"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lux24 11 maja 2013, 00:11
( Dean )^2, z miłością jest tak, że przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, najczęściej wtedy, kiedy jej nie szukamy.

przez siostrawiatru 11 maja 2013, 00:13
Jeśli się w ogóle wierzy w miłość :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez MamSwojePoglady 11 maja 2013, 00:13
Nie potrafię znaleźć sensu życia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nut 11 maja 2013, 00:23
nienawidzę wszystkich i wszystkiego

A to, czego jeszcze nie znienawidziłam pozostaje poza moim zasięgiem lub jest nielegalne
Nut

przez ( Dean )^2 11 maja 2013, 09:48
Lux24 napisał(a):( Dean )^2, z miłością jest tak, że przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, najczęściej wtedy, kiedy jej nie szukamy.

Tak choć to też troche komunał.Ale powiedz to sercu <i penisowi :P> które są strasznie spragnione że trzeba czekać,nie cisnąć nie szuakać..... :smile:
Najgorszy jest wiatr.

przez aneta.lena.w 11 maja 2013, 11:46
Lux24 napisał(a):aneta.lena.w, z Twoim związkiem na pewno jest wszystko w porządku? Teoretycznie nie powinno się czuć pustki, kiedy ma się u boku właściwą osobę.
Lub pomijając związek - czego w Twoim życiu brak, że jest puste?
Mierzi mnie stwierdzenie, że powinnaś się tym cieszyć, nie ma czegoś takiego, że powinno się, albo się cieszymy, albo nie, nie mamy na to wpływu.

wiesz, roznimy sie, ale to nie jest jakas przeszkoda. po prostu czuje brak porozumienia, mnie fascynuja inne rzeczy niz jego, rozmowy sie czasem nie kleją. ach - u boku, wlasnie. u boku to ja go mam od swieta, bo mieszkamy daleko. myslalam, ze da rade sie spotkac raz na miesiac, ale dla niego to najwyrazniej za wiele, bo od dwoch miesiecy nie przyjezdza. nawet majowki nie planował ze mną odgornie.
tyle tylko, ze przywiązanie. ale już co raz mniejsze. czuje, że obojętnieję na to wszystko.

brak mi towarzysza. kogos podobnego, kto nie powie mi, ze jestem nienormalna dlatego, ze lubię dziwne rzeczy lub nie lubię ludzi.
" Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plany
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.. "

przez Shannon 11 maja 2013, 16:17
Nie wytrzymuję. Przez mój lęk wszystkie przeszkody wydają się dużo wyższe, niż są. Czasem mam przebłyski, że jednak nie jest tak, jak malują to moje myśli. Zauważyłam, że gdy mam komu się wyżalić przez krótką chwilę jest lepiej.
f20, f42, ADHD

kwetiapina 400 mg
fluoksetyna 20 mg
doraźnie: wywar z czarnego lulka

przez niewidoczny 11 maja 2013, 17:51
aneta.lena.w, moim zdaniem Ty ciągle trzymasz się tego, zamiast na szerokie wody wypłynąć...
niewidoczny

przez Stratosphere 11 maja 2013, 21:41
no ja zwariuje zaraz do reszty. mam dosyc, a jestem tchorzem i wszystkiego sie boje zrobic? i jaka jest na to rada? :zonk: :why: :bezradny:

przez amelia83 11 maja 2013, 21:45
czuję się dzisiaj taka dziwna, inna i boję się egzaminów w szkole
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez finalriot 12 maja 2013, 12:21
Znowu to samo, mam dosyć. Nie mam siły ani mobilizacji by się uczyć do matur, cudownie.
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

przez Lux24 12 maja 2013, 13:35
siostrawiatru, można w nią nie wierzyć, co nie zmienia faktu, że życie może zaskoczyć.

( Dean )^2, racja, ale mimo wszystko warto skupić się na sobie. Jest taka mądrość, która głosi, że nie będziemy potrafili być z kimś, dopóki nie nauczymy się być sami ze sobą i ja się z tym całkowicie zgadzam.

aneta.lena.w, przykro mi, że to tak wygląda.. Rozmawiałaś z nim o tym jak się czujesz? Chyba że już jesteś tym zbyt zmęczona, by chcieć jeszcze coś budować..

przez aneta.lena.w 12 maja 2013, 18:56
niewidoczny - wypływanie samotnie na szerokie wody nie wydaje się zachęcające.
" Stawiam świat na głowie do góry nogami
Na odwrót i wspak bawię się słowami
Na białym czarnym kreślę jakieś plany
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.. "

przez niewidoczny 12 maja 2013, 19:23
aneta.lena.w, a czekasz aż ktoś sam przyjdzie i Cię będzie nagle zachęcać do działań? Nie warto tak pokładać nadziei, bo trzeba stawiać na siebie i własne granice poszerzać, nawet jeśli wiążę się to z ryzykiem.
niewidoczny

Sortuj wg