"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez groskova 10 wrz 2007, 18:19
A ja mialam taki dobry dzien (i tydzien!!) a tu nagle zaczal mnie bolec zab, tak okropnie:( Jestem spuchnieta, obolala i mam wszystkiego dosyc:(((((( buuuuuuuu

przez Goplaneczka 10 wrz 2007, 19:02
Ehhh
A ja jestem zła na moją panią doktor. Byłam dziś u niej, przyznałam się do rezygnacji z levironu-stwierdziła, że mam go brać koniecznie, że bez niego nie wyjdę z depresji, bo effectin wyraźnie nie działa... Jeśli źle się po nim czuję-mam sobie leżeć, pić zieloną herbatę(bo podniesie mi ciśnienie i nie będzie omdleń). Jeśli nadal będzie mi źle- może zmienimy leki... Leczenie szpitalne odpada, bo szpitale przeludnione. Psycholog też nie dla mnie...
Czuję się olana i niezrozumiana?
Może w ogóle powinnam przestać się leczyć? Skoro to nie pomaga?
Goplaneczka

przez Zorki 10 wrz 2007, 19:20
Goplaneczka napisał(a):Może w ogóle powinnam przestać się leczyć? Skoro to nie pomaga?

Kiedyś też doszedłem do takiego wniosku. Rzuciłem leczenie, potem pracę, szkołę, znajomych, a potem stwierdziłem, że jestem nieuleczalny, przestałem wychodzić z domu, potem z pokoju.
Sporo czasu i energii zabrało mi potem pozbieranie się spowrotem do kupy.
I nie polecam takiego podejścia.

I również polecam dobrą psychoterapię.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez groskova 10 wrz 2007, 19:31
Goplaneczko podpisuje sie pod kazdym slowem Dzejem!!! Skoro bez psychologa zle, myslisz ze bez lekow bedzie lepiej...? Ale jesli czujesz sie niezrozumiana, to koniecznie pedem do innego lekarza, zeby zrozumial i pomogl. I zebys ty miala poczucie ze cie rozumie.

Dzejem, dziekuje <tule>, od razu lepiej;)

przez gusia 11 wrz 2007, 08:54
groskova napisał(a):A ja mialam taki dobry dzien (i tydzien!!) a tu nagle zaczal mnie bolec zab, tak okropnie:( Jestem spuchnieta, obolala i mam wszystkiego dosyc:(((((( buuuuuuuu

Łączę się w bólu.Drugą noc przez "dziada" nie spałam :?
Jesu ale ze mnie boidupa,zamiast iść pozbyć się problemu faszeruję się prochami i się męczę.
O nie,mogą mnie kroić,mogą robić ze mną wszystko ale do dentysty końmi mnie nie zaciągną :evil: Może po tygodniu?......

Goplaneczko trzymaj się :*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez groskova 11 wrz 2007, 13:55
I znowu od rana trzesa mi sie rece i nie mam sily na nic. Znow cale kilometry w dol. O krok od kolejnego ataku paniki. Bez sensu:( A zab boli dalej:(
zle zle zle:((((

przez Rena 12 wrz 2007, 14:59
O Boże kochani! Wiem co to zęby! Współczuję!! Ale są przecież znieczulenia naprawdę nic nie boli, ja miałam tak wielki uraz, że doprowadziłam się do okropnego stanu z zębami i tylko dzięki przyjaciółce zdobyłam sie na pójście do dentysty no i wytrwałam, poczytuje to sobie za największe moje osiągnięcie życiowe. No i nic nie bolało, żałuje tych lat z bólem. Dobrze czytacie- lat!!! Groskova!!! Żaden dół!!!! Głowa do góry, myśli precz!!!! Piękna młoda damo!!!! Jesteś za ładna, żeby być w takim nastroju!!!! Całuję.

przez groskova 12 wrz 2007, 15:37
Ladna ze opuchnietym policzkiem i wyrazem bolu na twarzy w pracy na 12h...zycie jest piekne:P

przez Rena 12 wrz 2007, 16:10
NO, fakt nie zazdroszczę ci, jak masz opuchlizne to pewnie ropa się zbiera, to albo dentysta albo antybiotyk. Szkoda mi ciebie bardzo, ale w końcu musi przejść, życzę aby jak najszybciej.

przez groskova 12 wrz 2007, 17:20
No zaczelam antybiotyk teraz brac. No trudno, musze przezyc jakos. tylko oszalamia mnie ilosc chemii jaka pakuje w siebie... Antydepresanty+antybiotyki+mnostwo tabletek przeciwbolowych lol
ale jakos jest. skoki nastroju, jeden dzien dol, nastepny w miare ok.

przez kaysha 12 wrz 2007, 17:50
u mnie też skoki nastroju...wczoraj było w miare ok, a dzisiaj dół wielki..
miesiac mija od kiedy łykam tabletki, ale szczegolenj poprawy nie czuje.
Czy ktos ma podobnie??

najlepiej sie czuje kiedy przychodzi wieczór
"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie" Franz Kafka

przez groskova 12 wrz 2007, 18:24
Kaysha to czasem zajmuje miesiac albo i dluzej. Sprobuj jeszcze tydzien dwa i jesli dalej nie bedzie poprawy, idz to lekarza i zmien leki - bardzo mozliwe ze leki sa nieodpowiednie dla ciebie i nie beda dzialac tak jak powinny. Ja tez tak mialam - meczylam sie z lexapro przez 2 miesiace i zadnej poprawy. Potem zmienili mi leki i juz po 2 tygodniach bylo lepiej. Nie lam sie, BEDZIE lepiej. Daj znac jak ci tam idzie.

przez Rzaba 12 wrz 2007, 18:33
kaysha napisał(a):u mnie też skoki nastroju...wczoraj było w miare ok, a dzisiaj dół wielki..
miesiac mija od kiedy łykam tabletki, ale szczegolenj poprawy nie czuje.
Czy ktos ma podobnie??

najlepiej sie czuje kiedy przychodzi wieczór

Ja tez zawsze wieczory mam super :D .
Al eranki to istny koszmar. czasem trzyma mnie dół do 13, czasm nawet do 17. Ale na szczęscie jak wraca mąz z pracy to usmiecham sie od ucha do ucha :mrgreen: Ja łykam leki od 3 miesiecy .2 miesiąc był najlepszy. a teraz czuję sie kiepsko... :?
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

przez Rena 12 wrz 2007, 18:51
Znam to uczucie, koszmarne ranki, wieczór lepiej, to jest charakterystyczne dla depresji. Właśnie przyjechałam z miasta, jakoś poszło, chociaż byłam na granicy paniki, ale udało się.

Sortuj wg