"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tahela 29 kwi 2013, 05:02
kasiątko,
trittico mysąłm ze mnie wykończy, mianseryna pobudza zero nasennych efektów, hydro tez, spalam cos dzisiaj , wiec nie ma tragedii , jesli idzie o dzisiejszy dzień,
idę próbować spać dalej jednak Kasiu,
chyba :? :?:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Anna Maria 29 kwi 2013, 05:04
tahela,śpij dobrze :*
Ja się zbieram :zonk:
Anna Maria

przez szczypiorek86 29 kwi 2013, 18:56
Te Trittico to się nadaje dla kaczek na testy a nie dla ludzi z silnym zaburzeniami...mnie tam nie rusza nawet (ewentualnie delikatnie pogłębsza myśli s...)
Weź tu jęcz jak nie ma się siły ,kołowrotek w głowie i przed oczami .Nie masz natchnien ia ,chęci...żeby słowo z siebie nawet w myślach wydusić...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 29 kwi 2013, 19:00
On wyjeżdżą zostawia mnie, to dobrze, powinnam się cieszyć, ale nie potrafię...
coma

przez Sophia S. 29 kwi 2013, 21:41
Moja terapeutka mnie w końcu wykończy. Tydzień temu stwierdziła, że będziemy "badać" pewien poważny problem, a dziś zarzuciła mnie tyloma interpretacjami z nim związanym, że mam wrażenie, iż moje życie to jeden wielki absurd, a ja jestem niewarta niczego i nikogo.
Sophia S.

przez miniSD 29 kwi 2013, 22:38
Chce przez kilka dni zostać samemu w domu. Zamknąć drzwi, wyłączyć telefon, odłączyć neta. Tylko ja, film, książka, muzyka, piwo, acodin.
Chce odpocząć od wszystkich dookoła, samego siebie, wyłączyć się na kilka dni. Zapomnieć o problemach i zamknąć się we własnym wyimaginowanym świecie.
Ale qrwa, jak zwykle za dużo wymagam....
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

przez vifi 29 kwi 2013, 23:11
Sophia S., dlaczego tak to odebrałaś? Czy absurd bada się tak dogłębnie i podaje multum interpretacji, i to jeszcze dla osoby "nic nie wartej"? Czy któraś z tych interpretacji jakoś cię dotknęła?

przez Sophia S. 29 kwi 2013, 23:20
vifi, odebrałam to tak, ponieważ to za dużo emocji jak na jedną sesję. Ponieważ to wszystko to bolesna prawda, która utrudnia mi normalne funkcjonowanie. I na dzień dzisiejszy czuję się bezradna.
Sophia S.

przez monk.2000 30 kwi 2013, 12:53
Sophia S., ale tylko twoje życie? A moje to jest sensowne? Ponoć DNA człowieka nie różni się wiele od DNA banana. Podobnie twoje życie nie różni się AŻ tak wiele od życia jakiegoś Chińczyka w Pjog-Jang czy jakiegoś innego osobnika.

Ale skoro są ludzie którzy jakoś poukładali sobie w głowie, to na logikę ty też możesz.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez carlosbueno 30 kwi 2013, 12:58
monk.2000 napisał(a):Sophia S., ale tylko twoje życie? A moje to jest sensowne? Ponoć DNA człowieka nie różni się wiele od DNA banana. Podobnie twoje życie nie różni się AŻ tak wiele od życia jakiegoś Chińczyka w Pjog-Jang czy jakiegoś innego osobnika.

Ale skoro są ludzie którzy jakoś poukładali sobie w głowie, to na logikę ty też możesz.

Pjong Jang czyli po polsku Phenian to stolica Korei Północnej i tam mieszkają Koreańczycy a ich życie jednak sporo różni się od naszego raczej bliżej im do Orwellowskiego 1984. A ja tam chciałbym być bananem pewnie dawno mnie zjedli albo bym zgnił. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez monk.2000 30 kwi 2013, 13:07
Sory, chciałem wymyślić jakąś nazwę chińsko brzmiącą, a się nie skapnąłem, że ta już zajęta.
Specjalnie zajrzałem na wikipedię: Shijiazhuang
Obrazek
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez szczypiorek86 30 kwi 2013, 15:08
No to o paru dni doszło jeszcze pare nowych bóli...brzuch,żołądek,drętwienie dłoni... :cry:
szczypiorek86

przez miniSD 30 kwi 2013, 23:30
Wysłuchuje przez tel., jak mój facet chce popelnic samobojstwo. Zajebiste uczucie...
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

przez siostrawiatru 01 maja 2013, 19:00
Nie nadaję się /cenzura/ do żadnego związku :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg