"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez szczypiorek86 19 kwi 2013, 22:16
Mushroom napisał(a):
ze bedzie dobrze tylko nie mozna sie poddawac a nie to te banaly

raz że to banały, dwa że do mnie nikt tak nie mówił

widać faktycznie dobrze trafiłeś
szczypiorek86

przez Pieprz 19 kwi 2013, 22:25
szczypiorek86, raz trafiłem na babkę która mi nie podeszła, i po prostu do niej więcej nie poszedłem.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez szczypiorek86 21 kwi 2013, 22:12
Weź nawiedzeńcu sobie tą książkę w dupe wsadź...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hope1994 21 kwi 2013, 22:17
No fakt lepiej się żalić na ,,jęczarni".

Wykładam Wam jak na tacy sposób, którego 3 lata szukałem, a tu jeszcze bulwers :/

przez szczypiorek86 21 kwi 2013, 22:21
Hope1994 napisał(a):No fakt lepiej się żalić na ,,jęczarni".

Wykładam Wam jak na tacy sposób, którego 3 lata szukałem, a tu jeszcze bulwers :/

Tak wole się wyżalić bezsensownie i na życiu i przykładach innych coś zdziałąć może jak na "mądrych książkowych mądrościach " czy tam wyuczonych filozofiach...
szczypiorek86

przez Hope1994 21 kwi 2013, 22:33
Szczypiorek 86
Napisałeś 400 ileś postów jakie to życie jest do złe, nie wiem czy chorujesz, czy nie, czy spamujesz na tym forum, czy co w ogóle robisz?
Ale zamiast cały czas się użalać to wypróbuj co inni Ci radzą i nie neguj książek, pisałem w jaki sposób działa kod. I jakbys nie był miłośnikiem medycyny przypadkiem to Cie uświadamiam, że już filozofowie mówili w 16,17 wieku, że medycyna przyszlości to medycyna energii., na której sie kod opiera.

przez Pieprz 21 kwi 2013, 22:39
Hope1994, nie słuchaj ich. Fajnie że dzielisz się swoimi doświadczeniami. Nie dla mnie to ale może ktoś skorzysta sobie.
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez szczypiorek86 21 kwi 2013, 22:43
Hope1994 napisał(a):Szczypiorek 86
Napisałeś 400 ileś postów jakie to życie jest do złe, nie wiem czy chorujesz, czy nie, czy spamujesz na tym forum, czy co w ogóle robisz?
Ale zamiast cały czas się użalać to wypróbuj co inni Ci radzą i nie neguj książek, pisałem w jaki sposób działa kod. I jakbys nie był miłośnikiem medycyny przypadkiem to Cie uświadamiam, że już filozofowie mówili w 16,17 wieku, że medycyna przyszlości to medycyna energii., na której sie kod opiera.

Chorując spamuje taki sposób na odreagowanie...pasuje ? A filozofów czytać nie będę bo jak sam z tego gówna nie wyjdę to na pewno nie dzięki "Mądrym" ksiązką...
szczypiorek86

przez ( Dean )^2 22 kwi 2013, 22:21
To był ciężki dzień pełen nieproporcjonalnego do wydarzeń stresu.
Najgorszy jest wiatr.

przez szczypiorek86 23 kwi 2013, 14:48
Po stękałby człowiek ,ale nie ma już sił nawet na to... :P
szczypiorek86

przez depresyjny86 24 kwi 2013, 20:06
Ja na stękanie zawsze mam zarezerwowany mały zapas energii
:)

przez szczypiorek86 24 kwi 2013, 20:32
depresyjny86 napisał(a):Ja na stękanie zawsze mam zarezerwowany mały zapas energii

Czyli jesteś jednak ciut wyżej jak ja...
szczypiorek86

przez Ampułek 25 kwi 2013, 00:03
Pierdzielę muszę się wygadać. Myślałem że depreche, fobię spoleczną i lęki mam za sobą - k***a nie mam. Po ostatniej półtorarocznej terapii wydawało się że to już. Ze ok. Potem ze dwa lata wzglednego spokoju, a raczej uspienia. Pisze raczej bo cos mi nie pasowalo - czasami reagowalem niewspolmiernie do bozdzcow, ale przelykalem lzy i dalej. I chyba wlasnie uwierzylem ze jestem wolny i ... dostalem po glowie. Najbardziej chyba wrocila fobia spoleczna. Wypracowana chwiejna rownowaga wlasnie poszla sie pieprzyc. Nie mam ochoty ani finansowych mozliwosci na nastepna terapie - a psychiatra - mam wrazenie ze slucha tylko po to żeby moc przejsc do wypisania recept. Nie potrafie byc soba - gdybym potrafil bylbym zupelnie gdzue indziej. Przekroczylem w stosunku do siebie dobrze pojmowana granice kompromisu i place za to caly czas. Tylko czasami mam ochote kogos udusic - najchetniej siebie.
Jeśli przyjaciele Cię opuścili - nigdy nimi nie byli

przez szczypiorek86 25 kwi 2013, 12:12
Któryś dzień z kolei dziwnie bardzo dziwnie się czuje ...Mroczki przed oczami,ciało jak z waty,drgawki .Standard to tylko to ,ze wszystko mnie boli a wręcz nap...* Wiem tylko ,ze to nie ma nic wspólnego z problemami fizycznymi... :bezradny:
szczypiorek86

Sortuj wg