"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez szczypiorek86 08 kwi 2013, 22:54
Mushroom napisał(a):
szczypiorek86 napisał(a):
Mushroom napisał(a):szczypiorek86, nie możemy kontrolować innych ludzi, tylko siebie.

Oczywiście ,ale jakiś tam żal zawsze pozostaje nawet jak pokazujemy co innego...

Co poradzisz, nic :bezradny:

I nie mam zamiaru nic radzić ,mimo wszystko wolę ten żal jak coś na siłę...
szczypiorek86

przez Sophia S. 10 kwi 2013, 21:52
Moja najlepsza przyjaciółka od kilkunastu dni nie daje znaku życia - nie odpisuje, nie odbiera, a dziś po prostu odrzuca moje połączenia... Siły już brak.
Sophia S.

przez szczypiorek86 10 kwi 2013, 22:48
Z bólu (kosci,stawów,głowy,oczu...) chyba zaraz nie wiem sama co .Tabletki już się tylko wracają a do tego "mądralowate" teksty nad głową po co to bierzesz idź się przejść itp. :why:
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 10 kwi 2013, 22:49
szczypiorek86, co Ci jest :shock:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez freya 10 kwi 2013, 22:56
szczypiorek86, co się dzieje?
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez szczypiorek86 10 kwi 2013, 22:56
Mushroom napisał(a):szczypiorek86, co Ci jest :shock:

Tylko spokojnie ;) .Po prostu od dłuższego mam straszne bóle kości,stawów o głowie nie wspomnę.Są takie dni ,że "wyleżeć" nie idzie .Tabletki to już rzadkość ,żeby pomogły,ale pakuje je w siebie a nóż jednak.A w domu oczywiście nie usłyszysz nic innego ja "byś wyszła na powietrze to by przeszło" itp.
szczypiorek86

przez Pieprz 10 kwi 2013, 22:59
Tylko spokojnie .Po prostu od dłuższego mam straszne bóle kości,stawów o głowie nie wspomnę.

skoro mam być spokojny to będę :), ale to co piszesz nie brzmi zwyczajnie. raczej dość groźnie.
Król Balu

przez szczypiorek86 10 kwi 2013, 23:00
Mushroom napisał(a):
Tylko spokojnie .Po prostu od dłuższego mam straszne bóle kości,stawów o głowie nie wspomnę.

skoro mam być spokojny to będę :), ale to co piszesz nie brzmi zwyczajnie. raczej dość groźnie.

Ty mnie nie strasz ;) ,ale tzn.?
szczypiorek86

przez Croatoan 10 kwi 2013, 23:01
A ile już czasu te bóle masz?

przez Candy14 10 kwi 2013, 23:02
szczypiorek86, badalas to? Przeciez to nienormalny stan. Ja ostatnio jestem przewrazliwiona na temat boreliozy a masz wszystkie objawy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Pieprz 10 kwi 2013, 23:05
szczypiorek86 napisał(a):
Mushroom napisał(a):

Ty mnie nie strasz ;) ,ale tzn.?

A to nie oczywiste? Straszne bóle podobno masz. Przy takich bólach to się na pogotowie jedzie.
Król Balu

przez *Wiola* 10 kwi 2013, 23:05
Candy14 napisał(a):szczypiorek86, badalas to? Przeciez to nienormalny stan. Ja ostatnio jestem przewrazliwiona na temat boreliozy a masz wszystkie objawy

To samo chciałam napisać :evil:
Moderator

przez szczypiorek86 10 kwi 2013, 23:09
Już dokładnie nie pamiętam,ale ponad rok będzie(choć pamiętam ,że już jako dziecko narzekałam,ale to było przy tym "pikuś" i nie sądzę ,żeby to miało powiązanie tym bardziej,że później przez długie lata był spokój).Czasami ustąpią na krótszy okres oczywiście,czasami nawet jak są to słabsze ,ale na ogól silne ,strasznie silne...Nie wiem biorę pod uwagę,że to może być przyczyna nadwagi(choć mam ją praktycznie od zawsze i wcześniej tego nie było) lub też antydepresantyów czy psychotropów .Bywa ,że mam przerwy w dostępie do nich nawet tych ,które powinnam brać regularnie wtedy jest najgorzej.Może sam ich wpływ...

-- 10 kwi 2013, 22:15 --

*Wiola* napisał(a):
Candy14 napisał(a):szczypiorek86, badalas to? Przeciez to nienormalny stan. Ja ostatnio jestem przewrazliwiona na temat boreliozy a masz wszystkie objawy

To samo chciałam napisać :evil:

Szczerze to nigdy z "prawdziwymi" bólami po lekarzach nie chodziłam wolałam cierpieć.Dwa to niestety,ale za bardzo nie mam i jak.Mieszkam teraz w Holandii (nie mam tu póki co ubezpieczenia więc nie ma co nawet startować) .Jak znajdzie się okazja jechać do Polski to albo termin w Urzędzie nie pasuje (do rejestracji) prywatnie mnie nie stać (wystarczy ,że psychiatrę opłacam) albo co też można w tym temacie zrobić w ciągu kilku dni...
szczypiorek86

przez Anna Maria 10 kwi 2013, 23:15
Też mnie dziś męczy ból kolan.U mnie to może być na zmianę pogody bo moją Mamę też reumatyzm kręcił.
Anna Maria

Sortuj wg