie jestem dość dobra. i mi wytyka i podsyła różne chore pomysły. może zostanę handlowcem, a może lepiej od razu prezydentem.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Anna Maria 16 cze 2013, 14:30
veganka, rodzice bywają wkurzający :evil: współczuję
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 16 cze 2013, 18:36
Strasznid mi smutno z powodu tej dziewczyny,naprawde,musze się uczyć a nie myślec o niej /cenzura/.
Najgorszy jest wiatr.

przez whisper 17 cze 2013, 09:54
Czasem się tu pojawiam i znikam. Znowu czuję, że pękam. Dryfuję, nie potrafię nadać kierunku mojemu życiu, nie potrafię trzymać się obranego celu. Ba! Kilkakrotnie zmieniam zdanie co do tego celu, a potem podejmuję zaledwie kilka kroków albo od razu go porzucam. Nie potrafię sama się ogarnąć, a pomoc odrzucam i za zwyczaj traktuję z góry. Bardzo się szarpię z życiem, jeszcze przed niektórymi próbuję udawać, że daję sobie radę, ale popadam w coraz większy marazm, niechęć i apatię. Generalnie jestem na nie, moje nastawienie jest tragicznie negatywne. Zazwyczaj brak mi empatii, bardzo potrzebuję kontaktu z drugim człowiekiem, a jednocześnie z wielkim trudem przychodzi mi zainteresowanie się nim naprawdę. Jestem po terapii indywidualnej, hospitalizacji i terapii grupowej. Co jakiś czas mój stan się załamuje i właśnie to jest jeden z tych momentów, gdy znowu muszę się wydrapywać skądś. Spod łóżka np. Odstawiłam leki, bo miałam wrażenie, że blokują jakąś część mnie, nie chcę do nich wracać, sama sobie nie poradzę, ale wiem też, że czasem jestem nie do wytrzymania dla innych ludzi albo wręcz przeciwnie robię wszystko żeby mnie zaakceptowali i polubili za cenę wyrzeczenia się siebie. Czasem nie wiem, która to ja. Chciałam tylko to wypuścić z siebie.
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

przez buszujacywtrawie 17 cze 2013, 16:01
Przede mną niepewna przyszłość- od roku jestem bezrobotny a moje projekty nie wypalają. Ostatnie deski ratunku odpływają ode mnie...

przez Anna Maria 17 cze 2013, 17:48
Chcę do pracy :why:
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 17 cze 2013, 17:52
kasiątko, nie płacz, ja też chce do pracy bo mi sie nudzi w domu
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Anna Maria 17 cze 2013, 18:02
czerwona_malina, koszmar jest z tym nieróbstwem.Mam artykuł do napisania,ale coś nie mam weny.
Ile wzięłaś dziś leków?Jakby trochę lepiej czuję,co.Po dwóch,trzech dniach powinno być całkiem dobrze. ;)
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 17 cze 2013, 18:29
400mg, jutro jade do szpitala odwiedzić koleżankę , leży na oddziale psychiatrycznym

-- 17 cze 2013, 18:33 --

kasiątko, pw
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Anna Maria 17 cze 2013, 18:37
czerwona_malina, powinnaś wziąć jeszcze żeby nabić te 800
Anna Maria

przez Lusesita Dolores 17 cze 2013, 18:38
kasiątko, nie 800 to już dużo, a nic mi nie jest
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez amelia83 17 cze 2013, 18:44
taki ktoś jak ja, nieprzystosowany do życia, do róznych rzeczy nie powinien się nigdy urodzić, czemu ja zyje, ja nie potrafię, życie mnie przeraża, przerasta, boję się go.... :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 17 cze 2013, 18:44
czerwona_malina, dlaczego tak się boisz leków :?
Anna Maria

Sortuj wg