"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 13 mar 2013, 21:04
sloik, Niestety za darmo nic niema..mi też od lat siedzenia na tyłku nic nie przyszło,prócz deprechy i doła,strach przed zmianami itp..typowy efekt niskiej samooceny itd...próbowałaś pomocy od specjalistów?
Chcesz naprawy tego wszystkiego?
Nastawienie to też sporo...
Ogólnie "no risk no fun.."
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Patryk1900 13 mar 2013, 21:08
Pobudka i znowu ta sama myśl - kolejny zmarnowany dzień. W lodówce pusto ale nie wyjdę do sklepu, za wcześnie za dużo ludzi. I tak przepierd** kolejny dzień wypalając paczkę fajek i patrząc się w sufit.
Alkohol w żyłach, we krwi amfetamina.
Chyba jestem zbyt słaby by na trzeźwo się zabijać.

przez sloik 13 mar 2013, 21:11
Och, uwierz, Saiga, że zdarza mi się czasem ryzykować, ale potem zostaję z poczuciem pustki. Jestem jak taki współczesny Werter, wiecznie nieszczęśliwa ;) A niska samoocena jest, jest. Ja się właściwie nie szanuję. Jestem taką zdesperowaną idiotką, która najpierw pcha się w ramiona każdego, a potem ucieka jak najdalej. Ewentualnie miesiącami siedzi w domu i nie kontaktuje się ze światem, tak na zmianę.

Nie korzystałam z pomocy specjalistów, z tego co mi wiadomo w moim mieście do psychiatry na NFZ czeka się jakieś pół roku (pewnie w innych miastach jest całkiem podobnie), a na płatną terapię mnie nie stać. A Ty? Korzystasz?
sloik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 13 mar 2013, 21:28
sloik, Znam tego typu problemy,unikanie,stagnacja itd...desperacja jak i izolacja to kiepskie wyjście...
Co do mnie - tak,obecnie psychiatra,(ale to prywatnie,dzięki rodzinie),wybieram się do psychologa... (na własny koszt wkrótce)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez sloik 13 mar 2013, 21:43
Saiga,
i czujesz poprawę? coś Ci ten psychiatra daje? bo z tego co piszesz, nie jest jakoś różowo.
sloik

przez Arhol 13 mar 2013, 21:47
sloik, Byłem dopiero na 1 wizycie, póki co biorę leki...za wcześnie by ocenić,jednak 1 wizyta była dosyć "mechaniczna" pogadałem sobie moment,recepta i out...
Tak powiem - jeśli nie panujesz nad swoimi nastrojami,nie masz kontroli nad sobą - polecałbym udać się do psychiatry,jeśli zaś niska samoocena,sama się blokujesz,strach itp - psychoterapia (sukcesu to nie gwarantuje,ale zapewne sporo pomoże - jednak wszystko zależy od nastawienia,determinacji,zdecydowania czego chcesz i do czego dążysz..)

Ogólnie jest to moje 2 konto tu - rok minął nim podjąłem jakiekolwiek kroki prawie że...potem przerwa,teraz znów próbuje.
Moderator

przez pink_hope 14 mar 2013, 15:29
dokładnie paka fajek,pusty dom straszy,patrzenie w sufit,walnięte myśli,paniczny lęk przed wyjściem,schizy...a tak bardzo chcę wrócić do zycia...nie pamietam juz jak to było :( zamknięta w 4 ścianach przechodzę piekło. Co to znaczy lepiej sie poczuć? wychodzę z tego...dla mnie to coś nierealnego,bajka...
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez Aguszka 14 mar 2013, 22:50
totalnie nie ogarniam tego co się wokół mnie dzieje. mam za dużo obowiązków. a sama chciałam. a teraz płacz bo nie mam siły. doba ma tylko 24 godziny. i nie chce się wydłużyć....
a jak mówię że nie dam rady to ciągle słyszę ""no Pani nie da rady? jak Pani nie daje rady to kto? musi Pani pracować jeszcze ciężej, jeszcze więcej"
ale ja już nie mogę więcej.
a jak chce się pożalić, podzielić radością czy zwyczajnie pogadać to nie mam z kim....
Cisza!

przez ( Dean )^2 15 mar 2013, 19:42
jestem brzydki heh
Najgorszy jest wiatr.

przez monk.2000 15 mar 2013, 19:52
Czuję się niekumaty w niektórych sprawach. :cry:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Lady Em. 15 mar 2013, 19:58
Mój brat znów ma atak, nienawidzę tego... Becze jak głupia a ten wydziera się w niebogłosy i wszystko niszczy... Gryzie... Wszyscy żyjemy w strachu przed jego następnym wybuchem złości... Mam dość :why:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Pieprz 15 mar 2013, 19:59
zimo, wypier...j :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: kurwo
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Siding Spring 15 mar 2013, 20:15
Kolejny polski humanista

przez carmen1988 15 mar 2013, 20:26
nadwago giń! :why:
nerwica wegetatywna

Sortuj wg