"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez anonim 05 wrz 2007, 00:40
Coś dużo tu osób trenujących SW...
na brzuch polecam Weidera albo ABS II

Ja ciągle nie wiem z czego zdawać maturę i na co iść w przyszłości..Myślałem o fizjoterapii, ale dowiedziałem się że tam na studiach jest chemia i fizyka :shock: Do tego trzeba lubić pomagać ludziom, a ja sam bym niektórych pozabijał przy okazji, jeszcze dotykać kogoś błee.. kurczę nie mam pojęcia gdzie iść, żaden kierunek mi nie odpowiada, a jestem na tyle tępy że fizyka, matematyka i chemia odpada, jedyne co zdaje na maturze to podstawa biologii, więc będzie ciężko coś wybrać...
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Goplaneczka 05 wrz 2007, 09:28
Anonim-wiesz, nie jesteś sam-moja siostra do dziś za bardzo nie wie, co chce robić-poszła na te studia, na które się dostała. Nie stresuj się z tego powodu-kiedyś nadejdzie taka chwila, że Cię trzepnie po prostu jak z pioruna i będziesz wiedział, kim chcesz być. Teraz rób to, co Cię interesuje. Jeśli nie fizykoterapia to może ratownictwo medyczne albo psychologia trenerska? Przecież, jeśli interesuje Cię sport-można tam wejść na różne sposoby. 3maj się cieplutko.
Goplaneczka

przez Twilight 05 wrz 2007, 12:27
A może daj sobie np. rok przerwy, pojeździj po świecie, popatrz, a przy okazji zarób co nieco? Każdy oczywiście robi jak chce, więc nie bierz mojej wypowiedzi za złośliwość Goplaneczka, ale zawsze bawi mnie odrobinkę, gdy ludzie idą na studia aby iść-dla papierka... Jeszcze jak ktoś wojsko kiwa :lol: (chociaż są setki lepszych metod) ale tak by iść?

Za to zgadzam się, że jak przyjdzie czas, to będzie wiedział, a poza tym, nikt nie broni zmieniać - nie ma przymusu podejmowania decyzji raz na całe życie :D

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 05 wrz 2007, 13:38
5torm napisał(a):ja ćwiczyłem boks i miesiąc taekwon-do ale jakoś zabrakło treningów, a szkoda bo miło je wspominam, znakomite odstresowanie się i poprawia samoocene.

Kogłabym się pod tym podpisać. Ja dwa lata ćwiczyłam boks i nie było mowy o żadnej nerwicy czy depresji. Odreagowywałam wszystkie stresy na ringu, albo worku!
Polecam!!!!

przez Twilight 05 wrz 2007, 13:45
To czemu teraz nie ćwiczysz, Ewik? :smile:
PersonaNonGrata

"JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 05 wrz 2007, 13:50
Bo przez boks pakowałam się w różne kłopoty! Teraz dorosłam i mam już dość takich "rozrywek". Chociaż nadal w domu chętnie ćwicze. Teraz wystarczy mi to, że potrafie się obronić na ulicy przed jakimś dziwnym typkliem. Nie bawi mnie już wkraczanie między dwóch bijących się facetów, żeby obronić słabszego, a wcześniej często mi się to zdarzało.
Mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi, bo jakoś nie mogę tego opisać słowami.

przez Twilight 05 wrz 2007, 13:53
Jasne, ze rozumiem, ale nie łapie, czemu regularne ''profesjonalne'' ćwiczenia miałby sie kłócić z Twoją obecną ''świadomością''. Przecież ćwiczenie ''gdzieś'' nie każe Ci od razu lecieć i lać kogoś po mordzie :D
PersonaNonGrata

JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 05 wrz 2007, 14:08
Teraz po prostu nie czuje już potrzeby trenowania 4 razy w tygodniu boksu!
To czego nauczyłam się przez dwa lata mi wystaczy!
Teraz nie mam już takich pokładów negatywnej energii, żebym musiła walić w worek, albo walczyć na ringu przez kilka godzin....

przez Twilight 05 wrz 2007, 14:10
Rozumiem :) Swoją droga, kto by przypuszczał, taka niewinna kobitka z pozoru :D
PersonaNonGrata

"JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 05 wrz 2007, 14:13
Twilight napisał(a): kto by przypuszczał, taka niewinna kobitka z pozoru

Nie należe do tej części kobiet które potrzebują faceta jako ochroniarza. Jestem twarda kobietą potrafiącą sobie poradzić!!!
Mam tylko problem z agorafobią...
A pozory często mylą!!!!

przez Twilight 05 wrz 2007, 14:16
Dokładnie, nie "oceniaj książki po okładce", jak mawiają.
PersonaNonGrata

przez groskova 05 wrz 2007, 15:14

a i tak WSZYSCY to robia:(

przez .Kinga. 05 wrz 2007, 20:09
Cytat:

a i tak WSZYSCY to robia:(

Dokładnie
I tego nienawidzę w ludziach- pochopnego oceniania.
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez anonim 05 wrz 2007, 21:19
A może daj sobie np. rok przerwy, pojeździj po świecie, popatrz, a przy okazji zarób co nieco?

Ta a rodzina sama się wyżywi, wszyscy żyjemy z renty która jest dawana mi do 24 roku życia pod warunkiem że się będe uczył.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Sortuj wg